Show Box
Jakościowa i kompletna platforma umożliwiająca śledzenie na bieżąco informacji o kinie
Pobierz Show Box recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
5.5
Rozkład (4/10)
Funkcjonalność (6/10)
Berło (8/10)
Aktualizacje (9/10)
Synchronizacja (4/10)

Żyjemy w świetnych czasach dla świata kina, seriali telewizyjnych, filmów dokumentalnych i ogólnie produkcji audiowizualnych. Rozprzestrzenianie się mediów, a głównie platform do przesyłania strumieniowego i wideo na żądanie, ułatwiło wielu programom zdobycie popularności i dotarcie do tysięcy ekranów dzięki szerokiej gamie bezpłatnych aplikacji na Androida i iOS.
Posiadanie tak dużej ilości dostępnych informacji to bardzo dobra rzecz. Jednak ogromna liczba dostępnych produkcji filmowych i serialowych może powodować pewne zamieszanie i właśnie z tego powodu posiadanie bezpłatnej aplikacji, takiej jak Show Box, może być bardzo przydatne.

Show Box to cyfrowe narzędzie dostępne dla systemów operacyjnych Android i iOS. Można go pobrać bezpłatnie, a jego twórcą jest Codnity. Firma odniosła również wielki sukces w dziedzinie telefonów komórkowych, jakim jest program Trending News poświęcony sprawom bieżącym.
Jedną z zalet Show Box jest to, że pozwoli Ci być na bieżąco ze wszystkimi nowościami ze świata show-biznesu. Warto doprecyzować, że program nie służy do oglądania filmów czy seriali w całości, ale służy do informowania. Będziesz miał okazję zobaczyć zapowiedzi lub zwiastuny.

Korzystając z kreacji Codnity będziesz miał dostęp do wszystkich szczegółowych informacji o najnowszych premierach i najważniejszych produkcjach. Wśród dostępnych danych znajdziecie daty premier, kalendarz kręcenia, jaki był wykorzystany budżet, plakaty, które posłużyły do ​​promocji filmu oraz ile kosztowała dotychczasowa kolekcja. Korzystanie z programu Show Box pomoże Ci zrozumieć wszystko, co dzieje się wokół Twoich ulubionych filmów fabularnych.
Interfejs programu jest jedną z jego najważniejszych cech, ponieważ poruszanie się po dużej ilości dostarczanych danych jest bardzo łatwe. Musisz tylko wyszukać żądany film według nazwy i zrobić to, czego szukasz. Jeśli chcesz poznać godziny spędzone w pobliskich kinach, również będziesz miał taką możliwość.

Wiemy, jak trudno jest wybrać film, program telewizyjny lub dokument do obejrzenia i do tego możesz liczyć na pomoc Show Box. Mając wszystkie informacje, które możesz uzyskać, nie zawiedziesz się w swoim wyborze. Będziesz miał możliwość skorzystania z różnych filtrów, takich jak rok premiery, liczba widzów lub kto był częścią filmu. Wszystkie gatunki i kategorie są dostępne w tej dużej bazie danych.
Instalując Show Box za darmo, będziesz mógł oglądać najczęściej oglądane filmy i programy telewizyjne w danym momencie, wyszukiwać filmy lub sezony programowe za pomocą szerokiej gamy filtrów, skonfigurować aplikację, aby być na bieżąco ze wszystkimi wiadomościami ze świata rozrywki, otrzymywać sugestie dotyczące filmów fabularnych lub programów zgodnie ze swoimi upodobaniami.
Personalizacja to kolejna funkcja, którą cyfrowe narzędzie Codnity musi podkreślać. Jeśli jesteś zwolennikiem artysty, reżysera lub aktorki w szczególności, będziesz miał okazję otrzymywać najnowsze informacje o ich twórczości, a także dowiedzieć się, jakie produkcje robili wcześniej. Ponadto możesz tworzyć wygodne i funkcjonalne listy zarówno po to, aby uporządkować wszystko, co widziałeś, jak i aby otrzymywać stosowne sugestie dotyczące tego, co najlepiej oglądać.
W świetnym momencie dla produkcji audiowizualnych, bycie na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje, jest ogromną zaletą. Show Box to obowiązkowa aplikacja dla każdego miłośnika filmów. Nikt, kto jest zwolennikiem seriali, programów telewizyjnych, aktorów czy reżyserów, nie powinien przegapić dysponowania tak kompletnym narzędziem. Przyjazny interfejs i ogromna ilość zawartych w nim informacji sprawia, że ​​jest to niezbędne, jeśli jesteś zwolennikiem siódmej sztuki.

Show Box daje światu Androida i iOS świetną możliwość, więc nie przegapisz najlepszych wydań, szczegółów budżetu, dat wydania, castingu, zespołu technicznego i zwiastunów. Dzięki możliwości tworzenia list z najlepszymi sugestiami, przejdziesz przez świat filmów, programów dokumentalnych i programów telewizyjnych w sposób uporządkowany i łatwy do naśladowania. Jest to bardzo przydatne ćwiczenie, aby zachować linię tego, na co się patrzy, ponieważ pozwala nam lepiej zrozumieć prace naszych ulubionych artystów.

 
Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Codnity
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Wiele informacji

- Łatwy w użyciu

- Możliwość tworzenia list

- Dobre aktualizacje
CONS
- Nie mogę oglądać filmów online

- Niektóre ogólne awarie

- Do działania potrzebny jest internet lub dane

- W niektórych aspektach niska jakość
Kontynuuj pobieranie za darmo

Show Box

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje