Recenzję Os Caçadores De Lendas
 Uratuj przyjaciół ze szponów tych nadprzyrodzonych istot 
 Os Caçadores de Lendas recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Nasza stawka
4.5
Rozgrywka (4/10)
Historia (4/10)
Grafika (2/10)
Muzyka (4/10)
Wybory (2/10)
Przejrzeć

Istnieje wiele gier RPG, które łączą przygodę, tajemnicę i legendy w tym samym tytule, jest to coś, co kochamy. Wszyscy znamy historię, która łamie normalne wzorce i która przyciąga miliony ludzi, którzy są czymś, co przekracza to, co możemy zrozumieć.

Miejskie legendy mieszają się ze zwykłymi historiami z życia codziennego i to właśnie ta cecha czyni z nich mit, o którym wszyscy chcemy wiedzieć. Jest mnóstwo historii nadprzyrodzonych, niektóre przerażające, a inne zabawne, są nawet te związane z grami wideo.

Dlatego jest tak wiele aplikacji i gier mobilnych związanych z tym gatunkiem. Ostatnia wielka premiera i to wywołało wielkie oczekiwanie w krótkim czasie na rynku głównych wirtualnych sklepów z aplikacjami. Mówimy o Os Caçadores de Lendas, co czyni z Ciebie prawdziwego poszukiwacza przygód polującego na najlepsze historie.

Wciel się w jego bohatera, Renato Garcíę, który wraz z przyjaciółmi wyruszy na spacer ulicami swojego miasta w poszukiwaniu najlepszych miejskich legend. Ta grupa znana jest jako Los Cazadores de Leyendas i mieszkają w mieście w głębi Parany, gdzie jest wiele opuszczonych miejsc, po których swobodnie wędrują nadprzyrodzone istoty. Pobierz Os Caçadores de Lendas, znajdziesz go dostępnego na urządzenia z Android i iOS.

Renato jest bardzo odważnym chłopcem, który nie boi się paranormalnych sił, które go otaczają i który ma prawdziwą pasję do tajemnic i nieznanego. Ale wszystko to zmienia się, gdy cała grupa przyjaciół zostaje schwytana przez te same potężne potwory, na które polowali, próbując porozumieć się z bardzo potężną istotą.

Tylko Renato udaje się uciec w ostatniej sekundzie z powodu czegoś dziwnego, co się wydarza, a jego misją będzie uratowanie przyjaciół przed siłami zła, bez względu na to, co musi cierpieć w tym procesie. To jest główna historia, od której zaczniesz przygodę, budując własną historię.

Dzięki bardzo retro estetyce, dzięki grze Os Caçadores de Lendas wrócisz do najlepszych dni gier platformowych. Wszystkie jej mapy i postacie są w 8 bitach, co zachwyci najbardziej klasyczne Dzięki bardzo starannej grafice gra podnosi poziom trudności, ponieważ nasz bohater Renato udaje się pokonać każdy z ekranów i pokonać różne ostateczne potwory, które staną na naszej drodze.

Podzielony jest na różne etapy, a każdy z nich będzie miał swoją własną estetykę i legendę, dzięki czemu podczas zabawy poznasz również te nadprzyrodzone historie. Gdy uwolnisz znajomych, będziesz mógł odblokować nowe umiejętności, które będą bardzo przydatne na kolejnych ekranach, więc musisz być bardzo uważny i potrafić ich doskonale kontrolować, aby Twoja podróż była trochę przyjemniejsza. Po odzyskaniu znajomych możesz zmienić bohatera, wybierając tych łowców, aby przetestowali nowe możliwości.

Oprócz tych umiejętności znajdziesz również przedmioty kolekcjonerskie, dzięki którym zdobędziesz monety, które pomogą ci kupić modyfikowalne przedmioty, dzięki czemu będziesz mógł zmienić wygląd swojej postaci lub kupić nowy ekwipunek.

Od samego początku możesz ubrać Renato tak, jak chcesz, jest wiele opcji do wyboru, takich jak kostium odkrywcy, a nawet kostium dinozaura. Każdy z nich będzie miał swój własny ekwipunek, więc musisz wybrać taki, który jest dla Ciebie najwygodniejszy do poruszania się i walki z potworami.

To nie pierwszy raz, kiedy widzimy grupę młodych Legends Hunters, to klasyka gatunku i istnieją miliony książek, seriali czy gier planszowych o tej tematyce. Jest to coś, co przyciąga najbardziej odważnych bez względu na wiek. Musimy dodać, że historycznie ludzie pociągają nieznane, sprawiając, że wszystko, czego nie widzimy, wywoływało w nas przerażenie i jednocześnie przyciąganie. Właśnie dlatego Os Caçadores de Lendas udało się pobić wszystkie rekordy w tak krótkim czasie, ponieważ łączy w jednej grze wszystko, czego szukają fani, tajemnicę i styl klasycznych gier platformowych.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Os Caçadores de Lendas

Uzyskaj ostatnią recenzję 01.12.2020
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Mapa i znaki w 8 bitach.

- Wysoki poziom personalizacji głównego bohatera.

- Klasyczna mechanika gry.

- Możesz zmieniać postacie podczas ich odblokowywania.
CONS
- Może się powtarzać.

- Bardzo podobne ekrany.

- Bardzo podstawowa grafika.

- Poziom trudności jest bardzo ograniczony.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje