Plenty of Fish (POF)
Znajdź idealne spotkanie online na najdłuższej bezpłatnej platformie
Pobierz Plenty of Fish (POF) recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
4.1
Rozkład (4/10)
Funkcjonalność (5/10)
Berło (2/10)
Aktualizacje (2/10)
Synchronizacja (3/10)

Świat randek przeszedł rewolucję dzięki nowym technologiom, co widać po liczbie aplikacji, które pomagają odkryć idealnego partnera. Tak jest w przypadku Plenty of Fish, znanej również jako POF, strony internetowej, na której można znaleźć swoje spotkanie online i w której łączy ona wszystkie najciekawsze w danym momencie funkcje z innych witryn i aplikacji na swojej platformie.

Jest najczęściej używany w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, ale stopniowo tworzy niszę w innych krajach, rozprzestrzeniając się i zyskując na sile, przekraczając 700 000 wyszukiwań tylko w Hiszpanii. Obecnie ma ponad 90 milionów użytkowników na całym świecie, co czyni ją jedną z najpopularniejszych aplikacji randkowych. Założona przez Markusa Frinda w 2003 roku, w niecały rok miała już kilka milionów członków i od tego czasu jej rozwój nie ustał, z ponad 3 milionami łączeń dziennie.

Aplikacja Plenty of Fish jest całkowicie bezpłatna, jest dostępna w pięciu językach: hiszpańskim, angielskim, francuskim, portugalskim i niemieckim i można ją pobrać bezpłatnie w głównych sklepach wirtualnych, Google Play Store i App Store, a także jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS.

Chociaż możesz korzystać z większości jego narzędzi za darmo, ma również wersję Premium, w której znajdziesz o wiele więcej funkcji i które są dostępne tylko dla tych płatnych użytkowników. Plenty of Fish jest jedną z najbardziej przystępnych cenowo platform, z cennikiem, który zmienia się w zależności od czasu, możesz znaleźć tę wersję od 38,70 € za dwumiesięczną subskrypcję.

Jest to jedna z nielicznych platform randkowych, które proszą swoich członków o całkowitą szczerość przy określaniu, jakiego rodzaju związku szukają, w ten sposób gwarantuje, że każda ze stron zgadza się i nie zrozumie źle. Użytkownicy mogą wybierać między różnymi opcjami, takimi jak przyjaźń, długotrwały związek, a nawet szukanie lepszej połowy do małżeństwa. Większość osób, które korzystają z tej aplikacji, szuka długotrwałego związku, chociaż nie są jedynymi, są ludzie, którzy szukają każdego rodzaju związku.

Dzięki bardzo intuicyjnemu i łatwemu w użyciu interfejsowi możesz wyszukać spotkanie na trzy sposoby. Pierwsza jest podstawowa, wprowadzająca pewne cechy charakterystyczne ludzi, z którymi chcesz się spotkać. Druga opcja jest zaawansowana, gdzie będą zawierały poprzednie informacje i będziesz mógł zawrzeć inne szczegóły dotyczące ich osobowości i sylwetki, a na koniec możesz wyszukać konkretną osobę, dodając jej nazwę użytkownika. W ten sposób pojawią się wszyscy, którzy podzielają to imię, i łatwiej będzie znaleźć tę osobę.

Jego narzędzie wyszukiwania jest bardzo spersonalizowane, możesz zawierać wszelkie szczegóły, które uważasz za istotne dla idealnej osoby. Taki sam jak profil każdego z nich. Uzupełnij je bardzo szczegółowo, ponieważ nigdy nie wiesz, czego szukają pozostali członkowie tej społeczności, dlatego ważne jest, aby dobrze Cię znali. Pomaga to zwiększyć Twoje szanse na udaną randkę. Właśnie z tego powodu ich kwestionariusze rejestracyjne są obszerne i chociaż może wydawać się to uciążliwe, bardzo ważne jest, aby odpowiedzieć uczciwie. To sposób firmy Plenty of Fish na optymalizację sugestii obsługiwanych profili.

Aplikacja Plenty of Fish jest całkowicie bezpieczna, a dzięki całej podróży, jaką przebyła od jej powstania, udało jej się zdobyć zaufanie swoich użytkowników, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i prywatność, opracowując coraz więcej sposobów na zapewnienie bezpieczeństwa danych. Jest to jeden z powodów, dla których wykorzystuje bardzo mało innych sieci społecznościowych do integracji, nie zbiera informacji z Twojego profilu na tych lub na liście znajomych, wykorzystuje je tylko po to, abyś mógł łatwo przesyłać zdjęcia na swoje konto.

Pary, które powstają dzięki tej aplikacji, są oparte na kompatybilności profili z ich własnym narzędziem, Pair Chemistry Predictor. Dzięki temu wyrazisz swoją opinię na różne tematy, co pomoże firmie Plenty of Fish znaleźć najlepsze powiązania zgodne z Twoimi zainteresowaniami, z ludźmi o podobnych poglądach. Dodatkowo możesz też uczestniczyć w ich forach, na których mają moderatorów, którzy dbają o to, by były bezpieczne i nie łamią zasad.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Plentyoffish Media ULC
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Jest to jedna z aplikacji z największą liczbą użytkowników.

- Twoja wyszukiwarka jest bardzo skuteczna.

- Możesz założyć darmowe konto.

- Opiera się na podobieństwach myśli i opinii.
CONS
- Bezpłatna usługa jest bardzo ograniczona.

- Brak potwierdzenia tożsamości.

- Istnieje kilka fałszywych profili.

- Wiele reklam w darmowej wersji.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Plenty of Fish (POF)

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje