Tour de France 2020
Wierne odwzorowanie jednego z najważniejszych konkursów na świecie
Pobierz Tour de France 2020 recenzję, gry, aplikacje, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko
7.0
Rozgrywka (8/10)
Historia (3/10)
Grafika (6/10)
Muzyka (5/10)
Wybory (7/10)

W szerokim uniwersum świata gier wideo jednym z najbardziej wymagających obszarów, z największą liczbą fanów, są dostawy sportowe. Prawie wszystkie najpopularniejsze dyscypliny z największą liczbą obserwujących mają do dyspozycji grę lub aplikację, która pozwala na ponowne przeżycie adrenaliny, zabawy lub rywalizacji, które może wywołać lub wygenerować dany sport. Piłka nożna, rugby, hokej, wyścigi samochodowe czy boks to przykłady udanych gier sportowych. Ale dzisiaj porozmawiamy o kolejnym wspaniałym tytule, na który wielu z niecierpliwością oczekuje rok po roku, a jest nim Tour de France 2020.

Słynne zawody kolarskie odbywające się w kraju galijskim obejmują dostawy na Playstation 4, komputery i Xbox One, a także gry na Androida i iOS. Wszystkie mają tytuł konkursu jako nazwę. Tytuł na konsole został opracowany przez firmę Bigben Interactive, natomiast tytuł na telefony komórkowe jest dziełem firmy Playsoft i można go pobrać bezpłatnie.
Tour de France to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych na świecie. Jest uważany za najważniejszy konkurs w swojej dyscyplinie i odbywa się od 1903 roku. Jest bardzo aktualny, nie tylko ze względu na bogatą historię, ale także dlatego, że odbywa się w całej Francji, poprzez niesamowite i bardzo różne krajobrazy. każdy. Tour de France 2020 składa się z 21 etapów o łącznej długości około 3500 km. W tej edycji biorą udział 22 drużyny z całego świata.

Jeśli jesteś jednym z obserwatorów tego wspaniałego konkursu i chcesz przeżyć akcję i zagrać w Tour de France 2020, opowiem Ci o dwóch dostępnych opcjach.
Z jednej strony możesz to zrobić na konsolach z produktem opracowanym przez Bigben Interactive. Tytuł jest bardzo rozwinięty i udaje mu się oddać rzeczywistość i adrenalinę każdego z kolarzy. Ma sporo licencji, umundurowań i oryginalnych motocykli. Jednak nie wszystkie drużyny są obecne, więc radzimy zmienić niektóre nazwy w trybie edytora, aby było bardziej realistyczne.

Wśród zalet Tour de France 2020 na konsole przekonasz się, że gra przedstawia sporo wyzwań, w których możesz rozegrać całą trasę lub różne etapy. Musisz radzić sobie z warunkami pogodowymi i zarządzać swoim zespołem, któremu możesz wydawać różne polecenia, jak chcesz, aby przeprowadzili wyścig (jeśli jest bardziej agresywny, bardziej pasywny, umiarkowana energia itp.). Ponadto należy wziąć pod uwagę czynniki klimatyczne, takie jak wiatr czy deszcz. Rozgrywka jest dobra iw tej edycji postanowiono dodać alternatywę do korzystania z kamery pierwszoosobowej. To zwiększa różnorodność podejść, jakie możemy zastosować w wyścigu i dodaje sporą miarę realizmu do naszego doświadczenia.
Wśród opcji gry możesz prowadzić i rozwijać własną karierę jako indywidualny kolarz lub zarządzać zespołem. Jeśli jesteś dobry, kiedy się rozwijasz, istnieje tylko taka możliwość, że zostaniesz wybrany na przedstawiciela swojego kraju.

Możesz także zagrać w Tour de France 2020 w trybie multiplayer. Ta opcja jest dostępna przez Internet i może z niej korzystać od 2 do 4 graczy.
Jeśli wolisz gry mobilne lub nie masz konsoli, możesz pobrać bezpłatną aplikację Tour de France 2020. Za dostawę odpowiada firma Playsoft, a wyzwaniem jest zarządzanie całym zespołem kolarzy, aby poprowadzić ich do zwycięstwa. Będziesz musiał opracować i opracować bardzo dobrą strategię zarządzania energią i pokonania przyjaciół.
Aplikacja umożliwia grę indywidualnie lub przeciwko innym użytkownikom, ma wiele wyzwań i alternatyw, które czynią z niej świetną sportową grę menedżerską. Będziesz musiał zbudować własną bazę sportową, zadbać o morale swoich sportowców i odkryć wszystkie najlepsze osiągnięcia, które pozwolą Twojej grupie na zdobycie szczytu świata.

Tour de France 2020 to jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie i dla wszystkich jego fanów ważne jest, aby mieć wysokiej jakości i przystępne gry, aby móc ponownie przeżyć cały fascynujący świat. Nie przegap żadnej z dwóch opcji, które komentujemy i ciesz się jazdą na rowerze.

 
Wybierz urządzenie, aby uzyskać recenzję
Kategoria : Gry
Desenvolvedor : Playsoft
Sponsored Link
Za/Przeciw
Pros
- Dobra ilość drużyn i rowerzystów.

- Różne kamery

- Tryb wieloosobowy

- Oryginalne licencje
CONS
- Brakuje niektórych tradycyjnych nazw drużyn

- Grafika mogłaby być lepsza

- Kamera pierwszoosobowa ma pewne wady

- Może być nudna dla niektórych graczy
Kontynuuj pobieranie za darmo

Tour de France 2020

Uzyskaj ostatnią recenzję 26.10.2020

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje