Bezpłatne pobieranie recenzji CBS Sports
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF CBS Sports za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Yandex

Yandex

Yandex to najczęściej używana wyszukiwarka w Rosji i czwarta w światowym rankingu. Na szczycie listy znajduje się Google i jeśli mówimy o wyszukiwarkach, to z pewnością pierwsza przychodzi Ci na myśl, ale są też inne przeglądarki, które są równie przydatne i równie skuteczne.


Boomerang

Boomerang

Instagram stworzył własną aplikację do tworzenia słynnych zapętlonych filmów, chodzi o Boomerang. Dzięki niemu możesz uchwycić dokładny moment, synchronizując ruchy i kamerę, aby uzyskać zabawne i pomysłowe publikacje, które zostaną automatycznie zapisane na Twoim urządzeniu mobilnym i które możesz udostępniać w sieciach społecznościowych.


RFS - Real Flight Simulator

RFS - Real Flight Simulator

Poczuj się jak prawdziwy pilot samolotu dzięki RFS - Real Flight Simulator. Stwórz własną linię lotniczą i zarządzaj nią, aby być numerem jeden. Korzystając z grafiki w wysokiej rozdzielczości, możesz podróżować po całym świecie i dołączać do lotów w czasie rzeczywistym, razem z innymi użytkownikami.


Etsy

Etsy

Etsy to jeden z najbardziej oryginalnych rynków internetowych w internecie. Możesz pobrać bezpłatną aplikację na Androida lub iOS lub skorzystać z jej portalu na komputery. Posiada szeroką społeczność niezależnych producentów, co umożliwia dostęp do oryginalnych i spersonalizowanych produktów. Skontaktuj się z najlepszymi twórcami i dokonaj wyjątkowych zakupów.


Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II

Rockstar Games ponownie zaskakuje Red Dead Redemption II. Wspaniała propozycja stylu otwartego świata w scenerii amerykańskiego Dzikiego Zachodu. Nasza nowa postać jest częścią ujmującego gangu banitów, którzy przeżyją wyjątkową przygodę. Środowisko pełne możliwości, które warto poznać.


Musical.ly

Musical.ly

Musical.ly to aplikacja na urządzenia mobilne dostarczana przez TikTok. Gra mobilna, która oferuje bezpłatne bieżące utwory muzyczne do jednoczesnego śpiewania i nagrywania. Dzięki temu możesz poznać wielu przyjaciół, nauczyć się edytować filmy i dobrze się bawić. Niektóre osoby mogą występować podczas duetu lub remiksów.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje