Recenzję Resso
 Serwis muzyczny online z funkcjami sieci społecznościowych 
 Resso recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Nasza stawka
9.7
Rozkład (2/10)
Funkcjonalność (7/10)
Berło (10/10)
Aktualizacje (9/10)
Synchronizacja (5/10)
Przejrzeć

Jeśli istnieje dziedzina, w której rozwój internetu, technologii mobilnych i aplikacji w ogóle pomógł, to jest to muzyka. Od początku istnienia sieci dostęp do piosenek był łatwiejszy. Nie musimy już czekać na ukazanie się cennego albumu ani czekać, aż radio zdecyduje się zagrać muzyczny motyw, na który tak długo czekaliśmy. Obecnie istnieje wiele programów muzycznych i aplikacji, które pozwolą Ci cieszyć się najlepszymi zespołami i artystami online, kiedy tylko chcesz i bez względu na to, gdzie jesteś.
Chociaż najbardziej znanym, popularnym i używanym przez wszystkich jest Spotify, konkurencja w branży jest ważna. Dzisiaj ByteDance (właściciel TikTok, najważniejszej nowej sieci społecznościowej w tym momencie) zdecydował się stawić czoła gigantowi strumieniowania muzyki i uruchomić Resso. Nowy pretendent do platform audio. W ten sposób dołącza między innymi do Apple Music, YouTube Music, Deezer czy Tidal.

Resso to aplikacja opracowana przez Moon Video, ale, jak powiedzieliśmy, stoi za nią wsparcie osób odpowiedzialnych za TikTok. Dziś platforma jest dostępna w wirtualnych sklepach systemów z Androidem i iOS. Można go pobrać bezpłatnie i oferuje różne plany subskrypcji, jeśli chcesz uzyskać dostęp do usługi premium.
Głównym zadaniem, które będziesz mógł wykonać podczas pobierania Resso, jest słuchanie muzyki. Ale aplikacja ma kilka charakterystycznych cech, które stawiają ją jako alternatywę do rozważenia wśród programów oferujących tego typu usługi.

Głównym elementem, który sprawia, że ​​program Moon Video jest interesujący, jest to, że łączy w sobie funkcje sieci społecznościowej. Dzieje się tak dzięki temu, że możesz komentować, udostępniać i pisać opinie, wiadomości i odczucia dotyczące muzyki, którą zdecydujesz się mieć w swoim profilu. Ludzie mogą również nagrywać i wysyłać filmy ze swoimi opiniami. Z kolei jeśli należysz do osób, które lubią śpiewać, słuchając swoich ulubionych zespołów muzycznych, masz możliwość podążania za tekstami piosenek w każdej z nich. W miarę postępu utworu tekst piosenki jest synchronizowany, dzięki czemu można go śledzić.
Ponadto, oprócz innych zalet Resso, możesz uchwycić frazę tematu muzycznego, którego słuchasz i przekonwertować ją na obraz lub gif, aby udostępnić go znajomym lub innym użytkownikom.
Muzyka to coś bardzo osobistego. Cechuje nas jako jednostki i niejednokrotnie determinuje naszą osobowość. Dzień z muzyką lub bez to nie to samo. Wielu z nas czuje, że mamy ścieżkę dźwiękową do swojego życia i nie możemy bez niej żyć. Z tego powodu dzięki Resso możesz organizować listy odtwarzania z ulubionymi artystami, piosenkami i zespołami. Skonfiguruj listę tematów na każdą chwilę. Może chcesz przeczytać lub przestudiować szereg tematów, jeden na kolację z przyjaciółmi, inny na romantyczne spotkanie i inny na wakacje. Zorganizuj swoją bibliotekę muzyczną, jak chcesz.
Możesz także słuchać muzyki online bez żadnych ograniczeń, bez przerw i bez reklam. Możesz go nawet pobrać, aby słuchać offline. Zabierz swoje ulubione dźwięki w dowolnym momencie i gdziekolwiek chcesz.

Resso ma złożone zadanie i wkracza w jedną z najbardziej konkurencyjnych dziedzin na rynku. Jednak jego twórcom udało się wejść do rywalizacji sieci społecznościowych z TikTokiem, co pokazuje, że mają oni możliwość wytwarzania produktów najwyższej jakości, które mogą walczyć z gigantami branży.
Aplikacja Moon Video łączy w sobie tradycyjne elementy tego typu programu z nowością polegającą na chęci stworzenia w tym samym czasie co serwis społecznościowy. Możliwość interakcji z innymi użytkownikami, dzielenia się opiniami, wysyłania filmów lub gifów to coś nowego i może być zabawne.

Z drugiej strony ci, którzy mają serce artysty i chcą śpiewać, słuchając swoich ulubionych piosenek, będą mogli śledzić tekst sekunda po sekundzie. Zainstaluj Resso na swoim telefonie komórkowym i poznaj jedną z najnowszych propozycji usług strumieniowego przesyłania muzyki. Daj nowemu programowi szansę, która z pewnością stanie się hitem w przyszłości.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Resso

Uzyskaj ostatnią recenzję 01.12.2020
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Nowa propozycja

- Zsynchronizowane teksty piosenek

- Możliwość udostępniania wiadomości

- Możesz tworzyć animacje z tekstami piosenek
CONS
- Niedostępne we wszystkich regionach

- Ograniczony katalog

- Konieczność tłumaczenia na więcej języków

- Produkt w trakcie opracowywania

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje