Recenzję Company Of Heroes 2
 Odtwórz najbardziej imponujące bitwy II wojny światowej 
 Company of Heroes 2 recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
6.9
Rozgrywka (8/10)
Historia (2/10)
Grafika (5/10)
Muzyka (6/10)
Wybory (8/10)
Przejrzeć

II wojna światowa to jeden z najbardziej rozbudowanych tematów w grach na konsole i komputery. Jedna z firm specjalizujących się w tego typu tytułach powraca z drugą odsłoną jednego z najbardziej uznanych tytułów gatunku. Odnosimy się do kanadyjskich studiów Relic Entertainment i ich wydania z 2013 roku, Company of Heroes 2.

Company of Heroes 2 odzyskuje wiele modalności i stylu swojego poprzednika i znajduje się pod koniec II wojny światowej, kiedy wojska nazistowskie udają się na zimną scenę Związku Radzieckiego. Wszystkie konfrontacje, mapy, armia i ogólnie otoczenie będą miały miejsce w tym historycznym okresie. Jeśli więc jesteś fanem historii i gier strategicznych, kanadyjskie studia wyprodukowały ten tytuł dla Ciebie. To świetna propozycja strategii w czasie rzeczywistym.

Downloading Company of Heroes 2 to zagłębianie się w jedną z najbardziej udanych części, jeśli chodzi o myślenie o atakach za pomocą strategii i taktyk. Podczas rozgrywek musimy być dobrze wyszkoleni, aby działać szybko i skutecznie. Im szybciej zaatakujemy, tym łatwiej będzie wygrać mecz. Bardziej agresywni gracze będą czuli się bardziej komfortowo niż ci, którzy poświęcają więcej czasu na zaprojektowanie zaawansowanego.

Na dobry początek zdobycia najlepszego przygotowania przed wskoczeniem do gry wieloosobowej Company of Heroes 2 jest ukończenie trybu pojedynczego. Kampania trwa około 15 godzin i odtwarza bitwy z perspektywy zatrzymanego radzieckiego generała. Ze wspomnień i retrospekcji zostaną odtworzone okrutne konfrontacje między Sowietami a Niemcami. W miarę upływu misji i historycznych momentów opartych na prawdziwych wydarzeniach pogoda i ukształtowanie terenu wzmocnią nasze rosyjskie wojska nad niemieckimi dowodzonymi przez Adolfa Hitlera. Interakcja z warunkami pogodowymi na każdym terytorium jest podstawowym elementem gry wyprodukowanej przez Relic Entertainment.

Podobnie jak jego poprzednik, w nowej odsłonie stoimy przed wyzwaniem bycia jak największym strategiem. Oznacza to, że badanie przeprowadzone przez Company of Heroes 2 kładzie nacisk w czasie bitew i misji na taktykę stosowaną w każdej grze. Dlatego nie będzie to kwestia szkolenia żołnierzy, aby stawić czoła sobie bez sensu, ale każdy ruch jest kluczowy, jeśli chodzi o zwycięstwo. Konieczne jest przestudiowanie mapy i wiedza, jak zająć podstawowe miejsca, w których znajdują się zasoby. Te materiały pozwolą nam ulepszyć i wyszkolić więcej żołnierzy.

Ale wielką zaletą Company of Heroes 2, podobnie jak zdecydowanej większości tego typu odsłon, jest tryb wieloosobowy. Możliwość zmierzenia się z innymi ludźmi sprawia, że ​​tytuł jest konkurencyjną propozycją i bardzo trudno przestać grać. Istnieje możliwość jednoczesnej walki od 1 vs 1 do 4 vs 4. Możliwość skonfigurowania każdego aspektu zasad bitwy. Istnieje również możliwość zmierzenia się wspólnie z innymi użytkownikami przeciwko sztucznej inteligencji.

Sekcja graficzna i dźwiękowa jest również czymś, co warto podkreślić w tej odpowiedniej ofercie wśród gier i aplikacji wojennych. Company of Heores 2 ma ogromną pracę graficzną, co widać w opcjach, jakie daje konfiguracja kamery podczas bitew. Gracz będzie mógł podejść do każdego żołnierza i czołgu, aby zobaczyć ich graficzne szczegóły. Jedynym wymaganiem, jakie stawia nam ta jakość tytułu wyprodukowanego przez kanadyjskie badanie, jest posiadanie potężnego komputera, aby móc wydobyć z produktu jak najwięcej. Jeśli jednak niektóre ustawienia zostaną zmodyfikowane, można je zainstalować na mniej wydajnych urządzeniach.

Mamy do czynienia z grą będącą odniesieniem do swojego gatunku. Company of Heroes 2 to pomysł, który ekscytuje się tam, gdzie chcesz na niego spojrzeć. Niezależnie od tego, czy chodzi o jego grafikę, rozwój sztucznej inteligencji maszynowej, odtworzenie sceny wojennej w zimnym Związku Radzieckim, czy ekscytujący tryb wieloosobowy, dostawa jest jednym z podstawowych elementów dla fanów tego gatunku.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Company of Heroes 2

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.07.2021
Sponsored ads

Company of Heroes 2 to druga część cieszącej się dużą popularnością wojennej strategii czasu rzeczywistego (RTS).


O GRZE: 


Jesteś dowódcą radzieckiej Armii Czerwonej, zakorzenionej w brutalnej wojnie frontowej, aby uwolnić Matkę Rosję od hitlerowskich najeźdźców. Jest rok 1941 i początek tego, co stanie się najkrwawszym konfliktem II wojny światowej, w wyniku którego zginie ponad 14 milionów osób.Śledź zmagania Armii Czerwonej od bliskiej porażki poprzez niesamowity triumf nad Niemcami w najbardziej wymagającym i kosztownym teatrze wojny, na froncie wschodnim.Twoja taktyka wojskowa ma moc przechylenia równowagi tego konfliktu. Weź udział w taktycznej walce, która określi cię jako dowódcę wojskowego i włada potęgą imperium sowieckiego, gdy rozbijesz drogę do Berlina.


FUNKCJE:


-> Nagradzana franczyza - najwyżej oceniana gra strategiczna wszechczasów powraca dzięki nowatorskiemu doświadczeniu wojennemu, które pozostawi konkurencję na lodzie.


-> Silnik Essence 3.0 - najnowocześniejsza technologia zwiększa wpływ śmiertelnej walki dzięki niespotykanemu systemowi widzenia TrueSight ™ i ultra realistycznej technologii dynamicznej pogody ColdTech ™. Gry strategiczne już nigdy nie będą takie same.


-> Intense Online Combat - oferuje wspaniałą konkurencyjną i kooperacyjną grę wieloosobową, której fani oczekują od tej wysokiej jakości i docenianej przez krytyków gry.


-> Krew i śnieg - objąć dowództwo kultowej Armii Czerwonej na froncie wschodnim i odeprzeć nazistowskich najeźdźców w tej bitwie ideologii.


-> Tactical Warfare - Rozwijaj i wykorzystuj nowe umiejętności dowódcy i doświadczaj brutalnej walki z frontu za pomocą nowych dynamicznych taktyk walki.


KLUCZOWE CECHY:


Intensywne walki online

-> Poczuj bezprecedensową dzikość walki strategicznej na pierwszej linii i zaangażuj się w wewnętrzną walkę z przeciwnikami z całego świata.


Nowe mapy

-> Osiem oszałamiających nowych map wzbogaca obszerną kolekcję wcześniej istniejących map Company of Heroes 2, a także tysiące stworzonych przez społeczność map dostępnych w warsztacie Steam.


Ulepszone animacje

-> Pole bitwy budzi się do życia jak nigdy dotąd dzięki danych przechwytywanych przez ruch w najczęstszym zestawie animacji (SMG), który również zaktualizuje wszystkie systemy animacji poprzednich armii.


 Porady

- Przed grą, dowiedz się o czym jest gra
- Nie powinieneś bać się przegranej
- Używaj skrótów klawiszowych
- Szybko uciekaj
Za/Przeciw
Pros
- Przetłumaczone na kilka języków.

- Bardzo dobrze zrobione.

- Udane scenariusze.

- Godziny gwarantowanej rozrywki.
CONS
- Wymaga dużo od komputera, jeśli nie jest poprawnie skonfigurowany.

- Problemy w animacjach.

- To może być skomplikowane.

- Podobnie jak w przypadku poprzedniej raty.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Steam oferuje Company of Heroes 2 za darmo przez ograniczony czas

Steam oferuje Company of Heroes 2 za darmo przez ograniczony czas

Nagłówek

Company Of Heroes 2 jest dostępne za darmo na platformie Valve. Słynny tytuł wojenny oferuje teraz nowe zniżki, poprzednie wersje, rozszerzenia itp


Wersja mobilna Company of Heroes pojawi się we wrześniu

Wersja mobilna Company of Heroes pojawi się we wrześniu

Nagłówek

Gra strategiczna czasu rzeczywistego o II wojnie światowej Company of Heroes pojawi się na urządzeniach mobilnych 10 września w cenie 13,99 USD. Pierwotnie został wydany na PC, ale widząc swój sukces, na początku 2020 roku miał pierwszą wersję na iPada, a teraz wreszcie pojawia się na Androida i iOSWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje