Recenzję CS:GO
 Wyeliminuj wszystkich rywali w jak najkrótszym czasie 
 CS:GO recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
5.3
Rozgrywka (3/10)
Historia (7/10)
Grafika (3/10)
Muzyka (4/10)
Wybory (6/10)
Przejrzeć

Counter-Strike Global Offensive to jedna z najpopularniejszych strzelanek FPS na świecie. Jest to gra, która niezmiennie króluje w rankingu najpopularniejszych gier od lat: w swojej kolekcji ma ponad 39 milionów graczy z całego świata. CS: GO gra regularnie 10 milionów osób.

W grze występują dwie drużyny: terroryści i antyterroryści. Zadaniem każdego z nich jest wyeliminowanie drużyny przeciwnej lub wykonanie określonego zadania. W przypadku terrorystów jest to baza obrony przed bombą lub zakładnikami, aw przypadku antyterrorystów ochrona strefy detonacyjnej poprzez umieszczenie bomby lub ratowanie zakładników. Gra ma siedem różnych trybów, każdy o innej charakterystyce.

CS: GO, oprócz zintegrowanego systemu dobierania graczy, pozwala graczom grać na dedykowanych serwerach Valve, ma również możliwość tworzenia i grania na serwerach społecznościowych z niestandardowymi mapami i trybami gry. Od momentu premiery CS: GO jest jedną z najpopularniejszych strzelanek pierwszej klasy w dziedzinie sportów elektronicznych. Najważniejsze turnieje to tak zwane „Majors”, mecze sponsorowane przez wydawcę gry, Valve. Zawody CS: GO są również częścią mistrzostw świata w grach komputerowych Electronic Sports World Cup.

CS: GO w większości gier społecznościowych jest inny, ponieważ nie ma serwerów, które moglibyśmy dowolnie wybierać. Gra automatycznie przypisuje nam idealny serwer dla nas, biorąc pod uwagę lokalizację i siłę sygnału samego serwera.

Counter-Strike: Global Offensive opracowało również silną scenę e-sportową, w której stawką jest dużo pieniędzy. Nagroda zależy oczywiście od wielkości i rankingu turnieju. Wynagrodzenia dla najlepszych wahają się od kilku do kilkuset tysięcy dolarów rocznie dla gracza.

 

Kilka prostych sztuczek, aby poprawić odrzut. CSGO zyskuje na popularności każdego dnia dzięki skokom, dlatego na scenie pojawia się wielu nowych graczy. Problem z CSGO polega jednak na tym, że umiejętności FPS, których uczysz się w innych grach, nie zawsze przekładają się również na CS ze względu na złożoność i stromą krzywą uczenia się. Powiedziawszy to, porozmawiajmy o kilku wskazówkach.

Wskazówka numer jeden to ćwiczyć, a następnie ćwiczyć, a kiedy skończysz z tą praktyką, trochę więcej. Zawodowi gracze muszą grać każdego dnia i każdej nocy, aby utrzymać poziom gry, i oczywiście większość ludzi nie chce być zawodowymi graczami CS i nie ma czasu, po prostu chcą być w połowie przyzwoici w grze, Ale obowiązuje zasada: nie musisz siedzieć tam co noc i ćwiczyć, ale tak jak w przypadku wszystkiego, im więcej grasz i ćwiczysz, tym lepiej.

Wskazówka numer dwa polega na oglądaniu innych graczy, patrzeniu, jak się poruszają, jak strzelają lub oglądają transmisje innych graczy, a nawet oglądają profesjonalnego tuńczyka. Każdy uczy się grać w Counter Strike w jednym momencie. Prawie wszystko, czego wszyscy się nauczyli, pochodzi od innych ludzi.

Umieszczenie celownika numer trzy jest naprawdę ważne w Counter Strike. Powiedzmy, że idziesz przez długi pył2 do miejsca, gdzie znajduje się bomba, i celujesz w ziemię lub tylko w szczerym polu, chyba że zaatakują nas jakieś bobry lub mrówki. To nie pomoże. Mało tego, jeśli wróg podniesie swoją brzydką głowę z rogu, tak naprawdę musisz przesunąć celownik dalej, aby się do niego dostać, co skróci cel i czas reakcji. Jeśli na przykład miałeś już celownik na wysokości głowy i dążyłeś do uzyskania wspólnej pozycji rezerwowej na miejscu bomby lub w kierunku spawnowania CT, na przykład jesteś już w lepszym miejscu z przewagą.

Nauka mapy pomaga również w tym, ponieważ możesz zacząć celować w celowniki w najczęstsze miejsca, w których spodziewasz się wrogów.

Wskazówka numer cztery to sumienie, które obejmie kilka rzeczy. Najpierw użyj radaru, aby dowiedzieć się, gdzie są inni gracze, anamie i koledzy z drużyny, a także kto ma bombę, działa to również, aby wiedzieć, jaki masz sprzęt w dowolnym momencie (wszystkie bomby, dym lub błyski mogą być naprawdę przydatne w spotkaniach jeden na jednego) jeden).

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

CS:GO

Uzyskaj ostatnią recenzję 24.07.2021
Sponsored ads

W grze występuje sześć kategorii wyposażenia: pistolety, broń ciężka, pistolety maszynowe (PM-y), karabiny, granaty oraz dodatkowy sprzęt. Każda broń w grze posiada unikalne właściwości, takie jak ilość amunicji w magazynku, szybkostrzelność, zadawane obrażenia czy rozrzut kul w ogniu ciągłym.


W grze, oprócz samouczka, występuje siedem głównych trybów gry: „Turniejowy”, „Uproszczony”, „Deathmatch”, „Wyścig zbrojeń”, „Demolka”, „Latający skaut”, „Skrzydłowy”oraz "Danger Zone".


Rozgrywka w CS:GO koncentruje się głównie na trybie „Turniejowym”. W trybie tym walczą ze sobą dwie pięcioosobowe drużyny. Wybór strony (antyterroryści/terroryści) jest losowy, a po rozegraniu 15 rund, następuje zamiana drużyn miejscami. Mecz składa się z 30 rund i kończy się wygraniem przez jedną z drużyn 16 rund albo remisem (15:15). W zależności od scenariusza mapy, drużyny mają do wykonania określone zadania.


Mecze rozgrywane w trybie „Turniejowym” wpływają na rangę gracza, reprezentującą poziom jego umiejętności.


W grze występuje 18 rang od „Srebra I” do „Elity światowej”. Zastosowanie systemu rankingowego z założenia ma na celu wyszukiwanie meczów odpowiednich do poziomu umiejętności gracza. Ranga przydzielana jest graczowi po wygraniu 10 rozgrywek w trybie „Turniejowym”. Skuteczność gracza w meczach oraz jego końcowy wynik decyduje o awansie lub degradacji z rangi. 


W turniejach profesjonalnych wykorzystywane są zmodyfikowane konfiguracje trybu turniejowego, w których zasadniczą różnicą jest brak możliwości zakończenia meczu remisem. W przypadku osiągnięcia wyniku 15–15 rozgrywane są sześciorundowe dogrywki ze zmianą stron po 3 rundach. Mecz wygrywa drużyna, która zwycięży 4 rundy w dogrywce. W przypadku remisu w dogrywce, do meczu dołączane są automatycznie kolejne dogrywki, aż do rozstrzygnięcia wyniku meczu.


 Porady

- Gracze nie odradzają się w rundzie, ale dopiero na początku nowej rundy

- Zdrowie się nie regeneruje

- Gracze kupują zupełnie nową broń na początku nowej rundy z pieniędzmi, które faktycznie zgromadzili z poprzednich rund. Gotówka jest nagradzana za zabijanie. Każdy gracz rozpoczyna grę tylko z domyślnym pistoletem
Za/Przeciw
Pros
- Gra jest prosta w obsłudze

- Bardzo dobra cena

- Różnorodność broni

- Wciągająca rozgrywka, która ma wiele fanów
CONS
- Cziterzy i niestabilne serwery do gier turniejowych

- Osoby grające w tę grę mogą być irytujące

- Mapa zawiera błędy

- Grając tak dużo, możesz stać się agresywny

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Dobre i złe wiadomości w CS: GO

Dobre i złe wiadomości w CS: GO

Aktualności

Od miliona graczy po wyciek kodu źródłowego. Ostatnie miesiące świata CS: GO były gorączkowe. Popularna strzelanka FPS pobiła rekord w jednoczesnym dotarciu do milionów ludzi w Internecie, a prawie miesiąc później padła ofiarą poważnego ataku bezpieczeństwa


Problemy z nowym systemem anticheat CS: GO

Problemy z nowym systemem anticheat CS: GO

Nagłówek

Świat graczy CS: GO jest bardzo konkurencyjny. Firma jest stale odpowiedzialna za utrzymanie konkurencji w jak najszerszym zakresie. Problem polega na tym, że może się zdarzyć, że narzędzia do ochrony serwera przed oszustwami w ogóle komplikują działanie komputera. Stało się to w ostatniej aktualizacji


Świetna wiadomość dla historii CS: GO

Świetna wiadomość dla historii CS: GO

Nagłówek

CS: GO jest bez wątpienia jednym ze zjawisk naszych czasów. Ale popularna strzelanka FPS odziedziczyła swój sukces po legendarnej grze Counter-Strike 1.6. Dla najbardziej nostalgicznych fanów nadeszła świetna wiadomość, ponieważ można teraz poznać tradycyjny tytuł Valve bezpośrednio z przeglądarek, bez instalacji i za pomocą jednego kliknięcia


CS: GO wysyła tryb zaufany 9 lipca

CS: GO wysyła tryb zaufany 9 lipca

Nagłówek

Liczba oszustów w Counter-Strike gwałtownie wzrosła, odkąd Counter-Strike: Global Offensive umożliwiło grę do końca pod koniec 2018 roku. Należy zauważyć, że założenie nowego konta w celu oszukiwania jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek że nie trzeba płacić za grę. Jednak CS: GO właśnie wydało tak zwany tryb zaufany, aby zapobiec przyszłym oszustwom. System jest zaprogramowany tak, aby wykrywał oprogramowanie innych firm działające w tle, blokując w ten sposób interakcję z grą i uruchamiając graczy z CS, dopóki „niekompatybilne pliki” nie zostaną zamknięte. CS: GO będzie domyślnie uruchamiany w trybie zaufanym, co teoretycznie powinno uniemożliwić grę oszustom. „Tryb niezaufany” pozostanie jako opcja, w której gracze nie będą mogli dołączyć do serwerów zabezpieczonych przez VAC, a ich współczynnik zaufania zostanie zmniejszony


Gracz płaci 100 000 $ za skórkę broni w CS: GO

Gracz płaci 100 000 $ za skórkę broni w CS: GO

Nagłówek

Niedawno potwierdzono na Twitterze, że chiński gracz zapłacił szaloną kwotę za skórę danej broni. Rzadka skórka Wyjący StatTrak M4A4 z 4 naklejkami iBUYPOWER Katowice 2014 z turnieju CS: GO 2014 w Katowicach kosztuje 100 000 USD. Takie ekskluzywne skórki są niezwykle cenne dla zapalonych kolekcjonerów, dlatego posiadanie 4 z tych rzadkich naklejek może uzasadnić cenę . Zakup jest rekordowy w CS: GO, ponieważ poprzedni rekord został ustanowiony przez gracza, który kupił skórkę z pamiątkami za cenę 61 000 $, która również zawierała bardzo rzadką naklejkę. Najciekawsze jest to, że kolekcjoner, który bije rekordy, wystawił już swój Howl na sprzedaż w wysokości 130 000 $. Biorąc pod uwagę, że wiadomość o nowym rekordzie dotarła do dużej liczby lojalnych graczy, kolejna ogromna sprzedaż jest wysoce oczekiwana


Jak naprawić tryb zaufany CS: GO

Jak naprawić tryb zaufany CS: GO

Nagłówek

Od momentu uruchomienia trybu zaufanego w CS: GO, aby zapobiec przyszłym oszustwom w grze, gracze zgłaszają problemy, takie jak ogromne opóźnienia i rozłączenia. Użytkownicy mogą jednak naprawić grę, wyłączając opcję „uruchom jako administrator” i całe oprogramowanie innych firm, obniżając wskaźnik sondowania myszy do 500, a także wycofując CS: GO do poprzedniej łatkiWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje