Stairway to heaven
Dostań się do bram nieba, odpowiadając poprawnie
Pobierz Stairway to heaven recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
5.4
Rozgrywka (10/10)
Historia (5/10)
Grafika (7/10)
Muzyka (6/10)
Wybory (9/10)

Podobnie jak piosenka Led Zeppelin, wszyscy pragniemy schodów do nieba, a teraz będziecie mieli okazję podejmować dobre decyzje w bardzo zabawnej grze, która w zależności od decyzji, które podejmiecie, otworzy dla was te złote drzwi. Mowa o aplikacji mobilnej Stairway to heaven, stworzonej przez Lion Studios, czyli ciekawostce o życiu, którą można bezpłatnie pobrać w Google Play Store i App Store.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak by to było być w niebie, pobierz Stairway to heaven za darmo i przekonaj się. W tej aplikacji będziesz mieć wiele testów związanych z prawdziwym życiem, a pytania, na które odpowiesz, określą Twój wzrost lub upadek. Pomyśl dużo o tym, na co odpowiesz, ponieważ chociaż nie ma poprawnej odpowiedzi, każde twoje działanie będzie miało konsekwencje na twoją przyszłość.

Będziesz musiał pokonać wielkie przeszkody, aby wejść do nieba i zdobyć skrzydła anioła, aby Twoja ścieżka była oceniana za każdą wybraną odpowiedzią. Jeśli odpowiesz niewłaściwie, będziesz coraz bliżej piekła, więc dobrze przemyśl opcje i wspinaj się dalej.

Aplikacja Stairway to Heaven jest bardzo prosta w użyciu, z bardzo prostym interfejsem, możesz połączyć się bezpośrednio przez swoje konto na Facebooku i będziesz musiał tylko postępować zgodnie z instrukcjami, które daje ci sama gra, aby kontynuować wchodzenie po schodach.

Zacznij jako dziecko, dodając punkty z ich mini-gier i mądrze odpowiadając na pytania, które wskazują, będziesz rosnąć. Nie zapominaj, że musisz podejmować dobre decyzje, aby dalej się wspinać i choć wydaje się to proste, czy będziesz w stanie podjąć dobre działania? Są trudności, niebo może mieć zasady, które nie są zgodne z tym, co myślisz.

Testy, które są ci przedstawiane w Stairway to heaven są tak realistyczne, że naprawdę zakwestionują twoje zachowanie i sprawią, że będziesz rozważał te sytuacje w zupełnie inny sposób niż do tej pory.

Gdy uda ci się dotrzeć na szczyt, pojawią się nowe postacie o różnych osobowościach, w których będziesz musiał pomóc się wspinać. Odblokuj i pozwól wszystkim dotrzeć do bram nieba.

Postacie, które pojawią się na początku, będą mężczyzną i kobietą, następnie będziesz mógł wybierać między innymi cechami, takimi jak bycie milionerem, sławnym itp., Aby je odblokować, będziesz musiał zdobyć klucze, które będą gromadzić się na Twoim koncie. Gdy już go wybierzesz, spadniesz po nieskończonych białych schodach, po których będziesz musiał wejść. U góry zobaczysz licznik ze stopniami, które pozostawiłeś, aby dotrzeć do pożądanego końca. Za każdym razem, gdy wpadniesz w kolor, będziesz musiał zdać test. Pytania, które ci zadają, są dostosowane do wieku, w którym jesteś w tych momentach gry, na przykład na początku będą zadawać ci pytania dotyczące zachowania dziecka, a odpowiedzi są uważane za dobre i złe w zależności od tego, co inni użytkownicy głosowali przed tobą, To sprawia, że ​​jest to bardzo subiektywne, ale w nagrodę za osiągnięcie tego otrzymasz monety, które pomogą ci później z innymi postaciami.

Za każdą poprawną odpowiedź w Stairway to heaven otrzymasz szereg kroków, po których możesz się wspiąć, a więc będziesz kontynuować, aż dotrzesz do kolejnego kolorowego stopnia. Znajdziesz również takie, w których zamiast pytań musisz zdać test, na przykład patrząc na butelkę mleka, aby odgadnąć, jaka jest dokładna ilość.

Na końcu każdej sekcji zostanie policzony wszystkie twoje postępy, zwłaszcza poziomy uczciwości i dojrzałości, które zgromadziłeś. W tych pierwszych chwilach bardzo łatwo jest szybko wspinać się w tych dwóch sekcjach, pytania i wyzwania są bardzo proste, sprawy komplikują się w miarę postępów w wieku dorosłym.

Na niektórych schodach znajdziesz także przedmioty, a nawet zwierzaka, który będzie Ci towarzyszył na ścieżce Twojego życia, mając możliwość zabrania go lub nie. Ta decyzja wpłynie również na przyszłość twojego bohatera, więc zastanów się, co jest dla niego najlepsze. Może się zdarzyć, że nawet jeśli robisz wszystko dobrze, znajdziesz stopień, na którym jest demon i zrzuca cię ze schodów, więc uważaj, gdzie stawiasz stopę, nadal musisz zwracać uwagę na resztę ludzi, którzy się wspinają, i tak możesz się potknąć i upaść.

Stairway to heaven to bardzo fajna gra, która jednocześnie sprawia, że ​​przestajesz myśleć o konsekwencjach swoich czynów. Możesz zdać sobie sprawę, że wszystkie działania i wybory, których dokonujesz po drodze, mogą mieć konsekwencje.

Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Lion Studios
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Łatwo się rozwija.

- Ma wiele postaci do odblokowania.

- Pytania pochodzą z prawdziwego życia.

- To rodzi prawdziwe pytania.
CONS
- Wiele reklam.

- Tylko po angielsku.

- Słaba jakość grafiki.

- Nie można zmienić ustawień.
Kontynuuj pobieranie za darmo

Stairway to heaven

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje