Status
Wszystkie programy i piłka nożna na żywo w telefonie komórkowym
Pobierz Status recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
7.2
Rozkład (9/10)
Funkcjonalność (8/10)
Berło (8/10)
Aktualizacje (8/10)
Synchronizacja (8/10)

Dzięki Statusowi nie przegapisz żadnego z programów telewizyjnych online i całej piłki nożnej na żywo. W jednej aplikacji znajdziesz przewodnik po wszystkich kanałach i dzięki temu z wyprzedzeniem dowiesz się wszystkiego, co możesz zobaczyć, bez konieczności zmiany. Ale nie tylko znajdziesz programy i filmy, ale także masz na wyciągnięcie ręki wszystkie wyniki meczów i harmonogramy przyszłych dni.

Aplikację Status można pobrać bezpłatnie w głównych sklepach cyfrowych, takich jak App Store, gdzie można ją znaleźć na urządzenia z systemem Android. Ma ponad 250 milionów pobrań, co czyni go jedną z ulubionych opcji dla widzów.

Znajdziesz w nim również dział aktualności, w którym możesz być na bieżąco z najświeższymi wiadomościami, zarówno ze świata telewizji, jak i pięknej gry piłkarskiej. Ponadto z poziomu samej aplikacji możesz oznaczyć swoje ulubione programy, dzięki którym będziesz powiadamiany o wszelkich wydarzeniach, dzięki czemu niczego nie przegapisz.

Dzięki bardzo prostemu interfejsowi wszystko, czego szukasz, znajdziesz pod ręką. Nie musisz się rejestrować, wystarczy, że zainstalujesz ją na swoim urządzeniu mobilnym i zaczniesz korzystać ze wszystkich oferowanych przez nią zalet. Kiedy otworzysz go po raz pierwszy, pierwszą rzeczą, którą zobaczysz, są wszystkie programy, jeśli zejdziesz w dół ekranu, zobaczysz wszystkie dostępne kanały, a jeśli przesuniesz się na boki, zobaczysz te, które były już nadawane po lewej stronie i w kierunku Dobrze ci, którzy jeszcze nie wyjechali, z ich harmonogramami. Jeśli klikniesz na którąkolwiek z nich, pojawią się wszystkie szczegółowe informacje, wraz z ich bohaterami, czasem rozpoczęcia i zakończenia itp. Sposób ich grupowania odbywa się według stref czasowych, więc łatwiej jest poruszać się w zależności od czasu, który chcesz zobaczyć.

Jeśli coś się wyróżnia i jest to jedna z głównych zalet Statusu, to jest to jego prostota. Sposób korzystania z niego jest bardzo łatwy dla użytkownika, zawsze szukający wygody i wszystko znajdzie się za jednym kliknięciem, bez użycia żadnego przycisku na urządzeniu, wszystko poprzez wciśnięcie lub przesuwanie.

Na dole znajduje się również 4-sekcyjne menu, w którym znajdziesz różne treści. W pierwszym masz kanały telewizyjne i całe ich programy, w drugim masz wszystkie wiadomości, które są w nim aktualnie wyświetlane, musisz pamiętać, że są one zawsze aktualizowane, więc wiadomości zostaną umieszczone na liście, która to pokazuje. Trzecia opcja to jedna z ulubionych przez jej użytkowników piłki nożnej, a czwarta to mini-gry, w które można również grać i dobrze się bawić.

W ramach newsów u góry znajdziesz wszystkie treści, które zostały przez nie skategoryzowane, dzięki czemu nie zgubisz się, patrząc na cały program i możesz wybrać konkretny temat. Znajdujemy różne działy, takie jak świat, technologia, rozrywka itp.

W sekcji piłkarskiej znajdziesz wszystkie mecze, które są rozgrywane na żywo, wraz ze wszystkimi informacjami, które chcesz o najważniejszych ligach w Brazylii. Na tym ekranie zobaczysz przegląd, w którym jednym rzutem oka możesz poznać wyniki wszystkich meczów w tym samym czasie, w jakim czasie możesz je zobaczyć i gdzie jest rozgrywany. Ale jeśli klikniesz na którąkolwiek z nich, otworzy się kolejna zakładka, w której będziesz mógł szczegółowo zobaczyć wszystkie akcje, które mają miejsce w grze. Podobnie jak gracze, karty i strzelcy. Śledź swoją drużynę dusz przez aplikację Status i nie przegap niczego.

Status to przewodnik, który pozwoli Ci poznać informacje o głównych kanałach w Brazylii, będąc w stanie zapisać swoje ulubione, a tym samym szybko je znaleźć. Możesz także utworzyć alarm, aby sama aplikacja przypominała Ci o programie lub wydarzeniu, które chcesz zobaczyć. Jest to bardzo przydatne w przypadku meczów piłkarskich, ponieważ nie będziesz musiał cały czas być świadomy swojego telefonu komórkowego, za każdym razem, gdy coś się dzieje, samo urządzenie Cię ostrzega.

Jeśli jesteś miłośnikiem telewizji i piłki nożnej, to jest to Twoja aplikacja, pobierz Status i uczyń z niej swojego głównego sprzymierzeńca, aby być na bieżąco i niczego nie przegapić.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : GVD Softwares
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Masz wszystkie ważne kanały w Brazylii.

- Mecze piłki nożnej odbywają się w czasie rzeczywistym.

- Bardzo szybkie powiadomienia o wydarzeniach.

- Możesz wskazać swoje ulubione programy
CONS
- Dużo rozgłosu.

- Powiadomienia mogą się nakładać.

- Kategoryzacja wiadomości nie działa dobrze.

- Niektóre programy nie są szczegółowe.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Status

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje