Recenzję Dying Light 2
 Pomóż Aidenowi Caldwellowi uratować ten świat zainfekowany przez zombie 
 Dying Light 2 recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
8.6
Rozgrywka (8/10)
Historia (3/10)
Grafika (5/10)
Muzyka (3/10)
Wybory (5/10)
Przejrzeć

Dying Light 2 to RPG z otwartym światem, którego akcja toczy się 15 lat po wydarzeniach z prequelu, po wybuchu wirusa Zombie. Ale tym razem zamiast być świadkiem upadku ludzkości w Harram City, gdzie to się dzieje, gracze będą w nim mieszkać.

Głównym celem gry jest znalezienie lekarstwa na wirusa, który zniszczył ludzkość. W prawie wymarłym świecie istnieje ostatnia osada ludzka, także tam, gdzie muszą przetrwać w środku wojny domowej o władzę. Jakby tego było mało, będą musieli także walczyć z nieumarłymi, którzy nie przestaną próbować ich zabijać oraz z tym, że są śmiertelni o zmroku.

W tym tytule głównym bohaterem będzie Aiden Caldwell, który został zarażony i ma teraz ulepszone zdolności, takie jak szybkość, siła czy umiejętności walki, ale pozostaje w normalnym stanie, nosząc na przedramieniu bransoletkę, która wskazuje poziom infekcja, więc może być wystawiona na działanie światła (światła słonecznego lub UV) i zapobiegać przekształceniu się w zombie. Ma tę zaletę, że ma świetne umiejętności walki i parkour, dzięki czemu zobaczymy o wiele więcej ruchów tej dyscypliny fizycznej.

Ten stan sprzed infekcji daje te nadludzkie zdolności. W trakcie rozgrywki Aiden nie tylko próbuje znaleźć sposób na wyleczenie wirusa, ale także pomaga mieszkańcom Harramu, wypuszczając np. Zbiornik wody, by ludzie mogli z niej swobodnie korzystać.

W tym sequelu dostępny będzie również tryb wieloosobowy dla czterech graczy, więc możesz współpracować z innymi graczami i wykonywać różne czynności lub po prostu spacerować ulicami rozpadającego się miasta.

Wyróżnia się swoją historią, wszystkie decyzje jakie podejmujemy w grze będą miały konsekwencje, za to będziemy musieli zdecydować wiele ważnych rzeczy, które mogą zmienić bieg narracji. Ewoluuje w zależności od decyzji gracza, więc jeśli zdecydujesz się nie dawać mu darmowej wody, będzie więcej zabitych ludzi, więcej nienawiści i zamieszek, które będą stanowić zagrożenie dla Harram City. Aby pobrać Dying Light 2, sama gra jest dostępna na PC, Playstation 4 i Xbox One, podobnie jak większość ocen AAA.

Posiada kilka unikalnych cech, jak na przykład system Parkour, dzięki któremu możesz przemierzać ulice zainfekowanego miasta niczym Spider-Man, oczywiście poza oczywiście bez sieci. Jednak podwoili liczbę punktów Parkour, więc jeśli znajdziesz się w pułapce, po prostu spójrz w górę i powinieneś zobaczyć linę lub miejsce do ucieczki, ale możesz się wspinać, skakać, chwytać lub zjeżdżać w dowolnym miejscu.

System walki wzmocniony jest w pełni dynamicznym ruchem, jednak gracze chronią się przede wszystkim bronią białą, taką jak maczety czy tuby. Ale możesz je ulepszyć i bum, teraz masz maczetę naładowaną elektrycznością, która po naładowaniu rozrywa zombie na strzępy.

Ma siedem bardzo różnych regionów iw każdym z nich znajdziesz ekskluzywny sprzęt, jak to zwykle bywa w grach wideo o tematyce zombie, są one wrażliwe na światło ultrafioletowe, a granaty UV i lampy błyskowe są doskonałym sposobem. kupić trochę czasu na ucieczkę, ponieważ to światło ogłusza zombie na kilka sekund.

Podobnie jak w grach i aplikacjach tego gatunku, wszystkie bronie do walki wręcz mają ograniczoną żywotność i zużywają się, ale są inne bronie dalekiego zasięgu, takie jak strzelby, lance i kusze, które stanowią zabawny element, ponieważ nigdy nie jesteś za stary. trafić zombie kuszą w głowę.

Jedną z mocnych stron Dying Light była atmosfera napięcia stworzona po zapadnięciu nocy, kiedy polowano na myśliwych, a przetrwanie nocy było wygraną w Twojej szafce. W tym sequelu nie będzie mniej, dodając to ciśnienie nawet w świetle dziennym, gdzie możesz znaleźć ciemne obszary zainfekowane przez zombie, które zaatakują cię z zaskoczenia i będziesz musiał się stamtąd jak najszybciej wydostać lub infekcja Aidena wzrośnie , co spowodowałoby jego śmierć.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Dying Light 2

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.07.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- System Parkour

- Przygotowanie i okresowa aktualizacja

- System walki

- Muzyka towarzyszy narracji
CONS
- Tylko około 15 godzin gry

- Cały czas jesteś w napięciu

- W trybie wieloosobowym można jednocześnie grać tylko dla czterech graczy

- Podejmowanie decyzji może być ciężkie

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Nowe DLC Dying Light 2 jest już dostępne

Nowe DLC Dying Light 2 jest już dostępne

Nagłówek

Hellraid to nazwa nowego DLC Dying Light 2. Ta aktualizacja jest nieco spóźniona, ale nadal jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń. To wydarzenie zostało uczczone przez osoby odpowiedzialne za pomocą zwiastuna premierowego. Tworzenie Techlandu nie przestało się aktualizować, tym razem z domieszką średniowiecznej fantazjiWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje