YouTube TV
Usługa przesyłania strumieniowego i telewizja na żywo w sieci społecznościowej wideo
Pobierz YouTube TV recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
8.9
Rozkład (3/10)
Funkcjonalność (5/10)
Berło (3/10)
Aktualizacje (4/10)
Synchronizacja (10/10)

YouTube dołącza do oferty usług streamingowych i transmisji telewizyjnych na żywo, w tym celu uruchomił swój produkt YouTube TV, który od marca 2019 roku w Stanach Zjednoczonych jest prawdziwym rywalem dla innych platform takich jak DirectTV Now, Sling TV czy Hulu Plus Live TV.

Aplikację YouTube TV do pobrania za darmo na urządzenia z systemem Android i iOS można znaleźć w głównych sklepach wirtualnych, Google Play Store i App Store. Główną różnicą w stosunku do innych platform jest to, że nie pochodzi od firmy, która historycznie zajmowała się biznesem telewizyjnym, wręcz przeciwnie, jest to usługa oferująca produkty, które mogą być wytwarzane przez samych konsumentów.

Choć jego świetna premiera miała miejsce w 2019 roku, to prawdą jest, że pierwszy raz ujrzała światło dzienne w 2017 roku, kiedy była dostępna w niektórych częściach amerykańskiej geografii. Po ekspansji Google przedstawił dane, które pokazują, że YouTube TV jest dostępny dla 98% wszystkich gospodarstw domowych w samych Stanach Zjednoczonych, obejmując prawie całe terytorium tego kraju.

Ogromną zaletą YouTube TV jest to, że jest to produkt niezależny, nie będziesz musiał instalować innych aplikacji firmowych, aby go zobaczyć, znajduje się osobno. Oznacza to również, że sam fakt wejścia na YouTube nie będzie w stanie go zobaczyć, ponieważ jest ograniczony pod względem liczby kompatybilnych urządzeń. Ale nie panikuj, znajdziesz go na Android TV i Chromecast, także na czwartą wersję Apple TV.

Jedną z jego cech jest to, że umożliwia przechowywanie całej zawartości, którą chcesz mieć w chmurze. Jest to coś, na co inne platformy nie pozwalają lub ograniczają się do czasu przed automatycznym usunięciem. Z YouTube TV możesz korzystać nawet przez dziewięć miesięcy. Jedną z wad tego rejestratora jest to, że woli archiwizować programy niż rzeczy, które nagrałeś, nie pomijając reklam. Jest to coś, nad czym firma już pracuje, aby poprawić doświadczenia swoich użytkowników.

Korzystaj z szerokiego katalogu, który nie przestaje się rozrastać, oferując kanały na żywo i nagrane programy, w cenie subskrypcji 50 USD miesięcznie, z bezpłatnym siedmiodniowym okresem próbnym. Wśród kanałów, które możesz zobaczyć online, są Discovery Channel, Food Network i inne kanały informacyjne, takie jak CNN, ESPN, ABC, a także inne znane jako Fox, TNT i NBC. Do tego wszystkiego możesz dodać inne za niewielką cenę, takie jak AMC Premiere za 5 USD miesięcznie lub NBA League Passa za 40 USD miesięcznie.

Wydaje się, że ta usługa przesyłania strumieniowego została zaprojektowana specjalnie do oglądania na urządzeniu mobilnym, co czyni ją wyjątkowym doświadczeniem. Pobierz YouTube TV i zacznij oglądać jego zawartość. Przewijając ich kanały na żywo, znajdziesz podgląd tego, co jest aktualnie nadawane, dzięki czemu bardzo łatwo zdecydujesz, co obejrzeć.

Niezależnie od typu urządzeń, z których korzystasz, wszystkie mają ten sam interfejs, łatwy i intuicyjny, w którym nie będziesz miał nic innego, jak wejść na ekran główny, gdzie polecają filmy na żądanie i co jest transmitowane na żywo. Masz opcję Biblioteki, aby zobaczyć wszystkie swoje nagrania DVR i te programy, które mają zostać zapisane, i obejrzeć je później. Jeśli chcesz coś zobaczyć, nie wiedząc co, po prostu kliknij sekcję Na żywo, tutaj przewodnik powie Ci wszystko, co oferują online. Jedną z jego zalet jest to, że możesz bez problemu oglądać do trzech programów jednocześnie.

Subskrybując platformę, będziesz mieć również dostęp do YouTube Red, gdzie znajdziesz wszystkie treści wyprodukowane wyłącznie przez firmę, takie jak jej seriale i filmy. Do tego musimy dodać, że wszystko, co widzisz, ma wysoką jakość obrazu, z wyraźnymi filmami. Ta rejestracja umożliwia włączenie do sześciu różnych kont, z których każdy ma własny profil, zawartość, rekomendacje i własną pamięć masową w chmurze.

YouTube TV to alternatywa dla wszystkich tych, którzy konsumują telewizję przez telefon i dla tych, którzy lubią oryginalne treści YouTube. W tej chwili nie ma żadnych wiadomości o ekspansji na całym świecie, w zależności od licencji, które każda sieć ma w każdym z różnych krajów.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Apps
Desenvolvedor : Google LLC
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Ma ponad 30 kanałów do oglądania na żywo.

- Twój DVR w chmurze jest przechowywany przez 9 miesięcy.

- Możesz połączyć go z YouTube Red.

- Jest niezależny od wyzwania YouTube.
CONS
- Zapisuj tylko programy.

- Niska jakość wideo.

- Transmisje na żywo mogą się nie udać.

- Tylko dla produktów amerykańskich.
Kontynuuj pobieranie za darmo

YouTube TV

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje