Recenzję Bloons TD 6
 Ciesz się nową odsłoną klasycznego Ninja Kiwi 
 Bloons TD 6 recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
9.7
Rozgrywka (9/10)
Historia (5/10)
Grafika (9/10)
Muzyka (8/10)
Wybory (7/10)
Przejrzeć

Nadeszła nowa edycja jednej z najbardziej oryginalnych, zabawnych i autentycznych sag gier mobilnych. Dostawa, która zapewni Ci wiele godzin zabawy. Gra, która ma ponad 6 oficjalnych wydań, rozszerzenie i kilka innych tytułów związanych z postaciami. Dziś powiemy wam, dlaczego trzeba pobrać Bloons TD 6 i cieszyć się niepublikowaną premierą sagi urodzonej w 2007 roku.

Tytuły Bloons TD zostały opracowane przez nowozelandzkie studia Ninja Kiwi. Firma ma ponad 60 wydań dla różnych mediów, takich jak Android, iOS, Nintendo DS i PlayStation. W wirtualnych sklepach mobilnych mają w swoim katalogu bardzo popularne gry takie jak: Bloons TD Battles, Bloons Adventure Times TD, SAS Zombie Assault, Bloons Supermonkey 2 i Countersnipe.

Ale niewątpliwie najważniejszymi i najbardziej uznanymi produkcjami Ninja Kiwi są te, które powstały w oparciu o serię Bloons. Marka, która osiągnęła już szóstą odsłonę. Granie w Bloons TD 6 pozwoli ci odkryć propozycję tak zwanej obrony wieży. Ten typ rozgrywki polega na obronie określonego obszaru mapy przy użyciu różnych obiektów, armii i strategii. W zależności od cech atakujących i żołnierzy, które rozmieszczamy do obrony, będziemy musieli zastosować jedną lub inną strategię. Bitwa, która ma miejsce w aplikacji Ninja Kiwi, toczy się między małpami, które chronią swoje miasto, a balonami, które chcą je zniszczyć.

Możesz pobrać Bloons TD 6 na telefony komórkowe lub komputery. Nowa propozycja to całkowicie ulepszona sekcja graficzna w trójwymiarowej jakości. Wszystkie postacie zostały ulepszone pod względem aspektów i wykończeń, a także efektów, które mają miejsce podczas wspaniałych wojen. Będziesz mieć do odkrycia 49 nowych scenariuszy, w tym niektóre z elementami 3D.
Zawsze dobrze jest odkrywać nowe oddziały z potężnymi umiejętnościami, w tym wydaniu druid i alchemik są dodawani jako nowości. Z kolei każda postać ma 5 ulepszeń w 3 różnych gałęziach do odkrycia. W miarę awansowania na wyższy poziom Twoja armia będzie stawać się coraz potężniejsza. Wszystkie postacie mają zdolność maksymalnego poziomu, gdy osiągniesz pełny rozwój jednostki.

Ponadto dzięki nowemu Bloons TD 6 będziesz miał szansę rozmieścić bohaterów na polu bitwy. Są to bardzo potężni unikalni żołnierze z większą liczbą dostępnych ulepszeń niż zwykli żołnierze. Mają do odkrycia 20 umiejętności i możesz użyć dwóch na mecz. Będziesz musiał zwrócić szczególną uwagę i opracować taktykę opartą na tym, kto cię atakuje i których bohaterów rozmieściłeś na mapie.
Jednym z kluczy w tego typu dostawach jest to, że aktualizujesz ulepszenia, umiejętności i cechy swoich żołnierzy i fortyfikacji. Im są silniejsi, tym trudniej będzie wrogom zniszczyć Twoje miasto. W Bloons TD 6 masz ponad 100 ulepszeń dostępnych dla twoich wież. Pokazuje to dużą ilość treści, które ma aplikacja opracowana przez Ninja Kiwi i wiele wariantów łączenia strategii obronnych, które będziesz miał do swojej dyspozycji.

Podczas gdy możesz cieszyć się grą z innymi użytkownikami online, masz również możliwość cieszenia się grą offline. Z trybu indywidualnego można korzystać bez planu transmisji danych lub bez dostępu do sieci WIFI. To jedna z największych zalet Bloons TD 6, ponieważ możesz ćwiczyć i ulepszać swoje wojska w dowolnym momencie, bez względu na to, gdzie jesteś.
Odkryj i pobierz Bloons TD 6 na Androida lub iOS. Możesz także cieszyć się grą na komputerach. Staniesz się rozrywką, która zapewni Ci wiele godzin zabawy, strategii i taktyki. W miarę postępów każdy poziom będzie stawał się bardziej złożony i będzie wymagał od ciebie dobrej znajomości swoich żołnierzy, aby nie zostać pokonanym. Najlepszą radą dotyczącą tych propozycji jest wypróbowanie, przetestowanie i przetestowanie. Im więcej wojsk i fortyfikacji połączysz, tym dowiesz się, która z nich jest lepsza i bardziej przydatna w każdej sytuacji.
Dowiedz się, dlaczego saga Ninja Kiwi jest jedną z najpopularniejszych w swoim rodzaju i pomóż uroczym małpom bronić ich terytorium.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Bloons TD 6

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Ładna grafika

- Jedna z najlepszych w swoim rodzaju

- Różnorodność wojsk i fortyfikacji

- Funkcja offline
CONS
- Niektóre poziomy mogą być bardzo trudne

- Wymaga potężnego telefonu komórkowego

- Gra wieloosobowa może powodować problemy

- Oprócz płacenia przedstawia przedmioty do kupienia w grze

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje