YouTube Kids
Platforma z treściami dla dzieci dostosowanymi dla najmłodszych
Pobierz YouTube Kids recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
7.6
Rozkład (9/10)
Funkcjonalność (4/10)
Berło (9/10)
Aktualizacje (3/10)
Synchronizacja (10/10)

Dzieci mają coraz większy dostęp do treści multimedialnych poprzez urządzenia mobilne i tablety na YouTube, dlatego Google stworzył dla nich specjalną aplikację, z którą rodzice są dużo spokojniejsi.

Aplikacja YouTube Kids oferuje im szeroką gamę treści, które możesz pobrać bezpłatnie w Google Play Store i App Store i które możesz oglądać na wielu urządzeniach, takich jak telefony komórkowe, telewizory Smart TV, konsole do gier itp. Masz w nim również pewność, że maluchy nie zobaczą nieodpowiednich dla swojego wieku, dzięki czemu jest to platforma odniesienia dla dzieci.

Jest to dziecięca wersja najczęściej używanej sieci społecznościowej wideo, wszystko jest dostosowane, nawet ta stworzona przez samych użytkowników, którą kontroluje reklama. Możesz w nim mieć profil dla każdego z nich, tak aby każdy z nich miał programy, które ogląda i otrzymywał rekomendacje do indywidualnego wyboru. Tworzenie ich jest bardzo łatwe, po zainstalowaniu aplikacji wystarczy wejść na swoje konto Google i utworzyć tyle, ile potrzebujesz, w Ustawieniach. Jedną z zalet YouTube Kids jest to, że ma własny stoper, dzięki któremu będziesz kontrolować czas korzystania z niego, ustalając limity.

Dzięki kolorowemu otoczeniu znajdziesz bardzo przyjazną dla użytkownika platformę, dostosowaną do Twojej grupy docelowej, która sprawia, że ​​jesteś bardzo przyjazny dzięki uderzającym efektom i nawigacji opartej na obrazach. To same dzieci będą w stanie się po nim poruszać, niezależnie od tego, czy potrafią jeszcze czytać. Przesuwając się w prawo i w lewo, będziesz nawigować zgodnie z ich przedziałem wiekowym, a na górze będziesz mieć do dyspozycji menu, w którym znajdziesz wszystkie kanały, które masz do dyspozycji skategoryzowane.

Podobnie jak w przypadku jego starszego brata, są filmy, które zawierają reklamy. Żeby zniknęły, rodzice mogą zasubskrybować YouTube Red, maluchy mogą je oglądać bez przerw, a nawet z możliwością oglądania bez połączenia z Internetem. To, co znajdziesz w tej aplikacji, jest podzielone na kilka kategorii, w których masz Pokazy, krótkie filmy z programami dla dzieci, Muzyka, z piosenkami dla dzieci wszechczasów, sekcję Nauka, z filmami edukacyjnymi i Eksploruj, w której utworzono nieskończone treści przez innych użytkowników, którzy zostali sklasyfikowani jako dziecinni.

Choć wydaje się, że jest stworzony wyłącznie dla nich, tak nie jest, nadal jest częścią YouTube'a, to rodzice muszą go tak skonfigurować, aby ich dziecko widziało to, czego chce. Firma używa szeregu zautomatyzowanych wartości i wkładów użytkowników do filtrowania, a tym samym kierowania tych, które są oznaczone jako treści dla dzieci, chociaż mogą istnieć takie, które pomijają ten punkt, dlatego z samej platformy Nie przestają ostrzegać, że mogą pojawić się inne nieodpowiednie treści, pozwalając na ich zablokowanie i zgłoszenie, zanim będą widoczne.

YouTube Kids oferuje dorosłym szereg narzędzi do kontroli rodzicielskiej. Znajduje się w części tylko dla dorosłych, gdzie, jak sama nazwa wskazuje, mogą go zobaczyć tylko osoby dorosłe, które będą musiały wprowadzić kod bezpieczeństwa. Z własnego konta Google będziesz mieć dostęp do wszystkich utworzonych przez siebie profili, wybierz użytkownika, któremu chcesz dodać kontrolę. Wśród uprawnień, które możesz przyznać, jest możliwość wyszukiwania lub nie w aplikacji, jest to bardzo ważne, jeśli chcesz uniemożliwić swoim dzieciom przebywanie w szerokim świecie platformy, która nie jest odpowiednia dla ich wieku. Tutaj możesz również wyczyścić historię lub ją wstrzymać, co zmieni sposób wyświetlania filmów w aplikacji. Dodając przedział wiekowy, będziesz mógł przefiltrować wyświetlane tematy, uzupełnione o słowa, których szukałeś i co już widziałem. Sama marka również pracuje nad tym, aby jej aplikacja była wolna od obraźliwych obrazów i ulepszała ją, w tym celu zmieniła swoją politykę prywatności. Za każdym razem, gdy film jest zgłaszany na głównej platformie, zostanie automatycznie ocenzurowany w wersji dla dzieci, co zapewnia rodzicom znacznie większe bezpieczeństwo.

YouTube Kids to jedna z najlepszych aplikacji z treściami dla dzieci, która jest największa i oferuje dzieciom wysokiej jakości programy i filmy, w których to one same decydują, co chcą zobaczyć.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Google LLC
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Masz kontrolę nad tym, co dzieci mogą, a czego nie mogą robić w aplikacji.

- Znajdziesz dużo treści i bardzo zróżnicowane.

- Filmy są wybierane według przedziału wiekowego.

- Ustal limit czasu użytkowania.
CONS
- Może wyświetlać nieodpowiednie treści.

- Na filmach pojawiają się reklamy.

- Kontrola rodzicielska jest podstawowa.

- Treść może być bardzo dziecinna dla starszych dzieci.
Kontynuuj pobieranie za darmo

YouTube Kids

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje