Recenzję Gears 5
 Piąta część tej sagi o strzelankach z perspektywy trzeciej osoby 
 Gears 5 recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
8.9
Rozgrywka (9/10)
Historia (5/10)
Grafika (8/10)
Muzyka (3/10)
Wybory (2/10)
Przejrzeć

Gears 5 jest częścią sagi Gears of War i podąża śladami swojego poprzednika, oferując wspaniałą kampanię i konkurencyjny tryb dla wielu graczy. Jest zaliczana do najlepszych gier i aplikacji tego gatunku, a teraz otwiera ten wszechświat na inny wymiar. W ich poprzednich tytułach cel był jasny, dotrzeć do końca każdego ekranu, zabijając wszystkie robale, które znalazły się w zasięgu niekończącego się korytarza i które rzadko budziły wątpliwości co do wyboru między jedną a drugą ścieżką, ale W Gears 5 to się zmienia, teraz możemy swobodnie przemieszczać się z jednego miejsca do drugiego, zwiększając poziom rzezi. Od początku wcielasz się w kapitana Jamesa Dominica Fenixa, znanego jako „JD”, choć przez większość czasu wcielisz się w Kaita, którego pojawienie się widzieliśmy już w poprzedniej odsłonie tej serii.

Ta popularna seria zawsze była znana jako dobra gra w kampanii, z dobrą historią i mnóstwem akcji, ale wiem, że jest jeszcze lepsza. Dzięki nowej mechanice, której wcześniej nie widzieliśmy, będziesz mógł zobaczyć większe obszary mapy niż wcześniej, gdzie możesz odkryć więcej celów lub znaleźć niektóre reliktowe bronie i tym podobne.

Ten świat ma cztery poziomy: dwa liniowe, w których będziesz musiał zejść korytarzem i kolejne dwa, na których Koalicja daje nam swobodę eksplorowania mapy, którą nam oferuje, bez żadnych ograniczeń. W tym celu pomożemy, aby podróżować nim bez problemów, masz pojazd typu skift do podróżowania i prowadzenia, specjalny pojazd, w którym możesz wspiąć się do czterech graczy i ze sterowaniem, które sprawia, że ​​jest to bardzo zabawne.

Przechodzenie od jednego celu do drugiego od początku jest zabawne, ponieważ masz naprawdę szalony pojazd, ale wtedy możesz zacząć się nudzić. Ale nie martw się, nadal chodzi o wojnę, znajdzie kilka fajnych typów wrogów i możesz z nim rzucić wyzwanie, w zależności od wybranego trybu trudności. Mówiąc najprościej, możesz mieć wszystko w jednym odtwarzaczu.

W tych dwóch otwartych wydarzeniach celem będzie wypełnienie głównej i pobocznej misji, które zostały ci przedstawione. Pierwsze znajdziesz na mapie, ale drugie odkryjesz w miarę postępów na mapie, ale nie martw się, łatwo je znaleźć.

Będziesz miał pomoc Jacka, robota ze specjalnymi zdolnościami, które będą dla ciebie bardzo przydatne, takie jak obracanie się w niewidzialność lub znajdowanie broni i amunicji, które są poza twoim stosunkiem. Możesz to wszystko wykorzystać w dowolnym momencie, aw niektórych obszarach konieczne jest przezwyciężenie ich. Jedną z jego zalet jest to, że jeśli w walce nie otrzyma rozkazów, będzie działał automatycznie, pomagając ci w walce z wrogami.

Musisz tylko znaleźć tryb gry, który najbardziej Ci odpowiada, tak jak możesz grać powoli i odkrywać wszystkie te cele lub po prostu szybko przejść przez historię, wszystko zależy od Ciebie. Nie ma znaczenia, jak to zrobisz i tak naprawdę nie ma to wpływu na główną historię.

Jeśli jednak zależy Ci na pracy zespołowej, przedstawię Ci tryb gry wieloosobowej. Gears 5 ma wiele trybów gry grupowej. Istnieją tryby jak w poprzednich wersjach, ale także nowe, takie jak Escape i Arcade. W dobrze znanym trybie hordy masz drużynę składającą się z pięciu graczy i musisz spróbować przetrwać 50 fal wrogów, aby wygrać. Możesz wybrać jedną z wielu map, które są Ci prezentowane. Następnym trybem jest Ucieczka, zupełnie nowy tryb przeznaczony dla trzech graczy, a Twoim zadaniem jest walka o wydostanie się z budynku pełnego błędów, który czasami wypełnia się trucizną. Jedną z zalet tego trybu jest możliwość edycji i udostępniania mapy reszcie kolegów, dzięki czemu będziesz mógł zobaczyć, jak ewoluuje od oryginału do najbardziej szalonych kreacji.

Prawdopodobnie ci dwaj są najczęściej rozgrywani, ale są takie, które służą ci w klasyfikacji, jak King Of The Hill, tam musisz zdobyć i utrzymać cel, aby wygrać. Innym jest Gry rankingowe z graczami na tym samym poziomie umiejętności, które pozwalają zdobyć cotygodniowe nagrody.

Gears 5 to naprawdę dobra gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, w której zdobędziesz dużo doświadczenia. Jest to zdecydowanie jeden z najlepszych tytułów, który bez wątpienia spodoba się miłośnikom sagi.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Gears 5

Uzyskaj ostatnią recenzję 24.07.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Ładna grafika

- Dobra historia

- Otwarty świat

- Wiele trybów dla wielu graczy
CONS
- Wysokie wymagania sprzętowe

- czasami nudne

- Nie dla PS

- Przedmioty nie mogą być przekazywane znajomym.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Wszystkie wiadomości o nowej aktualizacji Gears 5

Wszystkie wiadomości o nowej aktualizacji Gears 5

Nagłówek

Deweloperzy Gears 5 The Coalition kontynuują prace i dodają nowe funkcje do tytułu. Te aktualizacje poprawiają ją dzięki nowym trybom gry, takim jak każdy na każdego, i naprawiają niektóre punkty, które nie zostały dobrze przyjęte przez użytkowników, takie jak przedmioty ze sklepu, które można było zdobyć tylko za prawdziwe pieniądzeWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje