Bezpłatne pobieranie recenzji #DRIVE
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF #DRIVE za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Amazon Alexa

Amazon Alexa

Alexa to wirtualny asystent zaprojektowany przez Amazon, rozpoznaje polecenia głosowe i automatycznie komunikuje się z innymi urządzeniami za pomocą technologii bezprzewodowych. Pierwotnie zainstalowany na inteligentnych głośnikach stał się niezbędny w domu i podczas codziennych zadań.


The Sims

The Sims

Jeśli lubisz grać w ludzi, którzy prowadzą spokojne codzienne życie, The Sims to gra stworzona dla Ciebie. Sims to gra symulacyjna życia, która jest bardzo popularna w tym gatunku. Możesz tworzyć swoje postacie i dostosowywać wszystko na podstawie ich cech i wyglądu, a nawet sposobu, w jaki spotka swoich bliskich.


Disney+

Disney+

Disney + to platforma streamingowa potężnej marki, która zawiera cały katalog klasyków, w których znajdziesz seriale, filmy itp., A także ekskluzywne nowe treści i premiery. Ma bardzo niski miesięczny koszt, który obejmuje połączenie w 4 różnych urządzeniach.


Pluto TV

Pluto TV

Pluto TV to bezpłatna platforma wideo na żądanie. Należy do grupy CBS, która dostarcza mu różnorodne jakościowo i zróżnicowane treści. Możesz kupić bezpłatną aplikację mobilną, a także cieszyć się nią na telewizorach lub tabletach. Ma seriale telewizyjne, filmy i kanały na żywo.


Postales de Navidad

Postales de Navidad

Boże Narodzenie obchodzone jest na całym świecie. Jest to święto narodzin Jezusa Chrystusa. Dzień imprezy przypada na 25 grudnia, ale uroczystości rozpoczynają się poprzedniej nocy, w Wigilię Bożego Narodzenia. To święto w wielu stanach. Jest to zwykle celebrowane z rodziną lub przyjaciółmi.


Game Booster X: Game Play Optimizer

Game Booster X: Game Play Optimizer

Poznaj Game Booster X: Game Play Optimizer, program, który pomoże Ci maksymalnie efektywnie pracować na telefonie komórkowym, jeśli chodzi o cieszenie się ulubionymi grami. Używaj aplikacji z łatwym w obsłudze, prostym i przyjaznym interfejsem. Monitoruj wydajność urządzenia i organizuj programy, aby osiągnąć najlepsze wyniki.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje