WPSApp
Chroń swoją sieć i kontroluj bezpieczeństwo domeny wirtualnej
Pobierz WPSApp recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
8.7
Rozkład (4/10)
Funkcjonalność (3/10)
Berło (8/10)
Aktualizacje (8/10)
Synchronizacja (9/10)

Jest coś, czym wielu z nas się nie martwi, a powinniśmy. Wszyscy mamy jakieś połączenie w naszych domach. Dzięki niemu łączymy się z Internetem i korzystamy z naszych ulubionych serwisów streamingowych, przeglądarek, gier i aplikacji. W każdym używanym przez nas programie znajduje się wiele danych, dlatego konieczne jest, abyśmy poświęcili się ochronie naszej sieci. Chociaż mamy hasła i pewne protokoły bezpieczeństwa, zawsze można je złamać, dlatego zalecamy pobranie WpsApp.

WpsApp to bezpłatna aplikacja dostępna na telefony komórkowe z systemem operacyjnym Android. Firmą, która opracowała to narzędzie, jest The Mau Soft, która również ma w swoim katalogu Minesweeper - Virus Seeker.
Chociaż program Mau Soft można pobrać bezpłatnie, to specjalistyczne narzędzie bezpieczeństwa ma również opcję płatności o nazwie WPSApp Pro i ma wartość 0,99 EUR.

Chociaż zrozumienie, jak działa WPSApp, może początkowo wydawać się skomplikowane, postaramy się ci to wyjaśnić, abyś zrozumiał, dlaczego jest to jedna z najlepszych propozycji, które masz w swoim wirtualnym sklepie na wyciągnięcie ręki.
Korzystanie z WpsApp pozwala kontrolować, czy środowisko połączenia jest zagrożone, czy nie, przy użyciu tak zwanej konfiguracji Wi Fi Protected Setup (WPS). Ten rodzaj ochrony w kilku słowach polega na identyfikacji i dołączeniu do urządzenia, które próbuje połączyć się z jego otoczeniem sieciowym. Coś, na co wielu użytkowników nie zwraca uwagi i może mieć kluczowe znaczenie dla ich bezpieczeństwa w Internecie.

Wszystkie routery (urządzenia używane do połączeń sieciowych) używają haseł i protokołów z WPS. Oznacza to, że specjaliści w tej dziedzinie mogą uzyskać numery, za pomocą których urządzenia generują połączenia.
Aplikacja Mau Soft uzyskuje dostęp do wszystkich haseł używanych przez Twoje urządzenie i informuje, czy jest rzeczywiście godne zaufania. Proces aktywacji jest naprawdę prosty i nie kosztuje żadnego wysiłku.
Pierwszą rzeczą, jaką zrobi WPSApp po uruchomieniu go, jest wykrywanie i skanowanie sieci znajdujących się w pobliżu naszego urządzenia. Te zaznaczone na czerwono to te, które są uważane za bezpieczne, nie mają WPS i dlatego nie można wykryć hasła.

Następnie podczas aktywacji aplikacji znajdziemy sieci, które mają obok siebie znak zapytania. W przypadku tego typu połączeń nie jest możliwe zarejestrowanie, jaki mają numer IP (unikalny numer identyfikacyjny wszystkich połączeń), ale pozwoli Ci to sprawdzić, które są najczęściej spotykane.
W przypadku, gdy podczas wykonywania tego skanowania sieć ma zielony znacznik wyboru obok nazwy, oznacza to, że jej WPS jest aktywowany, a numer IP jest znany. Jeśli podczas wykonywania tej czynności Twoja sieć pojawi się na zielono, zaleca się wprowadzenie hasła lub zmianę konfiguracji. Powodem jest to, że WPS jest aktywowany i można go łatwo odszyfrować, a bezpieczeństwo naruszyć.

Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że korzystanie z tej aplikacji musi być zgodne z prawem. Oznacza to, że musisz go używać do sprawdzania bezpieczeństwa swojego połączenia i nie przeprowadzania ataków na inne środowiska wirtualne. Każde tego rodzaju działanie podlega karze zgodnie z prawem każdego kraju.
Jak wspomnieliśmy wcześniej, WPSApp można pobrać bezpłatnie, ale zawiera ogłoszenia handlowe i reklamy. Jeśli nie zamierzasz już widzieć tego typu przerw, możesz zapłacić za wersję PRO i móc bez przeszkód korzystać ze wszystkich funkcji.
Mamy do czynienia z jednym z najbardziej przydatnych narzędzi gwarantujących bezpieczeństwo i ochronę środowisk sieciowych. Dzięki bardzo prostej, elastycznej i dostępnej propozycji możesz stworzyć kontrolę ochrony, która może chronić Cię przed niechcianymi atakami lub intruzami w Twojej sieci.
Bezpieczeństwo i ochrona naszych środowisk wirtualnych jest bardzo ważna, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie dane, które dostarczamy, wysyłamy i odbieramy, gdy jesteśmy połączeni. Korzystanie z WpsApp jest bardzo korzystne i należy je wykonywać ostrożnie i odpowiedzialnie.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : TheMauSoft
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Łatwy w użyciu

- Bezpłatne pobieranie

- Chroń swoją sieć

- Dobry interfejs
CONS
- Uwagi reklamowe

- W niektórych modelach to nie działa

- Może mieć opóźnienia w odpowiedzi

- Może być niebezpieczne, jeśli nie jest dobrze wykorzystane
Kontynuuj pobieranie za darmo

WPSApp

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje