Bezpłatne pobieranie recenzji AdBlock
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF AdBlock za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

IMDB

IMDB

IMDb to największa na świecie baza kinematograficzna, aplikacja, w której znajdziesz informacje o swoich ulubionych filmach i serialach. Dołącz do społeczności użytkowników i bierz udział, doceniaj prace, które już widziałeś, czytaj recenzje innych ludzi, zobacz wszystkie premiery i wiele więcej.


World of Warcraft

World of Warcraft

Jeden z najważniejszych tytułów w świecie gier wideo. World of Warcraft od ponad dziesięciu lat stanowi punkt odniesienia dla swojego gatunku. Activision MMO zaprasza nas do zagłębienia się w ekscytującą historię, w której będziemy rozwijać naszą postać, wykonując misje w różnych ustawieniach.


SkyView

SkyView

SkyView to bezpłatna aplikacja opracowana przez Terminal Eleven, która pozwoli Ci odkryć wszystkie sekrety wszechświata w prosty, prosty i przyjemny sposób. Poznawaj, wykrywaj i znajduj konstelacje, gwiazdy lub planety. Korzystaj z aplikacji w trybie offline i udostępniaj znajomym wykonane zdjęcia nieba.


Minecraft: Story Mode

Minecraft: Story Mode

Zanurz się w nową przygodę w słynnym świecie gry Minecraft: Story Mode. W tym nowym tytule będziesz musiał pomóc swojemu bohaterowi, Jesse'owi, pokonać i wypędzić najeźdźców, z tą osobliwością, że każda decyzja, którą podejmiesz w grze, wpłynie na resztę gry.


Etsy

Etsy

Etsy to jeden z najbardziej oryginalnych rynków internetowych w internecie. Możesz pobrać bezpłatną aplikację na Androida lub iOS lub skorzystać z jej portalu na komputery. Posiada szeroką społeczność niezależnych producentów, co umożliwia dostęp do oryginalnych i spersonalizowanych produktów. Skontaktuj się z najlepszymi twórcami i dokonaj wyjątkowych zakupów.


Mario Kart

Mario Kart

Mario Kart to niesamowita gra, która ma 42 nowe postacie. Masz możliwość kwestionowania wyścigów i wygrywania wielu bitew. Posiada szeroką gamę opcji i aktualizacji. Popularność gry rośnie.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje