Recenzję Tiles Hop: EDM Rush!
 Połącz muzykę i gry wideo w tej doskonałej odsłonie Amanotes 
 Tiles Hop: EDM Rush! recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Sponsored ads
Nasza stawka
5.2
Rozgrywka (10/10)
Historia (2/10)
Grafika (8/10)
Muzyka (9/10)
Wybory (10/10)
Przejrzeć

Jedna z najlepszych kombinacji, które można dać, aby spędzić wiele godzin rozrywki. Nie ma wątpliwości, że gry muzyczne należą do najbardziej atrakcyjnych, jakie można pobrać na telefon komórkowy. Propozycje te łączą adrenalinę gier wideo z pasją do muzyki. Zazwyczaj są zabawne, wymagające, ale jednocześnie relaksujące, ponieważ motywy muzyczne przenoszą cię podczas gry, pokonując poziomy i wyniki. Przeanalizujemy jedną z najnowszych odsłon tego typu tytułu, która wzbudza furię wśród użytkowników.

Tiles Hop: EDM to jedna z najnowszych gier opracowanych przez Amanotes. Można go pobrać bezpłatnie na telefony komórkowe lub tablety z systemem Android lub iOS. Darmowa wersja działa z wbudowanymi reklamami banerowymi, które można usunąć, jeśli wybrana jest opcja płatna.
Amanotes to jedno z największych studiów w branży gier mobilnych. Ich specjalnością są tytuły muzyczne, a wyświetlane liczby są naprawdę imponujące. Wśród wszystkich swoich produktów mają ponad miliard pobrań, prawie sto milionów aktywnych użytkowników miesięcznie i są numer jeden wśród wydawców gier wideo w Azji Południowo-Wschodniej. W swoim wyjątkowym katalogu oferuje między innymi następujące dostawy: Magic Twist, Infinity Run, Helix Crush, Bouncez, Dancing Ballz, Splashy Tiles, Hop Ball 3D i Dancing Helix. Wszystko z muzyką w roli głównej.

Jednym z jego najnowszych wydawnictw jest Tiles Hop: EDM. Pobranie Tiles Hop: EDM pozwoli Ci stworzyć grę łączącą elementy tytułów platformowych z muzyką. Będziesz musiał poprowadzić piłkę przez różne platformy w rytm swoich ulubionych piosenek bez jej upadku.
Nie tylko masz dostępne utwory zawarte w aplikacji Amanotes, ale masz także możliwość przesyłania własnych ulubionych piosenek. Istnieją utwory wszystkich gatunków muzycznych i grane na różnych instrumentach. Mogą to być rock, jazz lub pop i być wykonywane z pianinem, gitarą lub basem.
Rozgrywka jest bardzo prosta, ale nie taka prosta. Musisz nacisnąć i przytrzymać ekran, aby przeciągnąć piłkę tak, aby spadła na wskazaną platformę. Każde uderzenie, które wykonasz na jednym z kwadratów, będzie zgodne z rytmem odtwarzanej w tym momencie muzyki. Jeśli nie wyjdziesz na powierzchnię w odpowiednim momencie, stracisz życie i będziesz musiał zacząć od nowa.

Wśród zalet Tiles Hop: EDM możemy również podkreślić grafikę, jaką posiada dostawa. Generowane środowisko jest trójwymiarowe, co nadaje mu futurystyczny i przestrzenny styl. Efekty towarzyszą również temu stylowi, który tworzy środowisko, które na pewno Ci się spodoba.
Możesz także zmienić tło i piłki, którymi grasz. Dostępnych jest ponad 20 różnych scenariuszy i szeroka gama wzorów piłek, dzięki którym możesz zmienić kolor lub wydrukować motywy, takie jak serca, koła lub paski.
Możesz grać w Tiles Hop: EDM w trybie dla wielu graczy i rzucać wyzwanie znajomym lub innym użytkownikom, aby pobili swój wynik. Oznacza to, że nie będziesz się nudzić grą, ponieważ przez cały czas będziesz chciał zdobyć coraz więcej punktów. Nie tylko to, ale także przechodząc przez poziomy, otrzymasz w nagrodę więcej projektów piłek. Nie tylko to, masz również szansę zarejestrować się na swoim koncie na Facebooku, aby grać na większej liczbie urządzeń i rzucić wyzwanie większej liczbie przyjaciół i znajomych.
Piosenki dostępne w propozycji Amanotes są obecnie najbardziej znane i najpopularniejsze, ale pamiętaj, że będziesz mieć również możliwość przesłania swoich ulubionych piosenek. Długo nie będziesz się nudzić grając w tę część.

Tiles Hop: EDM to jedna z najlepszych alternatyw dla miłośników muzyki i gier wideo. To idealne połączenie, które pomoże Ci cieszyć się smakiem gier i miłością do piosenek. Charakterystyka tytułu jest bardzo dobrze wyważona, ponieważ ma dobrą mechanikę gry, doskonałą grafikę i efekty, możliwość grania z przyjaciółmi i swobodę przesyłania własnych piosenek.
Poznaj kolejną świetną propozycję od Amanotes i spędź godziny grając.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Tiles Hop: EDM Rush!

Uzyskaj ostatnią recenzję 23.07.2021
Sponsored ads
Za/Przeciw
Pros
- Dobra grafika

- Możesz przesyłać swoje piosenki

- Dobra mechanika gry

- Zarejestruj się na Facebooku
CONS
- Zawiera wiele reklam

- Może się powtarzać

- Dość skomplikowane

- Ogólne problemy z wydajnością

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje