Recenzję Opera Mini
 Możliwość szybkiej i bezpiecznej nawigacji bez reklam 
 Opera Mini recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
5.9
Rozkład (10/10)
Funkcjonalność (9/10)
Berło (4/10)
Aktualizacje (7/10)
Synchronizacja (2/10)
Przejrzeć

W 2006 roku norweska firma Opera Software wypuściła mobilną wersję swojej najsłynniejszej przeglądarki - Opera Mini. Początkowo stał się najpowszechniej stosowany, ponieważ był jedynym wyspecjalizowanym w tych urządzeniach. Wiedział, jak zachować się w czasie i jest obecnie w wersji 50, udostępniającej projekt i funkcje, gotowi być prawdziwą alternatywą dla Google Chrome.

Jedną z zalet tej wyszukiwarki, która odróżnia ją od innych, jest jej mały rozmiar pamięci, w porównaniu z innymi sprawia, że ​​jest to ta, która zużywa mniej danych. Jego sukces opiera się na prostocie jego użytkowania. Pobierz bezpłatnie Operę Mini dostępną na Androida i iOS.

Jest podobny do wersji na komputery stacjonarne, dobrze wykonuje wyszukiwania i ma dobrze umieszczony pasek narzędzi w interfejsie, aby w żadnym momencie nie stracić go z oczu. Pierwszą rzeczą, jaką można znaleźć podczas korzystania z niego, są skróty do najczęściej odwiedzanych witryn, które będą bardzo przydatne do ponownego odwiedzania tych witryn bez konieczności wprowadzania adresów za każdym razem, gdy je wprowadzasz. Przesuwając się po ekranie w prawo, będziemy mogli zobaczyć sekcję z najciekawszymi wiadomościami, niezależnie od tematu, dzięki czemu będziesz na bieżąco z najnowszymi wiadomościami ze świata.

Podzieleni na kategorie w czytelny i spersonalizowany sposób będziemy mogli wybrać to, co chcemy wiedzieć o szerokiej grupie tematów, wśród których są: styl życia, nauka, zdrowie itp. W sekcji Opera News Lite to sama przeglądarka wybiera te tematy, które według niej mogą Cię zainteresować, korzystając z naszych preferencji i to wszystko w czasie rzeczywistym.

W pasku nawigacyjnym Opera Mini możemy wybrać, z jakiego źródła chcemy pobierać informacje: bezpośrednio z Google, Wikipedii lub opcję wyszukiwania numeru osoby lub miejsca poprzez Yellow Pages. Te trzy wyszukiwarki mogą być używane zamiennie, stosownie do potrzeb.

Jedną z największych zalet Opery Mini jest to, że pozwala nam przeszukiwać aplikację bez aktywowanych danych mobilnych lub połączenia, pobierać wszystko, co chcemy i wysyłać pliki o dowolnym formacie i wadze do innych osób. Wszystko to z dużą szybkością i bez wydawania nadmiernej ilości danych. Z jego konfiguracji możemy dostosować ten zapis za pomocą regulowanego trybu nocnego, obniżając jakość plików graficznych i wideo lub blokując reklamy pop-up.

Ten ciemny motyw można aktywować ręcznie lub automatycznie, w zależności od szukanej treści, a także kolory przeglądarki można w pełni zmienić według własnych upodobań za pomocą zintegrowanej palety Material Design, a nawet stworzyć własne motywy personalizacyjne.

Dzięki funkcji czytania offline możesz zapisać wszystkie wiadomości i strony internetowe, które Cię interesują, aby móc je przeczytać w dowolnym innym czasie bez Internetu, możesz również wskazać, że te wiadomości są aktualizowane automatycznie, gdy jesteś ponownie online i zarządzać swoimi plikami.

Jego odtwarzacz wideo jest bardzo łatwy w użyciu, umożliwiając odtwarzanie plików wideo jedną ręką i pobieranie ich na urządzenie jednym kliknięciem, integrując się z funkcją pobierania.

W przypadku Opery Mini Twoja prywatność jest również bardzo ważna. W trybie przeglądania prywatnego możesz przeglądać bez pokazywania się w historii przeglądarki.

Czy Opera Mini jest najszybsza na świecie? Za pomocą wbudowanego turbo danych strony internetowe są kompresowane na serwerach Norwegian i ładowane nawet przy wolnym połączeniu. Nie martw się o wykorzystany wolumen, dzięki jego wbudowanej funkcji możesz zawsze pamiętać o zużyciu danych. Ten tryb oszczędzania pojawi się na ekranie głównym zaraz po otwarciu aplikacji.

Oferuje łatwą i zrozumiałą użyteczność: w obrębie witryny można przełączać się między kilkoma stronami, tworzyć własną listę ulubionych, Opera Mini wyświetla do 9 witryn, które znajdziesz od razu. Nie zapomnij zsynchronizować swojego konta z komputerem lub tabletem, dzięki czemu w każdej chwili możesz wiedzieć, jakie są Twoje ulubione treści, niezależnie od urządzenia, z którego korzystasz.

Pobierz bezpłatnie Operę Mini ze sklepu Google Play lub App Store i zacznij korzystać z jej zalet.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Opera Mini

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.07.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Niskie zużycie danych, a jednocześnie kontrola nad ilością danych

- czysta powierzchnia

- Mniej reklamy

- zobacz, co naprawdę Cię interesuje
CONS
- Jakość grafiki jest gorsza z powodu oszczędności danych

- Poszczególne strony internetowe można przeglądać dopiero po ich rozwinięciu

- Prywatność: wszystkie wyświetlenia i wyszukiwania kierowane są do prywatnej firmy

- Spersonalizowane wiadomości są bardzo ogólne

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Opera Mini otrzymuje nową wersję

Opera Mini otrzymuje nową wersję

Nagłówek

Najpopularniejsza przeglądarka dla telefonów komórkowych została zaktualizowana do wersji 50. Opera Mini modyfikuje swój wygląd w ogólnych liniach i dodaje dużą liczbę wariantów umożliwiających użytkownikowi zastosowanie osobistych ustawień. Posiada dostępny tryb ciemny, możliwość zmiany motywów oraz optymalizuje swoje działanie pod kątem pobierania i odtwarzania multimediówWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje