Recenzję Tinder
 Miejsce, w którym znajdziesz osobę do spędzenia zabawnych chwil 
 Tinder recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.3
Rozkład (9/10)
Funkcjonalność (6/10)
Berło (9/10)
Aktualizacje (7/10)
Synchronizacja (5/10)
Przejrzeć

Nie tak dawno temu randkowanie było zarezerwowane dla klubów nocnych, dziwnej biblioteki i zatłoczonych miejsc, ale wraz z upływem czasu i pojawieniem się nowych technologii możliwe jest randkowanie, nawet przy użyciu naszego urządzenia mobilnego, i jednej z wielu aplikacji dostępnych do pobrania. Wśród korzyści, które znajdujemy, jest to, że możemy znaleźć miłość, bez wychodzenia z domu, bez konieczności naprawiania siebie i bez wydawania jednej złotówki. Wady są również liczne, ale zostawiamy je na inny czas.

Tinder jest prawdopodobnie najbardziej znaną i popularną aplikacją do randkowania, o cięgle rosnącej ilości użytkowników, którą możemy znaleźć w Google Play i App Store. Ogromna liczba zarejestrowanych użytkowników, a przede wszystkim łatwość obsługi, to dwaj wspaniali eksponenci, którzy sprawili, że jest to jedna z najczęściej używanych metod w ostatnim czasie, aby znaleźć sobie partnera. 

Sposób, w jaki mówiliśmy, że jest używany, jest niezwykle prosty, ponieważ wystarczy się zarejestrować, nie zajmie to więcej niż kilka minut i już możesz zacząć spotykać się z ludźmi. Oczywiście musisz „dopasować” się, aby rozpocząć rozmowę. W przypadku, gdy nigdy nie próbowałeś Tindera, "match" jest podobny do Facebookowego „Like”, z którym druga osoba musi się zgodzić, aby móc zacząć rozmowe i kto wie, może to będzie miłość.

Jedną z największych zalet Tindera jest to, że dzięki geolokalizacji możemy sortować użytkowników aplikacji na podstawie odległości, czegoś naprawdę ważnego, jeśli chodzi o znalezienie przyjaciół, związku, a nawet czegoś innego. 

Zaletą Tindera jest to, że jest praktyczny i skuteczny, to znaczy łatwo jest otworzyć profil i rozpocząć rekrutację kandydatów do odejścia. Możesz nawet wybrać przedział wiekowy i odległość w mieście świata, w którym się znajdujesz.

Możesz dopasować osobę tylko, jeśli go lubisz i lubisz, więc oszczędzają niezręcznego kroku w procesie romansu. Zawsze możesz być bardziej bezpośredni i dawać super podobnego, aby osoba wiedziała, że ​​lubisz od razu.

Ponieważ masz mecz, możesz iść tak wolno, jak chcesz i rozmawiać dogłębnie z ludźmi, aby poznać ich zamiary przed wyjazdem, ponieważ powiedziałem, że oszczędzasz dużo czasu. Nikt nie zostaje ranny, nikt się nie obraża, to jak strefa relatywnego komfortu.

Jeśli ci się podoba, to ci się podoba, a jeśli ci się nie podoba, nie lubisz tego. Ponadto, gdy możesz wyświetlić tysiące profili, zawsze będzie ktoś, kogo lubisz i zawsze będzie ktoś, kto cię lubi.

Niezależnie od tego, co zamierzasz robić w Tinder, nawet jeśli postrzegasz go jako eksperyment lub grę, może być świetną zabawą. W dniach, w których dzień nie płaci dużo i kiedy wracasz do domu z pracy, jedyną rzeczą, jakiej chcesz, jest Netflix. Tinder to bardzo dobry sposób na spotkanie z kimś.

Złe jest to, że ludzie dużo kłamią, leżą na swoim profilu. leżą na swoich zdjęciach. leżą w swoich intencjach i leżą we wszystkim, platforma się do tego nadaje. Na zdjęciach profilowych wszystkie wyglądają świetnie, ale wszystkie obrazy mają sztuczkę, możesz zobaczyć ich twarze na pół, zbyt ciemne lub z dużą ilością światła, żart jest taki, że mogą cię poznać, a nie to, że ukrywasz swój wygląd. A potem są utknięci lub ekshibicjoniści, nie ma nic złego w szukaniu kogoś, ale czy to konieczne?

Jest to dosłownie katalog osób, w których zapisujesz tych, których lubisz, i tych, których nie lubisz, ponieważ po prostu je wyrzucasz i aby odnieść sukces na Tinderze, musisz poświęcić czas (czas, który możesz dobrze spędzić na spotkaniu kogoś twarzą w twarz), wiele osób otwiera Tindera nie po to, by flirtować, nie po to, aby spotykać się z ludźmi, ale dla czystego ego, muszą lubić zachować poczucie własnej wartości.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Tinder

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.07.2021
Sponsored ads

Tinder jest całkowicie bezpłatną aplikacją do pobrania, choć ze zintegrowanymi zakupami w aplikacji, które w wielu przypadkach będą więcej niż konieczne, aby móc wykonywać pewne rzeczy. Na szczęście, jeśli nie chcesz wydawać nawet jednej złotówki, możesz to zrobić, chociaż powinieneś pamiętać, że jeśli wychodzisz na randkę w sobotnią noc, złotówka, którą wydasz, może sprawić że będziesz inwestować w to coraz bardziej.


Jest to bardzo popularna aplikacja. Musimy ostrzec przed wieloma niebezpieczeństwami, jakie niesie ze sobą używanie Tindera, nie tylko dzięki zintegrowanym zakupom, ale także dzięki mnogości fałszywych profili, które nie mają w sobie niczego dobrego np. złośliwe oprogramowania, które krążą z niesamowitą prędkością.  Grozi nam nawet brak prywatności, który sprawia, że ​​nasze dane mogą być w pełni ujawnione bez naszej wiedzy.


Jeśli chcesz zacząć używać Tindera do flirtu, bądź bardzo ostrożny i poznaj innych ludzi bardzo dobrze, zanim wyjdziesz im na spotkanie. A jeśli nie wierzysz w to wszystko, co Ci mówimy i rekomendujemy, spójrz na wszystkie informacje, które istnieją w Google i przemyś to co powiedzieliśmy. Czy kiedykolwiek używałeś Tindera, aby flirtować, spotykać się z przyjaciółmi lub w innych bardzo różnych celach?Porady

- „Używaj Tindera bardzo ostrożnie, ponieważ nie wszyscy zarejestrowani użytkownicy chcą flirtować i znaleźć prawdziwą miłość taką jak Ty”

- „Skorzystaj z wielu zalet, które ta aplikacja oferuje nam w odniesieniu do innych, a może znajdziesz miłość swojego życia”

- „Tinder to darmowa aplikacja, która, jeśli nie jesteś ostrożny, może doprowadzić do utraty pieniędzy”
Za/Przeciw
Pros
- "Liczba zarejestrowanych użytkowników jest ogromna, więc możliwości flirtowania są praktycznie nieograniczone”

- "Prostota jest jedną z wielkich flag Tindera i nawet jeśli używasz tej aplikacji po raz pierwszy, nie będziesz mieć problemu z nauką korzystania z niej w ciągu kilku minut”

- "Chociaż z pewnymi ograniczeniami mamy do czynienia z bezpłatną aplikacją, czymś, czego nie ma w tej dziedzinie zbyt dużo”

- "Możliwe, że znajdziesz miłość swojego życia”
CONS
- „Wolność czyni Tindera aplikacją pełną niebezpieczeństw”

- „Znalezienie miłości jest czasem trudną misją”

- „Zużycie baterii Tindera jest bardzo wysokie, ponieważ stale korzysta z naszej lokalizacji. Jeśli chcesz naładować baterię pod koniec dnia, bądź bardzo ostrożny ”

- „Dużo leżą we wszystkim, na zdjęciu, w gustach, co robią itp.”

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Reakcje Tinder hubki na koronawirusa

Reakcje Tinder hubki na koronawirusa

Aktualności

Firma odpowiedzialna za najbardziej znaną aplikację randkową wypowiedziała się w obszernym oświadczeniu prezesa Elie Sedman. Należy wziąć pod uwagę postawę, jeśli weźmiesz pod uwagę, że Tinder opiera się na spotkaniu ludzi, co nie jest dziś zalecane. Ponadto w kwietniu funkcja paszportowa została przyznana bezpłatnie


Spotkania według rozmowy wideo

Spotkania według rozmowy wideo

Aktualności

Tinder będzie zawierać opcję połączeń wideo. Informacje pochodzą z oficjalnego raportu Match Group, który skierował do inwestorów. Biorąc pod uwagę rozprzestrzenianie się komunikacji wideo i gwałtowny wzrost korzystania z aplikacji w kontekście koronawirusa, Tinder dołącza do tego, co staje się nową modą interakcji społecznych


Zakład na interaktywność

Zakład na interaktywność

Aktualności

Tinder potwierdza, że ​​pracuje nad dodaniem ciekawostki do platformy. Menedżerowie najpopularniejszej wirtualnej firmy randkowej powiedzieli, że w przyszłości modalność gry będzie połączona z rozmowami wideo. Aplikacja porusza się w kontekście wysokiego wzrostu i zapotrzebowania użytkowników


Połączenia wideo i sprawdzanie profilu, nowość w Tinderze

Połączenia wideo i sprawdzanie profilu, nowość w Tinderze

Nagłówek

Odnawia się najsłynniejsza sieć społecznościowa i aplikacja miłości w Internecie. Tinder dostosowuje się do czasów i odpowiada dwiema nowymi ważnymi opcjami. Ludzie będą teraz mogli nawiązywać połączenia wideo, a profile będą mogły zostać zweryfikowane. Sztuczna inteligencja zostanie wykorzystana do kontroli obrazów


Tinder generuje miłość w zamknięciu

Tinder generuje miłość w zamknięciu

Nagłówek

Niektórzy mogą myśleć, że aplikacje randkowe nie były bardzo udane podczas uwięzienia, nic nie może być dalsze od prawdy. Przeciwnie, i do testów, które odsyłamy, Tinder był w czerwcu trzecią aplikacją na urządzenia mobilne, która zebrała najwięcej w sklepach Google i Apple. Zostało wyprzedzone tylko przez TikTok i YouTube, i przewyższa duże firmy, takie jak Netflix lub Disney +. Jednym z powodów może być to, że chociaż należy zachować bezpieczną odległość, mecze można nadal osiągnąć, nawet jeśli będzie to miało miejsce w przyszłości. Objawem chwili, w której firma przeżywa, jest to, że od pewnego czasu ta część serwerów Tinder nie poddaje się i nie przestaje cierpieć z powodu upadków. Użytkownicy tej sieci społecznościowej wybrali dostęp za pośrednictwem jej strony internetowej. Czy będzie to okazja do tworzenia sieci społecznościowych dla miłości?


Tinder podpisuje Ryana Reynoldsa

Tinder podpisuje Ryana Reynoldsa

Nagłówek

Match Group, firma, która jest właścicielem aplikacji randkowych Tinder i Meetic, zatrudniła Ryana Reynoldsa jako doradcę. Jak podano w oświadczeniu, dołączy on do rady dyrektorów wraz z trzema innymi: Stephenem Baileyem, Melissą Brenner i Wendi Murdoch. Wskazują, że „wnoszą unikalne doświadczenia i perspektywy, które przyczynią się do globalnej ekspansji firmy, jej strategicznych inicjatyw i dalszego sukcesu”. Z drugiej strony Mark Stein i Gregg Winiarski odchodzą z firmy. Aktor znany ze swojej roli w Deadpool powiedział, że „te marki ponoszą ogromną odpowiedzialność i mają możliwość wpływania na społeczeństwo. Większość pokoleń tysiąclecia lub pokolenie Z nie wie, jak wyglądało flirtowanie przed pojawieniem się Tindera. Według najnowszych danych, aplikacje randkowe marki liczą prawie 10 milionów płatnych użytkowników, z czego ponad połowa na TinderzeWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje