Pagbank
Wykonaj wszystkie swoje procedury finansowe bezpłatnie online
Pobierz Pagbank recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
4.0
Rozkład (10/10)
Funkcjonalność (6/10)
Berło (6/10)
Aktualizacje (6/10)
Synchronizacja (6/10)

Technologia mobilna oferuje wiele narzędzi ułatwiających i przyspieszających życie użytkowników. Jedną z głównych obaw, które mamy dzisiaj, są te, które dotyczą wydatków, płatności, transferów i wszystkiego, co dotyczy naszego życia finansowego. Aby pomóc nam lepiej zarządzać tym aspektem, istnieje wiele różnych aplikacji na Androida i iOS. Jeden z nich to te, które musimy dzisiaj przejrzeć i jest to bardzo popularny Pagbank.
Pobranie Pagbanku przyniesie znaczną oszczędność czasu i pieniędzy w Twoim życiu. Platforma opracowana przez renomowaną firmę komunikacyjną UOL oferuje bezpłatną kartę kredytową, możliwość dokonywania wszystkich przelewów między użytkownikami, którzy chcą bez żadnych kosztów, zwrot 68% z ważnymi możliwościami inwestycyjnymi, pożyczki online, możliwość do wypłaty gotówki oraz dokonywania płatności za usługi i wszelkiego rodzaju płatności.
Wśród zalet Pagbanku jest możliwość opłacenia wszelkiego rodzaju usług, takich jak dolewanie gazu czy podstawowe rachunki, takie jak prąd czy woda. Nie zabraknie Ci środków w telefonie komórkowym, ponieważ możesz doładować je na liniach Claro, Oi, Vivo i Tim. Jeśli jesteś użytkownikiem aplikacji, takich jak Spotify lub Uber, będziesz mógł również dodawać kredyty w Pagbank.
Pagbank nie tylko zadba o Twoją ekonomię, ale także o Twoje zdrowie. Platforma UOL daje Ci możliwość skorzystania z opieki medycznej, dentystycznej i egzaminów z dużymi rabatami i bez konieczności czekania w długich kolejkach. Z kolei możesz otrzymać leki ze zniżkami i co miesiąc walczyć o ważne nagrody.
Korzystanie z bezpłatnej aplikacji Pagbank daje nam możliwość zamówienia naszych kart całkowicie bezpłatnie. Można z nich korzystać zarówno w Brazylii, jak i za granicą, z serwisów zagranicznych serwisów i sklepów internetowych. Istnieją trzy rodzaje kart: karta do konta, karta przedpłacona i karta kredytowa. Karta konta jest pobierana bezpośrednio z Twoich środków i może być używana we wszystkich sprzedawcach; Karta przedpłacona ma mieć lepszą kontrolę nad wydatkami, ponieważ możesz ją doładować dowolnymi pieniędzmi, jest używana zarówno do wydatków online, jak i osobistych; a kartę kredytową będziesz miał okazję mieć bez opłaty rocznej i miesięcznych rachunków, wydatek możesz też przedłużyć, jeśli robisz to gotówką i są plany ratalne.
Jeśli chcemy otrzymywać wynagrodzenie na konto narzędzia finansowego UOL, również możemy to zrobić. Pozwoli nam to na szybsze dokonywanie transakcji i jak najmniejszą stratę czasu. Ponadto usługa obejmuje ważne programy inwestycyjne i projekty o interesującym poziomie rentowności, abyś mógł dobrze robić interesy.
Kolejnym wielkim osiągnięciem technologicznym aplikacji jest możliwość płacenia za pomocą kodu QR, wystarczy, że za pomocą aparatu w telefonie możesz dokonać odpowiednich płatności. To niewątpliwie jeden z najwyższych punktów usługi.
W wybranych sieciach możliwa jest również wypłata gotówki bez dodatkowych kosztów. Serwis stworzony przez UOL to również solidna i szybka obsługa klienta, która odpowie na wszystkie Twoje pytania. Jeśli jesteś handlowcem, masz również szeroki wybór opcji usprawniających Twój biznes. Wśród nich jest symulator sprzedaży, dzięki któremu możesz analizować, ile otrzymasz z dokonanych transakcji, możliwość łatwej sprzedaży online w Pagbank, zarządzanie paragonami oraz wygodne menu do przeglądania transakcji dokonanych w przeszłości.
Mamy do czynienia z jedną z najbardziej i najlepszych aplikacji, która może sprawić, że Twoje procedury i zarządzanie finansami będą proste, zwinne i które nie tracą czasu w Twoim życiu. Pagbank jest wygodny i intuicyjny. Ma ogromne zalety wszelkiego rodzaju, zarówno jako użytkownicy, kupujący, jak i handlowcy będziemy mieć na platformie coś, co będzie dla nas przydatne.
Chociaż niektórzy użytkownicy narzekali na opóźnienia w potwierdzeniach przesłanej dokumentacji lub z powodu opóźnienia w wydaniu kart, Pagbank ma bardzo wysoką ocenę od klientów zarówno na Adroid, jak i iOS.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : UOL Inc
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Usługa bezpłatna

- Wiele możliwości płatności, duża liczba usług

- Technologia QR Code

- Usługi zdrowotne
CONS
- Niektóre ogólne problemy funkcjonalne

- Problemy z rozpoznawaniem dokumentów

- Opóźnienia w obsłudze klienta

- Interfejs mógłby zostać ulepszony, aby był bardziej przejrzysty
Kontynuuj pobieranie za darmo

Pagbank

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Pagbank w sierpniu osiągnął nowy rekord klientów

Pagbank w sierpniu osiągnął nowy rekord klientów

Nagłówek

Pagbank ogłosił wyniki drugiego kwartału spółki, w których widać, że od stycznia liczba sprzedaży wzrosła w porównaniu z poprzednim okresem. Kolejną ważną informacją jest wzrost ponad 6 mln aktywnych klientów w sierpniu, rosnących w ciągu roku o ponad milionWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje