QR Code
Zdobądź dużo informacji, wykonując odczyty tą metodą
Pobierz QR Code recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
9.0
Rozkład (8/10)
Funkcjonalność (9/10)
Berło (9/10)
Aktualizacje (2/10)
Synchronizacja (8/10)

Celem technologii jest ułatwienie życia. Postęp w odkryciach komunikacyjnych jest jednym z najważniejszych dla uczynienia naszych codziennych zadań bardziej dostępnymi i lekkimi. Od czasu rozwoju produktów internetowych i telefonów komórkowych nowe odkrycia i formy komunikacji były liczne i dalekosiężne. Jednym z najważniejszych i najbardziej rozpowszechnionych od momentu powstania we wczesnych latach 90-tych był kod QR lub kod szybkiego reagowania.

Bezpłatna aplikacja, o której chcemy dziś z Tobą porozmawiać, to taka, którą możesz pobrać we wszystkich wirtualnych sklepach z systemem Android i iOS, która pozwoli Ci uzyskać dostęp do dużej liczby funkcji, które umożliwia ten typ technologii i kodu. Po ich opisaniu odkryjesz, że jest on jeszcze bardziej użyteczny, szybki i funkcjonalny, niż prawdopodobnie się spodziewasz. Aplikacja, którą zalecamy odczytać QR Code to CZYTNIK QR KODU (BEZPŁATNY). KOD QR. Jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi w sieci, które pozwala w praktyczny sposób uzyskać dane, po prostu czytając tego typu kod.

Korzystanie z QR Code jest naprawdę korzystne zarówno dla firm i firm, jak i dla użytkowników czy konsumentów. Umożliwia zarówno dostarczanie, jak i dostęp do informacji o produkcie w szybki, a nawet higieniczny sposób. Oznacza to, że nikt nie musi udostępniać na przykład menu baru lub restauracji. Jak działa kod QR? Po prostu docierasz do miejsca, w którym chcesz coś zjeść, otwierasz zalecaną aplikację, masz gotowy aparat mobilny i po prostu wskazując obraz kodu, żądany adres URL otworzy się w Twoim terminalu. Ważne sieci społecznościowe również wykorzystywały tę technologię, takie jak Snapchat, Shazam czy Pinterest.

Istnieje wiele różnych zastosowań kodu QR. Użytkownik może na przykład uzyskać dostęp do karty kontaktu i informacji z firmy; możesz zadzwonić na linię telefoniczną bezpośrednio, bez wybierania numeru; będziesz mieć możliwość dostępu do sieci Wi-Fi; możesz wysyłać lub odbierać wiadomości SMS, jeśli chcesz wysłać e-mail, możesz to również zrobić automatycznie; będziesz mieć możliwość dodawania wydarzeń do preferowanej aplikacji kalendarza; dodawać osobiste karty danych lub, jedno z najczęstszych zastosowań, umożliwiać dostęp do stron internetowych.
Jak powiedzieliśmy, historia QR Code rozpoczęła się w 1994 roku i została stworzona przez firmę, która pracowała dla firmy samochodowej Toyota. Rozwój nastąpił w wyniku badań, które przeprowadzono w celu poprawy szybkości dostępu do informacji. Ten typ kodu jest podobny do kodu kreskowego, a częściowo stanowi jego ewolucję.

Jak wykryć kod QR? Cóż, będzie to bardzo łatwe, ponieważ zawsze mają tę samą formę dla tych z nas, którzy są użytkownikami tej metody komunikacji. Zwykle znajdują się w czarno-białym kwadratowym pudełku, które będziemy musieli zidentyfikować za pomocą naszego aparatu. Pamiętaj, że jedną z najpopularniejszych, szybkich i responsywnych aplikacji do tego zadania jest READER DE CODE QR (FREE). KOD QR. Narzędzie oprócz tego, że jest bardzo responsywne, pozwala na udostępnianie kodów, ich wyszukiwanie, a nawet zapisywanie w historii. Jest to bardzo przydatne, ponieważ nie będziesz musiał ciągle pobierać kodu QR, aby wprowadzić adres URL, który Cię interesuje. Bez wątpienia jeden z najwyższych punktów narzędzia cyfrowego, które można pobrać bezpłatnie.

Kod QR jest jednym z najważniejszych osiągnięć w komunikacji i pokazuje w bardzo skuteczny sposób, jak krok po kroku przebiega ewolucja rewolucyjnej technologii. Ponieważ był wynalazkiem strony prywatnej, stał się bardzo popularnym i szeroko stosowanym obecnym sukcesem. To bez wątpienia przyszłość zdecydowanej większości sklepów i firm. Pobranie aplikacji, takiej jak „Reader Qr Code”, ułatwi ci zadanie, a po chwili zdasz sobie sprawę z korzyści, jakie to oznacza.
Szybki dostęp do adresów URL, kart kontaktowych, SMS-ów, skrzynek e-mailowych, ważnych informacji i nieskończonej ilości danych, które można szybko przesłać za pomocą tej technologii, z pewnością zrewolucjonizuje znaną nam komunikację.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : hopesj0314
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Szybkość reakcji

- Bezpłatne pobieranie

- Dostęp do dużej ilości informacji

- Uniwersalne zastosowanie
CONS
- Nie działa na wszystkich urządzeniach

- Konieczne jest wielokrotne skanowanie

- Może mieć opóźnienia

- Problemy z bezpieczeństwem
Kontynuuj pobieranie za darmo

QR Code

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje