Recenzję UC Browser
 Wszystko, czego używasz w Internecie, w jednym miejscu 
 UC Browser recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
9.7
Rozkład (10/10)
Funkcjonalność (6/10)
Berło (3/10)
Aktualizacje (7/10)
Synchronizacja (7/10)
Przejrzeć

Przeglądarka UC jest obecnie znana jako jedna z najszybszych przeglądarek. Ta wyszukiwarka jest częścią giganta Alibaba, a jej twórcą jest chińska firma UC Mobile, która cieszy się świetnym przyjęciem na rynkach azjatyckich, będąc najczęściej używaną w niektórych krajach na kontynencie. Po podbiciu Azji jego celem jest zaistnienie na rynku międzynarodowym.

Przeglądanie Internetu z naszego smartfona jest obecnie jednym z najczęściej wykonywanych zadań. Chociaż to prawda, przez większość czasu korzystamy z preinstalowanych przeglądarek, chociaż nie są to do końca najlepsze opcje. Z tego powodu znana staje się wielka, nieznana przeglądarka UC, która opiera swoje działanie na wykorzystaniu technologii kompresji danych w celu zwiększenia szybkości, z jaką użytkownicy mogą się poruszać. Obecnie jest dostępny na platformach takich jak Iphone, iPad, Android, PC i smartfony z systemem Windows i można go pobrać bezpłatnie ze Sklepu Google Play i App Store.

Główną cechą przeglądarki UC Browser jest szybkość przeglądania, jej wydajność porównana została z urządzeń różnych marek iz różnymi systemami operacyjnymi iw każdym z nich spełniła postawione oczekiwania, co czyni ją doskonałą opcją do przetestowania.

Ta aplikacja ma wiele zalet, na przykład pomaga kontrolować plan transmisji danych podczas przeglądania, a także umożliwia blokowanie dość irytujących reklam z niektórych witryn. Ma ponad 500 milionów użytkowników i wynik 4,5, co stanowi doskonałą alternatywę dla instalacji na Twoim ulubionym urządzeniu. Znajdziesz ją przetłumaczoną na 11 języków, w tym: chiński, angielski, rosyjski, wietnamski, indonezyjski, francuski, portugalski i hiszpański.

W tej chwili Chrome wygrał grę w Indiach i Indonezji, a to dlatego, że w tych krajach sprzęt jest bardziej ograniczony, a połączenia internetowe są wolne, co sprawia, że ​​przeglądarka UC jest idealna, ponieważ zajmuje mniej miejsca i umożliwia kontynuację podłączony pomimo niestabilności sieci, ale zawsze z zachowaniem jakości obrazów i filmów z odwiedzanych stron internetowych.

Jedną z zalet, które będziemy mieli podczas korzystania z przeglądarki UC Browser, jest możliwość lokalnego pobierania filmów na nasze urządzenie mobilne za pomocą aplikacji innej firmy o nazwie Video Downloader for UC Browser, którą można łatwo pobrać z Google i jest połącz się z przeglądarką, aby mieć dostęp do treści, które lubisz najbardziej z youtube. Oprócz treści audiowizualnych oferuje bardzo przydatne informacje, takie jak aktualności, najnowsze wyniki sportowe itp.

Po uzyskaniu dostępu do przeglądarki zobaczysz u góry wszystkie ulubione aplikacje, które masz, na wypadek, gdybyś chciał uzyskać szybki dostęp z tego miejsca, takiego jak YouTube. Do tych możesz dodawać i usuwać inne według własnych upodobań, tyle razy, ile chcesz, bez żadnych ograniczeń.

Przeglądarka UC posiada praktyczny system nawigacji, umożliwiający na przykład szybkie przechodzenie z jednej strony na drugą, a tym samym prawidłowe zarządzanie nimi. Automatyczne blokowanie wyskakujących reklam i bezproblemowe przeglądanie. W najnowszych wersjach zawiera również dysk twardy online, który umożliwia zapisywanie wszelkiego rodzaju plików z Internetu bez zajmowania miejsca w telefonie.

Należy zauważyć, że można również skorzystać z trybu anonimowego, dzięki któremu możesz nawigować z całkowitym bezpieczeństwem, że nikt nie może zobaczyć odwiedzanych stron, a ja mogę wyświetlać na pełnym ekranie. Z wtyczek mogę pobierać aplikacje, które są połączone z przeglądarką, stamtąd nimi zarządzać i wszystkim, co widzisz lub pobierasz z UC Browser, które możesz udostępniać innym aplikacjom, które masz na swoim urządzeniu, takim jak sieci społecznościowe. W sekcji akcesoriów po naciśnięciu przycisku + dodasz wszystko, co chcesz połączyć.

Możesz pobrać motywy, aby umieścić je w tle przeglądarki i dostosować dowolny element aplikacji, możesz także aktywować tryb nocny, aby dać odpocząć widokowi i móc czytać swoje strony w warunkach słabego oświetlenia. Jeśli wciśniesz przycisk z 3 liniami menu zobaczysz, że wskazana jest ilość zużycia danych, to uświadomi nam, ile jest zużywane dziennie, można zobaczyć, co wydałem dzisiaj i możesz również zobaczyć Poprzedni dzień.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

UC Browser

Uzyskaj ostatnią recenzję 24.07.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Jest szybszy niż inne na rynku.

- Ma dobry projekt.

- Możesz łączyć aplikacje, aby łączyć akcje.

- Łatwość pobierania plików bez zajmowania miejsca na telefonie komórkowym.
CONS
- Wiele irytujących reklam.

- Otrzymujesz wiele powiadomień.

- Nie udało się pobrać.

- Aplikacja w tle nie działa.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Przeglądarka UC nie jest już zgodna ze standardami Google Play

Przeglądarka UC nie jest już zgodna ze standardami Google Play

Nagłówek

Ponownie odkryto, że UC Browser łamie zasady, które Google Play narzuca jej twórcom. Przy ponad 500 milionach pobrań nie jest to pierwszy raz, w zeszłym roku została już usunięta ze sklepu z powodu rzekomego niezamierzonego błędu i tym razem dotyczy pobierania treści poza samą aplikacjęWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje