Recenzję Clash Of Clans
 Zbuduj własną wioskę i chroń ją przed atakami wroga 
 Clash of Clans recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
5.6
Rozgrywka (9/10)
Historia (7/10)
Grafika (5/10)
Muzyka (9/10)
Wybory (4/10)
Przejrzeć

Clash of Clans proponuje jeden z najpopularniejszych celów wśród gier i aplikacji, jakim jest poprowadzenie i zarządzanie wioską. Aplikacja od fińskiego producenta gier wideo Supercell odniosła sukces od czasu jej premiery w 2012 roku i pomimo upływu lat nadal jest jednym z najczęściej pobieranych tytułów w sklepach cyfrowych. Jest dostępny zarówno na Androida, jak i iOS.
Jeśli jesteś jednym z tych graczy, którzy uwielbiają budować, rozwijać i bronić wiosek lub miast, Clash of Clans jest świetną propozycją, aby spędzić godziny na rozrywce. Będziesz głową wioski uroczych stworzeń, które będą częścią twojego plemienia. Żołnierze muszą ich wyszkolić, a każdy z nich ma inne zdolności, zalety i wady, jeśli chodzi o planowanie ataków na wioski wroga.

Pobieranie Clash of Clans za darmo to świetny pomysł, dzięki któremu odkryjesz dynamiczną, zabawną i bardzo trudną grę, w której możesz przestać grać. Dbanie o swoją wioskę będzie wymagało codziennego bycia tego świadomym i starania się o jak najlepsze pozyskiwanie i rozprowadzanie zasobów, które pozwolą na budowę i ulepszanie budynków. Każdy z nich ma inne funkcje, mogą mieć cechy obronne lub cechy umożliwiające ulepszenie twojej armii.
Aby Twoja wioska działała, musisz poświęcić się zbieraniu surowców. Zasoby są motorem twojego miasta, ponieważ dzięki nim możesz zrobić wszystko, co konieczne, aby awansować. Przedmioty, które musisz zdobyć to złoto, eliksir i ciemny eliksir. Ponadto najcenniejszym zasobem w Clash of Clans są klejnoty. Dzięki tym zielonym diamentom będziesz miał możliwość dokończenia lub przyspieszenia czasu budowy budynków lub szkolenia żołnierzy. Wszystkie zasoby można zdobyć wykonując różne misje w grze lub dokonując zakupów zintegrowanych z programem.

Aplikacja Supercell ma wiele trybów gry. Chociaż wszystkie opierają się na tym samym sposobie ataku, rywale, cele i strategie mogą się zmienić. Istnieje indywidualna alternatywa gry, która działa jako samouczek treningowy, w którym musisz wykonywać ataki z określonymi wskazaniami i jest opcja normalnej konfrontacji. Atakując wioski wroga w normalnym trybie, masz wybór, kogo zaatakować. Mechanika wojny w Clash of Clans jest bardzo szczególna, ponieważ wymaga zastosowania dobrej strategii, aby wygrać bitwę. Gracz po kolei rozstawi dostępne mu wojska i nie będzie mógł ich ponownie przesunąć po wysłaniu ich na pole bitwy. Oznacza to, że klikasz, gdzie i kogo chcesz zdeponować na wojnie. Odtąd żołnierze będą się zachowywać w określony sposób, określony przez ich szczególne cechy. Połączenie różnych znaków daje mniej lub bardziej wynik.

Jak sama nazwa wskazuje, jednym z najważniejszych elementów w Clash of Clans są klany. Klany to grupy graczy, którzy jednoczą się pod tą samą nazwą, mottem i tarczą. Wejdą do różnych lig w zależności od liczby gwiazd zebranych przez członków, uzyskanych w wyniku ataków na wioski wroga. Członkowie tej samej drużyny będą mieli okazję wysyłać wojska do ataku lub obrony i wspólnie uczestniczyć w wojnach lub grach. Interakcja z innymi graczami to podstawowa część popularnego tytułu.

Bohaterowie są również istotną częścią gry. Są to specjalne postacie, które awansują, gdy zdobędziesz Dark Elixir lub określoną liczbę klejnotów. Jak dotąd dostępnymi bohaterami są: Król Barbarzyńców, Królowa Łuczników, Królewski Czempion, Maszyna bojowa i Wielki Strażnik.

Bez wątpienia Clash of Clans jest jedną z najlepszych opcji gier i aplikacji dostępnych na urządzenia mobilne. Oferuje godziny zabawy dzięki ujmującym postaciom, aktualizacjom i mechanice ataku. Ponadto społeczny aspekt propozycji Supercell jest niezbędny, ponieważ koordynacja działań z członkami klanu sprawi, że spotkasz ludzi z całego świata lub spędzisz wspaniałe chwile ze znajomymi.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Clash of Clans

Uzyskaj ostatnią recenzję 24.07.2021
Sponsored ads

Clash of Clans to gra na urządzenia mobilne, dostępna rowniez na urządzeniach z systemem iOS i Android, opracowana przez Supercell, który zdołał wykorzystać swój wielki sukces, tworząc nowe gry oparte na oryginale, takie jak Clash Royale, który ma inny sposób gry.


Możemy powiedzieć, że jest to najprostsza rzecz, ponieważ każdy gracz, który rozpoczyna grę, będzie musiał ulepszyć swoją wioskę i chronić ją za pomocą budynków obronnych. Aby móc je budować, konieczne będzie generowanie zasobów poprzez budynki, które są do tego przeznaczone.


Tak jak w każdej grze strategicznej, atakowanie rywalizujących wiosek jest jednym ze sposobow, dzieki ktorym zyskasz punkty i reputację, ale także pomoże Ci w prosty sposób uzyskać zasoby, bez konieczności czekania przez wiele czasu. Niestety, nie wszystkie bitwy są wygrane, więc miej to na uwadze, ponieważ jeśli przegrasz lub zaatakujesz swoją wioskę, stracisz zasoby.


Powinieneś wiedzieć, że gra nazywa się Clash of Clans, ponieważ w dowolnym momencie możesz dołączyć do klanu, co wiaze sie z korzyściami, jak i pewnymi niedogodnościami, ktore musisz sam odkryć w grze.


Clash of Clans jest jedną z najpopularniejszych gier w tej chwili. Dzięki swojej rozgrywce i oferowanej zabawie nie możemy zrobić nic innego, jak tylko polecić gre. Ale bądź ostrożny, ponieważ w ciągu kilku minut mozesz sie uzależnic od gry i nie będziesz w stanie przestac oglądać swojej wioski.Porady

- Clash of Clans nie jest prostą grą strategiczną i zauwazysz to od pierwszej chwili, gdy zaczniesz w nia grać.

- Podobnie jak większość gier w dzisiejszych czasach, potrzebujesz stałego połączenia z Internetem, więc powinieneś uważnie śledzić dane dotyczące stawek telefonicznych.

- Jeśli spędzasz dzień na porozumiewaniu się ze swoją wioską lub myśleniu o tym, jak się rozwijać i ulepszać, powinienes pamietac o tym, ze gra nie ma wielu ograniczen.
Za/Przeciw
Pros
- Clash of Clans to całkowicie darmowa gra do pobrania

- W przeciwieństwie do innych gier tego typu, zużycie baterii jest całkiem do przyjęcia i pomimo tego, że spędzasz dzień na grze, nie zabraknie Ci baterii po południu

- To prosta gra i nie ma zbyt wielu komplikacji, w które każdy może grać bez żadnego problemu

- Tryb wieloosobowy
CONS
- Jest to gra strategiczna z tym, co ona sugeruje, i która czasem może stać się nudna z powodu długich oczekiwań

- Wysokie zużycie danych

- To może być bardzo wciągająca gra

- Na małym ekranie możesz uszkodzić oczy

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Clash of Clans nie porzuca zawodów

Clash of Clans nie porzuca zawodów

Aktualności

Od 19 maja Clash of Clans będzie częścią ESL Masters Spain. Gra opracowana przez Supercell zdobyła swoje miejsce po popularności zdobytej w MAPFRE Challengers. Konkurs można śledzić na YouTube, a nagrody zostaną przyznane do 3000 €. Turniej jest oficjalnie wspierany przez Clash of Clans


Polityk wydaje tysiące euro ze swojej partii w Clash of Clans

Polityk wydaje tysiące euro ze swojej partii w Clash of Clans

Aktualności

Heinz-Christian Strache był wicekanclerzem Austrii. Znany dziennikarz ujawnił, że polityk wydawał od 2000 do 3000 euro miesięcznie na Starcie klanów za pomocą karty kredytowej swojej partii. Firma nie podała oficjalnych informacji, ale Strache potwierdził błąd i twierdził, że zwrócił pieniądze


Specjalna nagroda dla twórcy Clash of Clans

Specjalna nagroda dla twórcy Clash of Clans

Aktualności

Ilkka Paananen jest założycielem Supercell, firmy odpowiedzialnej za popularną międzyklanową wioskę strategiczną i grę budowlaną. W kontekście piętnastej rocznicy Gamelab młody fiński biznesmen otrzymał nagrodę specjalną. Historia sukcesu z dużym zaangażowaniem politycznym i społecznością cyfrową


Wszystko o super żołnierzach Clash of Clans

Wszystko o super żołnierzach Clash of Clans

Nagłówek

Clash of Clans przyzwyczaja użytkowników do konsekwentnego dostarczania Tobie świeżych treści. Nie tylko dodaje podania bitewne z wyzwaniami, nagrodami i skórkami, ale także odnawia się, uruchamiając swoje pory roku. W nowym materiale letnim 2020 dodano dwóch super-żołnierzy. Te typy armii są dostępne od wiosennej aktualizacji. Postaci, które dołączają do udanej aplikacji Supercell, to Inferno Dragon i Super Witch. Jak wspomnieliśmy wcześniej, są to super-żołnierze. Oznacza to, że będą mieli wyjątkowe umiejętności, które pozwolą użytkownikowi opracować różne strategie podczas ataku na wioskę wroga. Inferno Dragon to dodatek typu powietrznego, zajmujący 15 miejsc w domu i kosztujący 16,5 jednostki Dark Elixir. Super Witch jest typem wojsk lądowych, potrzebuje 40 miejsc w domu, a jego wartość to 915 mrocznych eliksirów


Starcie klanów i jego letnie nowości

Starcie klanów i jego letnie nowości

Nagłówek

Sukces Supercell przynosi nowe treści. Clash of Clans urodził się w 2013 roku, ale pozostaje tak aktualny i aktywny jak zawsze. Pakiet danych, oprócz innych zmian, dodaje nowy wspólny oddział, dwa nowe supertropy i więcej poziomów do różnych struktur. Clash of Clans służy do regularnego dodawania ekskluzywnych treści. Wraz z nadejściem lata wydał dużą ilość nowego materiału. Nowa łatka przynosi pojawienie się Łowcy Głów jako ważnej wiadomości. Postać, która ma precyzyjny i zaawansowany projekt, jest jednym z żołnierzy trenujących z ciemnym eliksirem. Jest dostępny na poziomie Ratusza 12, a jego specjalnością będzie atakowanie Bohaterów wrogów. Nowa odsłona gry wojennej między klanami dodaje dwóch nowych super-żołnierzy (Inferno Dragon i Super Witch) i umożliwia więcej poziomów w strukturach takich jak The Cannon, Wizard Tower i Dark Barracks


Clash of Clans ma duży budżet

Clash of Clans ma duży budżet

Nagłówek

Chiński gigant Tencent otwiera studio w Kalifornii, w którym chce uruchamiać gry o dużych budżetach. Na czele stoi Steve Martin, dyrektor ds. Rozwoju Grand Theft Auto. Nie wystarczy, że właściciel firmy ma w swoim portfolio tak dochodowe aplikacje, jak WeChat, teraz chce być w elicie, produkując znaną AAAWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje