Bezpłatne pobieranie recenzji Scrabble
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Scrabble za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Anno 1800

Anno 1800

Nowa odsłona renomowanej serii Anno. Ubisoft wraz z Relates Designs przedstawiają Anno 1800. Gra, w której musimy zarządzać społeczeństwem istniejącym w XIX wieku we wszystkich jego aspektach. Każda podjęta decyzja i działanie wpływa na stabilność, której nie należy tracić. Posiada tryb dla wielu graczy i tryb kampanii.


HotSchedules

HotSchedules

HotSchedules to program, który pomoże Ci w zarządzaniu, produktywności i ogólnej obsłudze Twojej firmy. Jest dostępny na Androida i iOS, a jego funkcje są ukierunkowane na współpracę z firmami o charakterze usługowym, zwłaszcza gastronomicznym. Nie wahaj się go wypróbować i popraw komunikację i produktywność swojego zespołu.


Sayonara Wild Hearts

Sayonara Wild Hearts

Jego nazwa doskonale oddaje ideę, Sayonara Wild Hearts to gra wyścigowa, w której taniec, walka i muzyka są mieszane, co sprawia, że ​​absolutnie imponujące jest zabawę i relaks przez wiele godzin. To połączenie sprawia, że ​​ta gra wideo jest prawdziwym dziełem sztuki i prawdziwym albumem pop.


Telling Lies

Telling Lies

Opowiadanie kłamstw to gra wideo z prawdziwymi ludźmi. Historia zaczyna się przed laptopem z bazą danych NSA pełną filmów, które pomagają odkryć prawdę. Twórcami są Sam Barlow i Furious Bee, a gra została wydana przez Annapurna Interactive. Gra jest dostępna w systemach operacyjnych iOS, Microsoft Windows i Macintosh.


FGTS

FGTS

FGTS to aplikacja, która umożliwia obywatelom posiadającym dostęp do Funduszy Gwarancyjnych Czasu służby uzyskanie wszelkich informacji niezbędnych do zarządzania ich świadczeniem. Możesz sprawdzać terminy odbioru, wystawiać vouchery, dokonywać przelewów i kontrolować wszystko, co wiąże się z tego typu przychodami.


AliExpress

AliExpress

AliExpress to platforma zakupowa należąca do Alibaba Group z siedzibą w Chinach. To nowa koncepcja, która naprawdę pomaga ludziom łączyć się i uzyskiwać dostęp do małych firm. Od momentu uruchomienia w 2010 r. Strona internetowa stale ewoluuje i jest ulepszana.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje