Recenzję Super Slime Simulator
 Stwórz własny, spersonalizowany wirtualny szlam i odblokuj wszystkie jego mini-gry 
 Super Slime Simulator recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
5.2
Rozgrywka (8/10)
Historia (6/10)
Grafika (8/10)
Muzyka (3/10)
Wybory (6/10)
Przejrzeć

Slime to jedna z ulubionych gier dzieci, kolorowy smarkacz, przy którym spędzają wiele godzin zabawy. Ten domowy squishy stał się jednym z najczęściej używanych, z tysiącami wyzwań na YouTube, dużym katalogiem modeli i wieloma gadżetami. Ale jego sukces miał również konsekwencje, okazało się, że może być toksyczny dla najmłodszych, a rodzice muszą podążać za nimi, sprzątając po przejściu.

Dlatego wszyscy ci fani znaleźli w aplikacji Super Slime Simulator doskonały zamiennik. To wirtualna szpachlówka, której nie będziesz musiał czyścić ani martwić się o bycie niebezpiecznym, pobierz tę bardzo realistyczną aplikację za darmo i graj na telefonie komórkowym, jest dostępna na Androida i iOS.

Chociaż możesz pomyśleć, że to gra dla dzieci, dorośli również znajdują w tym symulatorze sposób na relaks i rozluźnienie się po długim dniu. Jest bardzo realistyczny, wygląda na to, że naprawdę dotykasz squishy i zachowuje kształt, który mu nadajesz, oprócz używania dźwięków 3D, co sprawi, że będzie wydawał się jeszcze bardziej realny. Mając tę ​​zaletę, że po zabawie Twoje palce nie będą lepkie, zrób wszystko, co zrobiłbyś z prawdziwym.

W aplikacji Super Slime Simulator znajdziesz wiele rodzajów modeli, z różnymi kolorami i zdobieniami, więc po prostu wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba i zacznij się bawić. Tylko w kolorach ma 128 rodzajów, dzięki czemu można się zorientować, jaki ma duży katalog. Każdy z nich ma własną teksturę, dźwięk i zachowanie, które uczynią go wyjątkowym, uda mu się odblokować wszystko, co jest dostępne i poszerzyć swoją galerię, z możliwością wypróbowania różnych typów i poczucia nowych doświadczeń. Ta aplikacja odniosła taki sukces, że na innych platformach znajdziesz miliony samouczków na temat tworzenia idealnej mieszanki lub bardzo zabawnych wyzwań.

Ale możesz nie tylko grać samemu, możesz wysyłać znajomym prezenty, które mogą przesyłać na własne urządzenia mobilne i bawić się z nimi. Super Slime Simulator ma również obszar mini-gier, w którym możesz kontynuować zabawę, tutaj znajdziesz gry w zgadywanie, dodaj zielony filtr śluzu do swoich zdjęć lub stwórz własne spersonalizowane. W Lu-Lu's Slime Quest zdobądź mieszankę, o którą prosi cię ta zabawna lalka, jeśli zrobisz to dobrze i jest taka sama jak ta na obrazku, otrzymasz punkty i nagrody, więc musisz się postarać i dać z siebie wszystko. Inną z jego gier jest Zgadnij kolor, pokaże ci jedną na ekranie i będziesz musiał wybrać jedną z dwóch opcji, które daje ci aplikacja, po wybraniu wymieszaj mieszaninę i sprawdź, czy masz rację, czy nie.

Kształtuj swój śluz i twórz spektakularne figury, gdy już masz go tak, jak chcesz, podziel się swoimi dziełami z resztą znajomych. Rozpoczęcie gry jest bardzo łatwe, zaczniesz od niskiego poziomu, a gdy pokonasz wyzwania, awansujesz w kategorii, a nowy śluz zostanie odblokowany, każdego dnia otrzymasz kopertę z nagrodami, które pomogą ci skompletować kolekcję. Podobnie możesz odblokować opcje za pomocą wirtualnych pieniędzy, które gromadzisz dzięki zaliczkom. Możesz też kupić więcej kopert i spróbować szczęścia.

Aby stworzyć własny produkt, wystarczy wybrać jeden z komponentów, które już posiadasz i kliknąć dodaj do własnego szlamu, na tym nowym ekranie możesz dodać wszystkie produkty, które chcesz mieć, takie jak klej i aktywator, dodać żądane szczegóły masz, podobnie jak kolor i dekoracja, usuń wszystko i jesteś gotowy. Za każdą utworzoną przez Ciebie postać otrzymasz dodatkowe punkty.

Super Slime Simulator nie różni się od prawdziwego, podczas gdy fizyczny masz tylko jeden, z aplikacją masz tysiące. Możesz też stworzyć je łatwo i szybko, bez barwienia i za darmo, jeśli zrobisz to w domu nigdy nie uzyskasz takiego samego rezultatu, z aplikacją zawsze będziesz miał rację i będzie idealna, a do tego spędzisz znacznie mniej czasu. Zawsze możesz skorzystać z przepisu, który cię znakuje, aby przekazać go do prawdziwego życia i stworzyć własną kolekcję śluzu do zabawy własnymi rękami

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Super Slime Simulator

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.07.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- To jest bardzo czyste.

- Masz nieskończony katalog.

- To bardzo realistyczne.

- Ich mini-gry są bardzo fajne.
CONS
- Nie możesz doświadczyć prawdziwego szlamu.

- Dużo rozgłosu.

- Trudno jest odblokować cały szlam

- Karty z nagrodami stają się bardzo powtarzalne.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje