Sinesp Cidadão
Weź udział w sprawach bezpieczeństwa w różnych miastach kraju
Pobierz Sinesp Cidadão recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
5.2
Rozkład (3/10)
Funkcjonalność (10/10)
Berło (5/10)
Aktualizacje (7/10)
Synchronizacja (5/10)

Technologia w służbie obywateli, państw i rządów. Rozwój postępu technicznego umożliwił administracji publicznej znaczną poprawę korzyści, jakie zapewniają ludziom. Na całym świecie wiele różnych organizacji i podmiotów publicznych tworzy bezpłatne aplikacje, dzięki czemu ich zadania są wykonywane szybko, łatwo i sprawnie. Sinesp Cidadão to dobry przykład pracy rządu nad sposobem wykorzystania technologii mobilnej do rozwiązania jednego z najważniejszych problemów Brazylijczyków, takich jak bezpieczeństwo.

Sinesp Cidadão to aplikacja dostępna na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym Android i iOS. Jest to platforma cyfrowa opracowana przez „Sistema Nacional de Informações de Segurança Pública - Sinesp” kierującą Ministerstwem Sprawiedliwości i Bezpieczeństwa Publicznego pod kierownictwem André Mendonçy. Narzędzie cyfrowe dołącza do innych opracowanych przez rząd brazylijski, takich jak „MEU INNS-Central”, „Meu gov.br”, „CPF Digital”, „Tesouro Direto” i „Mei”. Administracja największego kraju w Ameryce Południowej opracował wiele programów mobilnych w celu ułatwienia procedur i zadań publicznych.

Pobierając Sinesp Cidadão, użytkownik będzie miał dostęp do wszystkich zalet Krajowego Sekretariatu Bezpieczeństwa Publicznego. W zasadzie można powiedzieć, że aplikacja jest podzielona na trzy główne kategorie. Jeden to pojazdy, drugi to nakazy aresztowania i wreszcie ten dotyczący osób zaginionych.
W odniesieniu do pojazdów platforma cyfrowa Ministerstwa Sprawiedliwości i Bezpieczeństwa Publicznego umożliwia zapoznanie się ze stanem prawnym samochodu. Funkcja ta jest przydatna zarówno do zgłaszania szkód, jak i do monitorowania sytuacji pojazdu przed jego zakupem. Zawsze dobrze jest unikać niechcianych niespodzianek. Możesz kontrolować ogólne informacje, zgłosić kradzież lub dowiedzieć się, czy dane samochodu są zduplikowane.
Kolejną zaletą Sinesp Cidadão jest to, że dostarcza informacji o sytuacji prawnej obywateli w zakresie możliwych nakazów aresztowania. W przypadku każdego zapytania informacje są uzyskiwane bezpośrednio z „Narodowego Banku Mandatów Prisão do Conselho Nacional de Justiça - BNMP / CNJ”.
Jeśli chodzi o sytuację osób zaginionych, użytkownicy Sinesp Cidadão mogą wyszukiwać osoby, które są w takim stanie i sprawdzić informacje w Sinesp Infoseg. Agencja zawiera tego typu skargi zarejestrowane przez policję cywilną państw uczestniczących.
Dla każdej z opcji możesz dodać zdjęcia lub przeglądać obrazy, aby dostarczyć więcej i lepszych informacji do wyszukiwania lub reklamacji. Z kolei konsultując się co do osób z nakazami aresztowania, będziesz miał dostęp do informacji o najbardziej poszukiwanych w kraju. Jeśli spotkasz kogoś, możesz zadzwonić pod numer 190 lub skontaktować się z władzami za pośrednictwem aplikacji.

Korzystając z Sinesp Cidadão, dąży się do dobrego samopoczucia miast. Aplikacja opracowana przez agencję odpowiedzialną za Mendonça daje obywatelom możliwość zgłaszania wszelkich problemów związanych z opieką nad miastami w ogóle. Możesz zgłosić usterki w liniach energetycznych lub wskazać, czy na ścianach w miejscach publicznych zostało zrobione graffiti. Dla każdej opcji włączona jest alternatywa dodawania obrazów.
Bardzo ważne jest, aby poinformować, że aby skorzystać z narzędzia cyfrowego rządu brazylijskiego, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie administracji publicznej. Adres portalu to www.gov.br. Celem tej subskrypcji jest umożliwienie ludziom prawidłowego i odpowiedzialnego korzystania z Sinesp Cidadão.

To bardzo przydatne i dobrze zaprojektowane narzędzie wirtualne. Funkcje, które oferuje aplikacja Ministerstwa Sprawiedliwości i Bezpieczeństwa Publicznego, są naprawdę korzystne dla wszystkich obywateli. Należy podkreślić, że korzystanie z platformy musi odbywać się z dużą częścią odpowiedzialności po stronie ludzi, ponieważ Sinesp Cidadão zajmuje się drażliwymi kwestiami, takimi jak bezpieczeństwo, wymiar sprawiedliwości, zaginięcia lub nakazy aresztowania. Technologia po raz kolejny przynosi korzyści społeczeństwom dzięki swoim postępom.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Governo do Brasil
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Bardzo przydatna usługa

- Łatwa w użyciu

- Umożliwia wykorzystanie obrazów

- Przyspiesza procedury
CONS
- Aktualizacja bazy danych może zająć trochę czasu

- Jeśli jest źle używana, może powodować duże problemy

- Aby z niej korzystać, musisz być zarejestrowany

- Niektóre ogólne awarie
Kontynuuj pobieranie za darmo

Sinesp Cidadão

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje