Youtube Music
Wszystkie Twoje ulubione utwory obsługiwane przez YouTube
Pobierz Youtube Music recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
9.1
Rozkład (7/10)
Funkcjonalność (10/10)
Berło (5/10)
Aktualizacje (7/10)
Synchronizacja (2/10)

Ta nowa aplikacja została wydana w czerwcu ubiegłego roku i od czasu jej premiery wielu wybrało ją jako alternatywę dla innych. Wiedział, jak przeciwstawić się dużym firmom, takim jak Spotify czy Apple Music, które na razie rządzą, ale wiedzą, że mają przed sobą mocnego konkurenta. Muzyka Google Play odeszła i zastąpiła ją Muzyka z YouTube. Ta nowa aplikacja staje się oficjalną platformą Google do odtwarzania dźwięku, a wielu użytkowników już rozpoczęło zmianę, przenosząc całą swoją bibliotekę muzyczną z jednej do drugiej.ta.

YouTube Music posiada bazę danych zawierającą około 50 milionów utworów. Osiąga się to poprzez połączenie posiadanych przez nią licencji muzycznych i dźwięku z filmów, które są przesyłane do jej sieci społecznościowej. To ten, który ma najwięcej minut odtwarzania, znacznie wyprzedzając swoich rywali. Znajdziesz w nim motywy, których inni nie mają, takie jak gatunek niezależny i amatorski. Dzieje się tak, ponieważ ci muzycy przesłali swoje domowe filmy i w ten sposób stali się częścią ich aplikacji muzycznych.

Może być używany zarówno w wersji komputerowej, jak i mobilnej, tę drugą można pobrać bezpłatnie i jest dostępna na urządzenia z systemem Android i iOS. Oba mają wspólny interfejs, więc możesz z nich korzystać bez obawy o utratę czegokolwiek, jest bardzo intuicyjny, bardzo podobny do tego znalezionego w Spotify, w którym bez problemu znajdziemy wszystko, czego szukasz. Możesz go spersonalizować za pomocą proponowanych przez siebie tematów i wielu treści, które oferuje, podzielonych na rzędy, dzięki czemu możesz wybrać już utworzone listy, takie jak wiadomości, playlisty tematyczne, polecane filmy itp.

Możesz powiedzieć, że udostępnia YouTube dane dotyczące Twojego konta, ponieważ na liście sugerowanych utworów Twój składanka, utwory, które dostosowują się do Ciebie i Twoich osobistych upodobań, pojawią się od pierwszego wejścia.

Na stronie głównej będziemy mieć dwa główne indeksy, czyli te, którymi obsłużymy całą aplikację, jeden z nich to Hotlist, który pokaże Ci najbardziej popularne w danym momencie treści, a drugi to Biblioteka, w której zostaną zapisane słuchane przez nas utwory. ostatnio i skąd możesz nawigować, aby odkrywać nowe utwory z list, albumów lub artystów, których chcesz.

Posiada funkcję wyszukiwania, która pomoże Ci znaleźć coś bezpośrednio, bez konieczności zagłębiania się w jego bazę danych, jest całkiem kompletna i pierwszą rzeczą, którą pokaże, jest wynik polecany przez YouTube Music, temat, który według niego jest tym, który którego szukasz, a następnie wyświetla już resztę wyników pogrupowanych według kategorii albumów, filmów wideo, wykonawców, piosenek i wielu innych.

Jedną z najważniejszych części jest odtwarzacz, którego znajdziesz na dole ekranu. Znajdziemy w nim oprócz kontrolek informacje o tym, czego słuchamy, jak tytuł, wykonawca czy okładka. Tuż obok znajdziemy dwa przyciski, którymi wskażemy, czy nam się podoba piosenka czy nie, sprawiając, że platforma jest znacznie przyjemniejsza.

YouTube Music ma wiele zalet, a wśród głównych zalet możemy wyróżnić katalog treści, w którym muzyka i wideo są połączone w celu zwiększenia liczby oferowanych przez nią piosenek. Jest to zauważalne w tym, że w wielu przypadkach, gdy odtwarzamy piosenkę na pełnym ekranie, zdajemy sobie sprawę, że to, co w rzeczywistości widzimy, to klip wideo. W aplikacji zapyta nas, czy chcemy zobaczyć wideo, czy po prostu odtworzyć melodie, mając do wyboru jedną z dwóch opcji.

Przy tworzeniu YouTube Music Google wziął pod uwagę opinię swoich użytkowników, poprawiając wiele punktów, w których poprzednik zawiódł, np. W sterowaniu odtwarzaniem. Do tej pory, jeśli chciałeś zmienić temat, mogłeś to zrobić tylko wtedy, gdy na ekranie pojawiały się kontrolki, ale nie jest to już konieczne, jest to znacznie prostsze, jednym gestem na okładce możemy to zrobić. Ta funkcja jest czymś, o co jej użytkownicy prosili od dawna i jednym z powodów, dla których woleli inne platformy, które ją miały.

YouTube Music ma możliwość korzystania z niej bezpłatnie, z reklamami lub w wersji płatnej. Jest to usługa, którą możemy połączyć z naszym profilem YouTube Premium za 11,99 EUR miesięcznie lub zamówić ją niezależnie za 9,99 EUR miesięcznie, oferując bezpłatny trzymiesięczny okres próbny, aby móc sprawdzić i zdecydować, czy Ci się to podoba, czy nie .

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Google LLC
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Możliwość oglądania filmów z samej aplikacji.

- Niestandardowe listy odtwarzania zawierające filmy, które już widziałeś w YouTube.

- YouTube ma 50 milionów piosenek.

- Trudno znaleźć u innych gatunki i niezależnych artystów.
CONS
- Wiele reklam w darmowej wersji.

- Jakość dźwięku jest słaba.

- Niewiele opcji konfiguracji konta.

- Nie pokazuje szczegółów artystów.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Youtube Music

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Jak przenieść całą swoją muzykę do YouTube Music

Jak przenieść całą swoją muzykę do YouTube Music

Nagłówek

Wszyscy użytkownicy, którzy mieli Muzykę Google Play, będą mogli przenieść całą swoją zawartość muzyczną do YouTube Music w bardzo łatwy sposób, bez utraty jakichkolwiek treści, w tym zakupionych, a także list odtwarzania, stacji, podcastów itp. Procedura jest bardzo szybka i wystarczy nacisnąć przycisk przesyłania muzyki w wiadomości e-mail, którą Ci wysłaliWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje