Recenzję Mobile Legends
 Taktyka, strategia i najlepsi bohaterowie w tej wspaniałej propozycji 
 Mobile Legends recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
5.8
Rozgrywka (2/10)
Historia (3/10)
Grafika (4/10)
Muzyka (10/10)
Wybory (2/10)
Przejrzeć

Mobile Legends to jedno z wielkich zjawisk w grach i aplikacjach typu MOBA. Jeden z najpopularniejszych gatunków na świecie. Jeśli chcesz wiedzieć, o co chodzi w Mobile Legends, jesteś we właściwym miejscu. MOBA to doświadczenie polegające na toczeniu bitwy lub wojny online dla wielu graczy, zwykle 5 na 5.
Musisz zabić wrogów drużyny przeciwnej, a także ostrzelać wieżę wroga. Ponieważ musisz nie tylko walczyć w bitwie i zabijać, ale także niszczyć wieże.

Jedną z zalet Mobile Legeds jest to, że istnieje kilka rodzajów ról, pozycji i typów postaci. Dzięki temu każda gra będzie inna. Jednym z nich jest Tank, tak się go nazywa, bo to on musi wyprzedzić walkę drużyny, jego obowiązkiem jest zadbać o pierwszy atak na rywala i pochłonąć wszelkie możliwe obrażenia, aby jego towarzysze go nie otrzymali.
Z drugiej strony strzelcy to bohaterowie, którzy mają zadawać największe obrażenia fizyczne, a celem jest ich zabicie i osłabienie przeciwnika. To postacie, które mogą najbardziej zranić.
Magowie są bardzo delikatni, nie mogą uderzać tak szybko i zadają obrażenia od umiejętności. Dobrze, że zawsze im towarzyszy. Istnieje również rola wspierająca, która jest odpowiedzialna za pomoc i leczenie swoich sojuszników.
Rola wojownika jest najbardziej zrównoważona, dobrze zabijają i mogą spokojnie iść samotnie wzdłuż linii, a także udać się do dżungli.
Zabójcy to bohaterowie z dużymi obrażeniami i mobilnością, to oni są odpowiedzialni za zabijanie i wyznaczanie celów na początku gry. Nie są zbyt trudne do zniszczenia, ponieważ najtrudniejsze są czołgi.

Za każdym razem, gdy zespół ma przewagę liczebną, można ustawić cele, aby zdobyć doświadczenie. Pan przywołuje swoich sługusów i wzmacnia ich, gdy pojawia się w linii najbardziej dotkniętej przez wroga. To, co musisz zrobić, to pociągnąć linki do przodu lub iść za Panem.
Przedmioty, które należy kupić na początku, będą oznaczać wiele z tego, co dzieje się podczas bitwy. Dobrą sztuczką lub radą od Mobile Legends jest skopiowanie sprzętu światowego topu, ponieważ na pewno mają go więcej niż sprawdzone i jest to bagaż, który zapewni dobrą wydajność.
Na początek możesz zacząć od Leyli, złej artylerii, która zadaje spore obrażenia.
W lewym górnym rogu możesz zobaczyć mapę, która ma modalność zwaną 3 pasami. Możesz iść w górę, przez środek lub zejść ścieżką w dół. W tej grze jedna postać zwykle idzie w środku, dwie w górę i dwie w dół.

Propozycja opracowana przez Moonton polega głównie na bardzo starannym przygotowaniu spektakli i strategii. Musisz stopniowo odbierać życie swoim wrogom. Będziemy musieli używać umiejętności lub podstawowych ciosów bez większego ryzyka.
Mobile Legends można pobrać bezpłatnie na telefony z systemem operacyjnym Android i iOS. Oferuje również różnorodne zakupy w aplikacji. Jak to często bywa w tytułach MOBA, ważna jest tu zręczność, umiejętności i to, jak dobra jest Twoja strategia podczas ataku. Osoba, która wydaje najwięcej pieniędzy na dodatkowe treści, niekoniecznie wygrywa. Rywalizacja jest bardzo uczciwa i wyważona.
Szybkość, z jaką pozwala poczuć adrenalinę tego rodzaju dostawy, jest bardzo dobra, ponieważ bitwy można znaleźć w zaledwie 10 sekund. Po wejściu na boisko gra trwa około 10 minut. Ponadto sterowanie do zarządzania naszymi postaciami jest bardzo proste i nie sprawia żadnego problemu podczas sterowania nimi. Posiada kontrolę ruchu po lewej stronie i co odnosi się do umiejętności po prawej.

Dla wszystkich fanów popularnego gatunku komputerowego możliwość bezpłatnego pobrania Mobile Legends to niepowtarzalna okazja do stoczenia wspaniałych bitew z najlepszymi postaciami.

Jeśli jesteś fanem bitew tego typu, nie możesz przegapić okazji, aby doświadczyć tego, co najlepsze w MOBA na telefonie komórkowym.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Mobile Legends

Uzyskaj ostatnią recenzję 24.07.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
-Dobra konfiguracja sterowania.

- Darmowe pobieranie.

- Bardzo popularny styl gry.

- Prędkość gry.
CONS
- Mapa mogłaby zostać ulepszona.

- Niektóre awarie serwera.

- Matchmaking nie jest tak skuteczny.

- W grach mogą pojawiać się hakerzy.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Mobile Legends wprowadza nowego bohatera

Mobile Legends wprowadza nowego bohatera

Nagłówek

Mobile Legends charakteryzuje się dużą różnorodnością bohaterów. Najnowsze wiadomości dotyczące popularnej gry RPG są takie, że wydała nową postać. Khaleed to wojownik z Bliskiego Wschodu, który ma moce „Pustynne tornado”, „Straż z ruchomych piasków” i „Szalejąca burza piaskowa”. Jego rola jest wojownikiem i kosztuje 599 diamentówWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje