Recenzję RFS - Real Flight Simulator
 Zostań prawdziwym lotnikiem dzięki temu realistycznemu symulatorowi lotu 
 RFS - Real Flight Simulator recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
6.7
Rozgrywka (2/10)
Historia (2/10)
Grafika (8/10)
Muzyka (7/10)
Wybory (6/10)
Przejrzeć

Czy kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że lecisz w powietrzu własnym samolotem? Latanie to jedno z najczęstszych marzeń wielu ludzi, od dzieciństwa są miliony dzieci, które jeśli zapytasz je, kim chcą być, gdy dorosną, odpowiedzą bez wątpienia, że ​​są pilotami samolotów. Podbijanie nieba i oglądanie świata u swoich stóp to jedno z najbardziej przyprawiających o zawrót głowy uczucie wolności jak ptak.

Prawda jest taka, że ​​jak sen, wraz z upływem czasu magia ginie i tylko ci, którzy naprawdę kochają życie wśród chmur, stają się lotnikami. Aby to osiągnąć, musieli przejść bardzo trudne testy w symulatorach, które zapewniają, że gdy znajdą się przed sterowaniem, mają wszystko pod kontrolą. Prawdą jest, że wraz z postępem technologicznym rozwinęło się to do tego stopnia, że ​​nie będą musieli narażać życia ani swojego życia, ani swoich podróżników. Teraz i Ty możesz poczuć przypływ adrenaliny i poczuć się jak prawdziwy pilot ze wszystkimi symulatorami, które istnieją jako gry i aplikacje mobilne.

Wśród wszystkich, które możesz znaleźć, jest taki, który niewątpliwie zapewnia najlepsze wyniki, dzięki czemu przeżywasz doświadczenie bardzo bliskie samemu życiu. To RFS - Real Flight Simulator, symulator, dzięki któremu będziesz latać po całym świecie bez wychodzenia z salonu, a grafika 3D sprawi, że będziesz cieszyć się podróżą. Pobierz RFS - Real Flight Simulator, znajdziesz go dostępnego na Android i iOS.

Przeżyj to wyjątkowe doświadczenie, jesteś tym, który decyduje, dokąd dzisiaj polecisz własnym samolotem. Jedną z zalet programu RFS - Real Flight Simulator jest wysoka rozdzielczość, w jakiej wykorzystuje on swoją grafikę, dbając o każdy najmniejszy szczegół każdej z jego lokalizacji. Lotniska, które odwiedzisz, krajobrazy, które odkryjesz i wszystkie budynki, które zobaczysz, są odtworzone za pomocą map satelitarnych, więc jest to bardzo bliskie rzeczywistości.

Granie w RFS - Real Flight Simulator sprawi, że będziesz latać w czasie rzeczywistym, poznawać innych członków drużyny i dołączać do nich w grach wieloosobowych. W tym symulatorze lotu możesz grać sam lub w towarzystwie milionów użytkowników rozsianych po całym świecie.

Ale będziesz nie tylko dowodził sterami, ale będziesz musiał również zarządzać planami lotów, współpracować z kontrolerami i wykonywać wszystkie zadania, które ma prawdziwy lotnik. Za każdym razem, gdy wykonujesz zadanie, otrzymasz punkt do awansu, dzięki czemu uzyskasz dostęp do określonej zawartości, którą odblokujesz w miarę postępów. Na przykład możesz rozszerzyć swoją kolekcję samolotów, pozyskując tysiące projektów stworzonych przez samą społeczność i dostosowując własne, tak aby inni mogli nimi latać.

Dzięki grze RFS - Real Flight Simulator stworzysz najlepszą linię lotniczą na świecie. Będziesz musiał zadbać o każdy szczegół swoich lotów, zarządzając wszystkimi posiadanymi samolotami i zapewniając swoim klientom najlepsze trasy na ich wycieczki do głównych lotnisk na świecie.

Każda czynność, którą wykonujesz, pozwoli Ci zarobić pieniądze, dzięki którym będziesz mógł dalej inwestować w swoją firmę, ale nie panikuj, wyzwania, które proponuje ten symulator, możesz pokonać, kontrolując jego elementy sterujące, więc nie wahaj się dalej ćwiczyć, aby wykonać idealne lądowania , ukończ starty lub uniknij turbulencji. Będziesz także zwiększać swoje zarobki z każdą nową trasą, którą utworzysz i zdobędziesz.

Dobry lotnik nigdy nie przestaje się uczyć, ta gra ma setki dostępnych licencji, dzięki którym możesz doskonalić swoje umiejętności latania. Dzięki nim poznasz dogłębnie wszystkie kontrole różnych samolotów, które posiadasz w swojej flocie, abyś mógł radzić sobie w sytuacjach awaryjnych, takich jak awaria samolotu lub niekorzystne warunki atmosferyczne. Im więcej się uczysz i im lepiej pilotujesz, tym więcej zarabiasz na linii lotniczej.

Sprawdź swoje umiejętności za pomocą tego symulatora w najbardziej krytycznych sytuacjach, jakie możesz napotkać. Będziesz musiał dołożyć wszelkich starań, aby poradzić sobie z tymi niekorzystnymi warunkami i wyjść z nich zwycięsko. RFS - Real Flight Simulator przedstawia szereg problemów opartych na prawdziwym życiu, rozwiąż te komplikacje i zostań najlepszym pilotem. Ta gra zawiera 36 misji, które musisz wykonać ze 168 różnymi wyzwaniami i ponad 5000 możliwych sytuacji, aby osiągnąć poziom doświadczonego pilota.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

RFS - Real Flight Simulator

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Bardzo realistyczna grafika.

- Loty w czasie rzeczywistym.

- Tryb wieloosobowy.

- Ciągłe aktualizacje.
CONS
- Wiele opcji jest opłaconych.

- Nie ma tak wielu różnorodnych samolotów.

- Środowisko podczas lotu można poprawić.

- Są aspekty, które nie są realistyczne.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje