Recenzję AdBlock
 Chroń swoją przeglądarkę przed wszystkimi niechcianymi reklamami 
 AdBlock recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Zrzuty ekranu
Nasza stawka
7.1
Rozkład (4/10)
Funkcjonalność (8/10)
Berło (8/10)
Aktualizacje (7/10)
Synchronizacja (6/10)
Przejrzeć

AdBlock to rozszerzenie przeglądarki filtrowania treści i blokowania reklam dla przeglądarek Google Chrome, Apple Safari (stacjonarne i mobilne) Firefox, Opera i Microsoft Edge. AdBlock pozwala użytkownikom zapobiegać wyświetlaniu elementów strony, takich jak reklamy. Można go bezpłatnie pobrać i używać, a także zawiera opcjonalne darowizny dla programistów. Rozszerzenie AdBlock zostało utworzone 8 grudnia 2009 r., Czyli w dniu dodania wsparcia dla rozszerzeń do Google Chrome.

Wysiłki AdBlock nie są związane z Adblock Plus. Twórca AdBlock, Michael Gundlach, twierdzi, że zainspirował się rozszerzeniem Adblock Plus dla Firefoksa, który sam jest oparty na oryginalnym Adblock, który przestał działać w 2004 roku.

12 marca 2016 r., Wspierając Światowy Dzień Przeciw Cybernetycznej Cenzurze, we współpracy z Amnesty International, zamiast blokowania reklam, AdBlock zastąpił reklamy banerami powiązanymi z artykułami na stronie Amnesty, napisanymi przez wybitnych zwolenników wolności słowa, takich jak Edward Snowden, podnieść świadomość narzucanych przez rząd cenzur online i kwestii prywatności na całym świecie.

Gundlach rozpoczął kampanię crowdfundingową na Crowdtilt w sierpniu 2013 r. W celu sfinansowania kampanii reklamowej mającej na celu podniesienie świadomości na temat blokowania reklam i wynajmu billboardu na Times Square. Po jednomiesięcznej kampanii zebrał 55 000 $.1 kwietnia 2012 r. Programista zmodyfikował kod, aby wyświetlał LOLcaty zamiast po prostu blokować reklamy. Początkowo opracowany jako krótkotrwały żart April Fool, odpowiedź była tak pozytywna, że CatBlock był nadal oferowany jako opcjonalny dodatek wspierany przez miesięczną subskrypcję.23 października 2014 deweloper postanowił zakończyć oficjalne wsparcie dla CatBlock i uczynił z niego open-source, w ramach licencji GPLv3, jako oryginalne rozszerzenie.

AdBlock jest najlepszą aplikacją do blokowania reklam na przeglądarkach internetowych i na platformie YouTube, dzięki czemu żadna reklama nie przeszkadza użytkownikom podczas kożystania z internetu.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

AdBlock

Uzyskaj ostatnią recenzję 27.09.2022

AdBlock Jest bardzo przydatną aplikacją która blokuje wszystkie reklamy na przeglondarkach typu np.Google Chrome, Apple Safari (stacjonarne i mobilne) Firefox, Opera i Microsoft Edge. Świetnie również się sprawdza na platformie YouTube gdzie reklamy są bardzo uciążliwe.


Adblock Plus to najbardziej znane rozszerzenie przeglądarki dla Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera i Android. Jego głównym celem jest zablokowanie wszystkich denerwujących reklam w Internecie: reklam na filmach w YouTube, na Facebooku, błyskotliwych banerów, wyskakujących okien i wielu innych. Adblock Plus skupia się na łatwości użytkowania, z wieloma nowymi funkcjami, które uzupełniają funkcje Adblocka. Twoje główne okno ma elementy menu na górze. Ponadto lista elementów zamykanych jest zintegrowana jako panel na dole, który można oddzielić od głównego okna. Oprócz regularnego blokowania reklam można wykorzystać ukrywanie elementów strony internetowej. Inne nowe funkcje obejmują statystyki filtra (ile razy zostało użyte, „trafienia”) oraz możliwość aktywacji lub dezaktywacji poszczególnych filtrów, bez ich eliminowania.


Podobnie jak wbudowany bloker obrazu w Mozilli, Adblock blokuje żądania HTTP zgodnie z ich adresem źródłowym i może blokować ramki iframe, skrypty i flash. Używa również automatycznie generowanych arkuszy stylów użytkownika, aby ukryć, a nie blokować, takie elementy, jak reklama w formie tekstu na stronie podczas jej ładowania. Ta funkcja jest znana jako ukrywanie elementów.EasyList to najpopularniejsza lista filtrów dla Adblock Plus, z ponad 4 milionami subskrybentów. Stworzony przez Ricka Petnela, został oficjalnie zalecony przez rozszerzenie Adblock Plus, a listy filtrów dla innych języków zostały na nim zbudowane. Petnel zmarł w 2009 roku, a Paltant nazwał użytkownika nazwanego imieniem „Ares2” jako nowego administratora listy.


 


Porady

-Blokuj Reklamy które ci przeszkadzają

-Po zablokowaniu reklam kożystaj spokojnie z przeglądarki i innych aplikacji

-Ciesz się internetem bez reklam
Za/Przeciw
Pros
- AdBlock zapewnia lepszą obsługę online.

- AdBlock rozwiązuje problemy związane ze złośliwym oprogramowaniem.

- Blokowanie reklam uniemożliwia uzyskanie fałszywych taktyk reklamowych.

- Możesz dostosować swoje filtry.
Sieć społeczna
CONS
- AdBlock zagraża prywatności danych przeglądania.

- Blokowanie reklam powoduje awarie witryn.

- Zablokowane reklamy uniemożliwiają korzystanie z treści wysokiej jakości.

- Czasami można przegapić coś ciekawego.

Najnowsze AKTUALNOŚCI

Prawda o tym, jak działa Adblock

Prawda o tym, jak działa Adblock

Nagłówek

Wiele osób zastanawia się, jak działa bloker reklam w stylu Adblock. Warto wiedzieć, że bloker to rozszerzenie, które jest dodawane w przeglądarce i działa w tle czyszcząc nawigację tak, aby można było ją podawać w płynny i nieprzerwany sposób


Błąd w AdBlock powoduje, że wielu użytkowników odinstalowuje go w Stanach Zjednoczonych

Błąd w AdBlock powoduje, że wielu użytkowników odinstalowuje go w Stanach Zjednoczonych

Nagłówek

Reklama na YouTube o kampanii Trumpa przed następnymi wyborami wzbudziła kontrowersje wśród internautów. Problem powstał, gdy chcąc zignorować reklamę z AdBlock, rozszerzenie na to nie pozwalało, więc wielu było oburzonych i zaczęło okazywać swoje niezadowolenie na portalach społecznościowych i powodując usunięcie aplikacjiWolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje