Gacha Life
Stwórz własną postać z anime i dostosuj ją, jak chcesz
Pobierz Gacha Life recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
8.6
Rozgrywka (8/10)
Historia (4/10)
Grafika (9/10)
Muzyka (3/10)
Wybory (6/10)

Jeśli lubisz anime, mangę i aplikacje do tworzenia krótkich filmów, w Gacha Life znajdziesz swoją ulubioną stronę. Dzięki niemu możesz tworzyć własne japońskie postacie z komiksów i dostosowywać je w dowolny sposób, tworząc animowany awatar. Pobierz aplikację za darmo, aby cieszyć się tym doświadczeniem, znajdziesz ją dostępną na Androida i iOS.

Gacha Life została stworzona przez Lunime w 2018 roku i od tego czasu stała się niezbędna dla fanów tego gatunku, sprawiając, że jej użytkownicy z dnia na dzień rosną i gromadzą ponad 10 milionów pobrań tylko w sklepie Google Play. Słowo Gacha odnosi się do lalek-niespodzianek, które można znaleźć w kulkach, są one typowe dla Japonii, a łaska polega na zdobyciu całej kolekcji.

To kompletne doświadczenie, ma bardzo szeroki katalog figurek, z którymi możesz zacząć grać. To jest pierwszy krok, który musisz zrobić, wybierz jeden spośród wszystkich i który najbardziej Ci odpowiada, od tego miejsca zacznij dostosowywać go do swoich potrzeb. Będziesz mógł wybrać każdy z jego szczegółów, od koloru włosów, retuszowania kształtu twarzy, oczu, wyrazu, po sposób, w jaki będzie się poruszał przez ten wirtualny świat i energię, którą przekaże reszcie członków tej społeczności. Możesz to zmieniać tyle razy, ile chcesz, wybierając najmodniejsze ubrania i dodatki, tworząc do 20 różnych postaci.

Po utworzeniu możesz zacząć nawiązywać nowe znajomości, wchodzić w interakcje z innymi w tym wszechświecie Gacha i tworzyć więzi przyjaźni. Będziesz miał również do dyspozycji studio fotograficzne, w którym będziesz mógł przeprowadzić własne sesje zdjęciowe i wideo, które później udostępnisz pozostałym użytkownikom, w tym zmiany garderoby i fryzury. Ma świetną jakość postaci i ustawień, dzięki czemu jest specjalną aplikacją, której nie można porównać z żadną inną.

Jedną z zalet Gacha Life jest to, że daje swoim użytkownikom swobodę twórczą robienia tego, co chcą, ze swoimi awatarami i możliwością robienia tego offline, oferując niezrównaną zabawę. Czy jesteś gotowy, aby rozpocząć tę przygodę? Stwórz swojego awatara anime i odważ się eksplorować ten wirtualny wszechświat, oprócz poznania wielu nowych ludzi, będziesz miał również możliwość łączenia się z nimi, rozmawiając prywatnie z NPC, a tym samym dowiedzieć się o nich znacznie więcej.

Oprócz części wizualnej zawiera również serię minigier, w które będziesz się bawić przez wiele godzin. Jest osiem różnych, takich jak Duck & Dodge czy Phantom’s Remix. Zbieraj klejnoty Gacha, które sprawią, że otrzymasz prezenty, które dodasz do swojej kolekcji, jest ich ponad 100, więc nie zastanawiaj się dwa razy i zacznij odkrywać, aby zdobyć je wszystkie.

Pobierz Gacha Life i wejdź do jego społeczności, ma własne grupy użytkowników, którzy przyłączają się zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. W każdym z nich znajdziesz kilka sekcji kontrolowanych przez szereg użytkowników zwanych Staff, którzy są odpowiedzialni za zapewnienie, że wszystko idzie dobrze w tym małym lub dużym społeczeństwie. Wewnątrz mogą uczestniczyć w publicznych czatach, większość z nich to odgrywanie ról, w których będą inni ludzie o tych samych zainteresowaniach. Jeśli którykolwiek użytkownik nie zastosuje się do zasad ustalonych przez resztę, będziesz musiał porozmawiać tylko z jednym z tych moderatorów, a oni zajmą się rozwiązaniem zaistniałego problemu.

Jeśli czujesz się trochę zagubiony, możesz odwiedzić ich blogi, na których znajdziesz artykuły innych członków z poradami, jak ulepszyć swoje stroje lub filmy o tym, jak tworzyć prawdziwe awatary Gacha. Ta społeczność wyróżnia się tym, że jest jedną z najlepszych w tworzeniu filmów i zdjęć, dlatego ma tak wiele wpisów, które możesz ulepszać i stać się jedną z ich gwiazd.

Doprowadziło to do powstania Gachatuberów, społeczności youtuberów, która ma ponad dziewięć milionów wyświetleń i opowiada o przygodach postaci, które stworzyli w grze. Większość z nich opowiada sytuacje komiczne, ale są też historie przedstawiające głębokie problemy, przeplatane napięciem z humorem, niczym świetni reżyserzy. Do najbardziej znanych kanałów należy Kira, który ma ponad 128 000 subskrybentów i 8 milionów wyświetleń.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Lunime
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Możesz stworzyć do 20 różnych postaci.

- Twoje studio fotograficzne ma wiele narzędzi do edycji.

- Ma bardzo współpracującą społeczność.

- Zachęcaj do kreatywności.
CONS
- Możesz stworzyć do 20 różnych postaci.

- Twoje studio fotograficzne ma wiele narzędzi do edycji.

- Ma bardzo współpracującą społeczność.

- Zachęcaj do kreatywności.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Gacha Life

Uzyskaj ostatnią recenzję 20.09.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje