Recenzję Critical Ops
 Jedna z najlepszych propozycji fotografowania na telefon komórkowy 
 Critical Ops recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
6.9
Rozgrywka (6/10)
Historia (3/10)
Grafika (5/10)
Muzyka (7/10)
Wybory (6/10)
Przejrzeć

Critical Ops to dynamiczna strzelanka FPS, bardzo inspirowana podbojami studia Valve. Z tego powodu jest czasami określany jako mobilna adaptacja gry Counter-Strike: Global Offensive. Gra została stworzona przez fińskie studio Critical Force Entertainment, które ma już na swoim koncie podobną produkcję, zatytułowaną Critical Strike Portable.
Tytuł zadebiutował w wersji alfa w 2015 roku, po czym był systematycznie rozwijany i rozbudowywany o nowe opcje. Oferowany jest w przemyślanym modelu darmowym z opcjonalnymi mikropłatnościami. Te zakupy są tylko kosmetyczne i dlatego nie oferują korzyści tym, którzy płacą, gwarantując czyste i konkurencyjne doświadczenie. Jest to niewątpliwie jedna z najlepszych wśród bezpłatnych gier i aplikacji do pobrania.


Podobnie jak w uznanym tytule Valve, gracze przejmują kontrolę nad terrorystami i antyterrorystami (podzielonymi na dwa obozy znane jako Coalition lub The Brench) i muszą wchodzić na inteligentnie zaprojektowane mapy, na których wykonują swoje zadania - takie jak rozbrojenie lub podłożenie pompy w zależności od wybranej strony. Critical Ops posiada imponujący arsenał broni (w tym pistolety, karabiny maszynowe, karabiny, karabiny precyzyjne itp.), A także różnorodne akcesoria (różnego rodzaju granaty, kamizelki kuloodporne, hełmy). Strzelaniny odbywają się na różnych mapach (Amsterdam, Barcelona, ​​Tokio, Mesa) i bierze w nich udział do dwudziestu graczy. Mogą to być przypadkowi użytkownicy lub grupy znajomych.
Pobierając Critical Ops użytkownik będzie mógł tworzyć klany, a także brać udział w turniejach (twórcy położyli duży nacisk na tę alternatywę gry). Co ciekawe, tytuł umożliwia rozgrywki wieloplatformowe, przezwyciężając różnice w precyzji sterowania delikatnym automatycznym celem obecnym na urządzeniach mobilnych.


Aplikacja Critical Ops może pochwalić się wysokiej jakości trójwymiarową oprawą graficzną. W szczególności dobre wrażenie robią projekty poziomów, są przemyślane, obszerne i pełne detali, dzięki czemu podopieczne nabierają charakteru i można nimi grać na różne sposoby. Gra oferuje również wiele możliwości w zakresie personalizacji systemu sterowania, w oparciu o wirtualne analogowe przyciski i przyciski pojawiające się na ekranie. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby gracze zmienili swój projekt na taki, który najbardziej im odpowiada.
Uspołecznienie i komunikacja to jedne z najbardziej ostrożnych aspektów gry, dlatego każdy atak musi być starannie zaplanowany z drużyną. Udział w żmudnych strzelaninach z przyjaciółmi to jedna z najlepszych opcji tej bezpłatnej aplikacji na Androida i iOS. Dodatkowo, aby pielęgnować społeczność graczy, twórcy tytułów zobowiązują się do rozpowszechniania najlepszych gier na swoim oficjalnym kanale YouTube.


Wśród różnych trybów gry Critical Ops są: Dezaktywacja, Team Deathmatch, Roulette Arms, Quick Match, Qualifying Match, Custom Match.
Podczas Dezaktywacji oba zespoły muszą upewnić się, że jedna instalacja pompy, a druga jej nie wyłącza. Jeśli materiał wybuchowy zdetonuje się w czasie trwania rundy, którą wygrywają terroryści, gra kończy się również, jeśli wszyscy członkowie jednej strony zostaną pokonani. Tryb Death Battle polega na eliminowaniu wrogów przed upływem określonego czasu. Weapon Roulette to gra, w której użytkownicy będą używać wszystkich broni dostępnych w grze. Następnie opcje gier odnoszą się do konkretnych konfiguracji, które każda osoba chce skonfigurować.
Critical Ops stale otrzymuje aktualizacje, które mają na celu usprawnienie działania gry stworzonej przez Critical Force Ltd., a także dodanie wszelkiego rodzaju treści, które zapewniają nową i zabawną rozgrywkę i konfrontację.


Kiedy pojawiło się zjawisko Counter-Strike, wielu zastanawiało się, kiedy będzie można zagrać w tytuł mobilny tak dobry, zabawny i dynamiczny, jak ten opracowany przez Valve. Critical Ops udaje się uchwycić tę istotę i przenieść na ekrany telefonów komórkowych i tabletów. To, że propozycja jest do ściągnięcia za darmo, sprawia, że ​​najlepsi gracze odnoszą sukces. W ramach platformy możliwy jest dostęp do systemu medali, które pokazują, jaki poziom ma każdy użytkownik.
Nie przegap okazji, aby wziąć udział w intensywnych grach pełnych strategii dzięki tej bezpłatnej aplikacji.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Critical Ops

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.07.2021
Sponsored ads

Critical Ops to WIELOOSOBOWY FPS W 3D stworzony z myślą o urządzeniach przenośnych.Doznaj akcji, w której szybki refleksy i umiejętności TAKTYCZNE stanowią klucz do powodzenia. Czy jesteś gotowy na mobilny FPS oparty jak nigdy wcześniej na umiejętnościach?

Critical Ops to strzelanka pierwszoosobowa charakteryzująca się wymagającymi trybami gry oraz pasjonującą walką na pięknie zaprojektowanych mapach. Walcz u boku towarzyszy broni albo podbijaj indywidualne rankingi. Dołączysz w szeregi Coaltion czy The Breach?

Wynik zależy wyłącznie od twoich umiejętności i strategii. Nie oferujemy zakupów w aplikacji dających graczom przewagę w rywalizacji i gwarantujemy UCZCIWE środowisko gry! Opanuj poszczególne bronie i umiejętności, rywalizując w rozgrywce PvP. Gry rankingowe stawiają gracza naprzeciw członków sił specjalnych o zbliżonych umiejętnościach. W trakcie gry przyswoisz mechaniki gry i wiedzę, dzięki którym ewoluujesz jako gracz.

Zostań członkiem SPOŁECZNOŚCI! Stwórz lub dołącz do klanu. Hostuj prywatne mecze. Zbierz znajomych lub dołącz do nich w porywających starciach!

Critical Ops przenosi świat e-sportów na platformy mobilne. Dołącz do naszej AKTYWNEJ SCENY E-SPORTOWEJ i zdobądź rozgłos dla SIEBIE i swojej drużyny.

Gra oferuje obecnie trzy wymagające tryby rozgrywki:

ROZBRAJANIE
Dwie drużyny, dwa cele.Jedna drużyna stara się podłożyć bombę i bronić jej do czasu detonacji, druga próbuje ją rozbroić. Dominuj na polu walki!

DRUŻYNOWY DEATHMATCH
Dwie drużyny rywalizują ze sobą przez określony czas w trybie deathmatch. Nie zmarnuj żadnego pocisku!

GRA O BROŃ
Dwie drużyny stają naprzeciw siebie, podczas gdy indywidualni gracze zdobywają coraz lepszy arsenał. Zbrój się!

Graj według swoich upodobań za pomocą usługi matchmakingu:

SZYBKIE GRY
Rozegraj mecz dowolnego dostępnego trybu gry z graczami o podobnym poziomie umiejętności.

GRY RANKINGOWE
Gracze rywalizują ze sobą o punkty i awansują na wyższe rangi dzięki zwycięstwom odniesionym w zmodyfikowanych meczach trybu rozbrajania. Wspinaj się na szczyt rankingów!Porady

- Zapraszaj znajomych

- Zakładaj własne klany
Za/Przeciw
Pros
- Dobra grafika

- Częste aktualizacje.

- Bezpłatne pobieranie

- Bardzo zabawne
CONS
- To trochę nowa propozycja

- Zakupy w grze

- Można dodać więcej broni

- Poprawiony system dopasowywania

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Critical Ops z nową zawartością i wybrany jako jeden z najlepszych w swojej kategorii

Critical Ops z nową zawartością i wybrany jako jeden z najlepszych w swojej kategorii

Aktualności

Strzelanka pierwszoosobowa osiąga miejsce wśród najlepszych w swoim gatunku i pozostaje po 5 latach istnienia. Critical Ops to jeden z tytułów o największym znaczeniu dla użytkowników. Jest również aktualizowany o letnie wydarzenia i nową odsłonę przepustki sezonowej. Wszystkie wiadomości o jednej z najlepszych gier akcjiWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje