Lemmings
Klasyczny, który powraca ze świetną wersją na urządzenia mobilne
Pobierz Lemmings recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
8.9
Rozgrywka (2/10)
Historia (9/10)
Grafika (2/10)
Muzyka (5/10)
Wybory (2/10)

Zaczęły się lata 90. Przemysł gier wideo powoli wkraczał w swój złoty wiek. Do tego stopnia, że ​​dziś jest to jedna z najpopularniejszych i przynoszących zyski czynności na świecie. Oferta gier i aplikacji rośnie nieprzerwanie do dnia dzisiejszego, a liczba wybitnych tytułów, sag i franczyz jest niemożliwa do oszacowania. Niewiele jest nazw klasyków, które wciąż istnieją w nowych wersjach, remasterach czy nowatorskich wydaniach. Wśród nich są słynne lemingi, o których będziemy mówić w tym artykule.

Przyjazne postacie urodziły się w 1991 roku przez DMA Design i Psygnosis. Tytuł był zawsze ekskluzywny dla komputerów, aż w 2006 i 2014 roku ukazały się wydania na terminale PlayStation. Dziś możesz także grać w Lemmings za darmo na telefony komórkowe z Androidem i iOS dzięki rozwojowi Sad Puppy Limited. Firma, która ma również Umaemon's Adventure w wirtualnych sklepach.
Gra w lemingi jest bardzo prosta, od pierwszych wydań do najnowszych. Celem tytułu jest osiągnięcie pewnego momentu przez przyjazne postacie, które zawdzięczają swoje imię plemieniu myszy. Nigdy nie przestaną chodzić i aby ich uratować, użytkownik musi wykazać się pomysłowością, aby zbudować przydatne konstrukcje (np. Schody) lub zapewnić im parasol, aby nie uderzyły o ziemię podczas upadku.
W przypadku telefonów komórkowych wersję wyprodukowaną przez Sad Puppy można pobrać bezpłatnie. Jednak zintegrował zakupy w ramach platformy za mniej niż 1 USD i więcej.

Nowa wersja Lemmings ma ulepszony system graficzny, dzięki czemu jest bardzo zabawna i przyjemna dla oczu gracza. Cel jest taki sam, jak w klasycznej grze z lat 90. i zapewnia zróżnicowane i wymagające poziomy. Jedną z zalet dostawy mobilnej jest to, że liczba poziomów do pokonania jest praktycznie nieskończona. Ma wiele, wiele poziomów o różnym stopniu trudności.
Ponadto musisz dążyć do tworzenia doskonałych gier, oszczędzania większości lemingów i zdobywania dużej liczby punktów, ponieważ możesz rywalizować z przyjaciółmi i innymi graczami z całego świata. Gra wieloosobowa jest bardzo pozytywnym dodatkiem.

W środowisku Lemmings na urządzenia mobilne studia deweloperskie pracowały nad zastosowaniem prostych i przystępnych elementów sterujących dotykiem. Kiedy jesteśmy w obrębie poziomu, będziemy musieli dotknąć obszaru, w którym chcemy zastosować ulepszenie, konstrukcję lub przewagę, aby pomóc naszej postaci. Ma również szeroką gamę plemion lemingów do zebrania i odkrycia, jest to wielkie wyzwanie dla tych bardziej kolekcjonerskich użytkowników. Należy zauważyć, że do jego działania konieczne jest posiadanie aktywnego planu transmisji danych lub połączenia z siecią WIFI. Gra nie działa bez żadnego połączenia.
Spośród wskazówek, które możemy Ci dać, aby jak najlepiej zagrać w Lemmings za darmo, zalecamy, aby na każdym początku poziomu dokładnie ocenić, który jest punktem początkowym, a który punktem przyjazdu. Gdy go zidentyfikujesz, możesz w jednym miejscu pomieścić jak najwięcej postaci i pozwolić tylko jednej osobie przetestować różne przeszkody i pułapki, które trzeba pokonać. W ten sposób możesz zaprojektować swoją strategię bez narażania wszystkich swoich lemingów na ryzyko, które ostatecznie są punktami, które zdobędziesz pod koniec gry.
Aplikacja Sad Puppy ma dobry format zawodów i codzienne wyzwania, dzięki czemu nigdy nie znudzisz się tą odsłoną.

Możliwość znalezienia produktu takiego jak ten wydany przez DMA Design i Psygnosis w 1991 roku na telefony komórkowe jest jedną z zalet, jakie rozwój gier na tych urządzeniach przyniósł całej społeczności użytkowników. Dzięki reedycji klasyków tego stylu udaje im się podbić serca najbardziej doświadczonych graczy i gust tych, którzy odkrywają nowe gry.
Lemmingi to przygoda dla całej rodziny. Zarówno dla najstarszych, jak i dla najmłodszych. Można w nią grać w dowolnym momencie, w dowolnym momencie i znaleźć doskonałe poziomy do rozwiązania.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Sad Puppy Limited
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Gra historyczna

- Pomaga rozwinąć umiejętności planowania

- Trudno przestać grać

- Miłe postacie
CONS
- Duża obecność reklam

- Mechanika jest powtarzana na niektórych poziomach

- Problemy z kontynuowaniem postępów tego samego gracza

- Ogólne awarie po aktualizacjach
Kontynuuj pobieranie za darmo

Lemmings

Uzyskaj ostatnią recenzję 29.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje