Recenzję Ultimate Ghost Detector
 Znajdź nadprzyrodzoną energię, duchy i siły spoza świata 
 Ultimate Ghost Detector recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
6.2
Rozkład (6/10)
Funkcjonalność (10/10)
Berło (5/10)
Aktualizacje (9/10)
Synchronizacja (9/10)
Przejrzeć

Wiele osób uwielbia historie o duchach. Obecność dziwnych, niezwykłych lub rzadkich istot. Możliwość życia, nie wiedząc o tym, z duchami przeszłości. Poprzednie życia, skrócone, które nagle się skończyły. W całej historii ludzie próbowali znaleźć duchy, czarownice, potwory i wszelkiego rodzaju istoty nadprzyrodzone. Tajemnicze połowy. Nie wiemy, co jest w zaświatach i chcemy to ujawnić. Może znajdować się w starych, starożytnych lub opuszczonych miejscach, ale w naszym pokoju mogą być również ciemne obecności. Nie można powiedzieć, że istnieją nieznane duchy lub energie, ale nie można temu zaprzeczyć.
Jeśli chcesz znaleźć duchy za pomocą telefonu komórkowego, dzisiaj opowiemy Ci wszystko o programie, który możesz włączyć do swojego urządzenia i wykryć, czy są jakieś osoby spoza niej, czy nie. Ultimate Ghost Detector pomoże ci zmierzyć wszystkie niezbędne wskaźniki, aby dowiedzieć się, czy masz wokół siebie nadprzyrodzone obecności. Albo w twoim domu, albo odwiedzasz nawiedzone miejsca.

Korzystanie z Ultimate Ghost Detector pomoże Ci zmierzyć wartości takie jak EVP i EMF. EVP odpowiada elektronicznym zjawiskom głosowym i są to nagrania dźwiękowe, które są nagrywane przez urządzenia i mogą określić, czy występuje obecność energii. Z drugiej strony EMF jest wskaźnikiem należącym do dziedziny fizyki, która odnosi się do pól elektromagnetycznych. W zasadzie mierzą i wskazują obecność lub brak energii.
Dzięki Ultimate Ghost Detector możesz mierzyć obie zmienne w dowolnym miejscu. Albo EVP, albo EMF, nagraj, co chcesz, w tej aplikacji, którą możesz pobrać na Androida i iOS. EPP opracowany przez MRE Programming ma 5 trybów użycia. Masz tryb Advanced EMF, Simple EMF, EVP Recorder, detektor ruchu i tryb wielu mierników.

Dzięki Advanced EMF będziesz w stanie wykryć pole elektromagnetyczne i przeprowadzić analizę za pomocą wykresów i tabel. Używając Simple EMF, możesz zmierzyć ten sam wskaźnik, ale zobaczyć go na prostym obrazie, który będzie się poruszał niezależnie od tego, czy wykryje ruch.
Jeśli chcesz wykryć EVP, będziesz miał okazję go nagrać i posłuchać innym razem. Z drugiej strony, dzięki czujnikowi ruchu możesz wykryć działania lub wibracje, które są wokół ciebie. Możesz go oprzeć na meblach, stołach, krzesłach lub zostawić w dowolnym miejscu.
Wreszcie najbardziej złożoną funkcją jest licznik wielokrotny, który ma na celu połączenie wszystkich wskaźników w celu poinformowania, czy występują ruchy, głosy lub energia.
Wśród zalet korzystania z Ultimate Ghost Detector znajdziesz to, że oprócz funkcji jakie ma mierzyć i rejestrować EVP lub EMF, możesz skorzystać z wbudowanej latarki, szybkiego dostępu do kamery mobilnej, kompasu i systemów alarmowych z dźwiękami i wibracje. Posiada również dźwięk radaru, który rejestruje ruchy lub dźwięki.

Aplikacja stworzona przez MRE Programming wykorzystuje czujniki magnetyczne wbudowane w urządzenia mobilne. Z tego powodu wyniki, jakie może przynieść, są bardzo realne i wiarygodne. To bardzo ważne dane, ponieważ aby Ultimate Ghost Detector działał, musisz mieć terminal, który ma czujnik o takich cechach. Należy również uważać, aby nie odkładać urządzenia w pobliżu miejsc z ładunkiem o dużej mocy, ponieważ może to być niebezpieczne.
Studia, które tworzą aplikację, mają duże doświadczenie w realizacji tego typu dostaw. W wirtualnych sklepach mają w swoim katalogu aplikacje takie jak: Ultimate EMF Detector, MRE Acceleration Meter i MRE Mind Trainer.
Tajemnice będą nam towarzyszyć przez resztę naszych dni. Bez nich wielu ludzi byłoby bez powodu do życia. Wiedza o wszystkim może być nudna. Pogoń za nieznanym to hobby wielu osób, a aplikacja taka jak Ultimate Ghost Detector służy pomocą łowcom przygód. Odkryj jedną z najlepszych opcji spędzania chwil przerażenia, zabawy i emocji.

Ultimate Ghost Detector oferuje nie tylko różnorodne sposoby mierzenia lub wykrywania nadprzyrodzonych obecności, ale także daje możliwość przeprowadzania analiz przy użyciu obrazów, wykresów i różnych typów czujników.
Pobierz produkt MRE Programming i zanurz się w tę przygodę z horrorem i horrorem.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Ultimate Ghost Detector

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- To może być fajne

- Wykorzystuje czujniki, które są w telefonie

- Dobre systemy grafiki i wskaźników

- Różne możliwości zastosowania
CONS
- To jest płatne

- Trudne do zrozumienia na początku

- Interfejs mógłby wyglądać nowocześniej

- Nie jest odpowiedni dla każdego

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje