Bezpłatne pobieranie recenzji Google Earth
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Google Earth za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Hearthstone

Hearthstone

Hearthstone to nowy hit Blizzard Entertainment. W tej grze bohaterowie i postacie z sagi Warcraft są przekształcani w postaci z kart do kolekcjonowania. Zagłębimy się w różne rodzaje konfrontacji, aby uzyskać największą i najbardziej efektywną kolekcję, która zaprowadzi nas do chwały tej popularnej bezpłatnej aplikacji do pobrania.


Monopoly

Monopoly

Zostań potentatem na rynku nieruchomości dzięki aplikacji mobilnej Monopoly. Rozwiń swoją planszę i spraw, aby Twoje miasto odzyskało blask, budując wszelkiego rodzaju budynki i zdobywając dodatkowe punkty, odblokowując ich mini-gry. Wejdź do rankingu najlepszych i wygraj grę.


Tom Clancy's The Division 2

Tom Clancy's The Division 2

Nowa odsłona uznanych studiów Ubisoft. Tom Clancy's The Division 2 zawiera trzecioosobową strzelankę z elementami gry RPG. Zawiera nowatorską propozycję online, szeroki repertuar broni i jedno z najważniejszych dzieł mapowych ostatnich lat.


Android Auto

Android Auto

Dzięki bezpłatnej aplikacji Android Auto możesz prowadzić i obsługiwać telefon komórkowy, zmniejszając ryzyko za kierownicą. Pozwala to na interakcję z pozostałymi aplikacjami, które są kompatybilne i zostały zainstalowane na Twoim urządzeniu, używając tylko głosu. Jest to opcja wybierana przez miliony użytkowników na całym świecie.


Disney+

Disney+

Disney + to platforma streamingowa potężnej marki, która zawiera cały katalog klasyków, w których znajdziesz seriale, filmy itp., A także ekskluzywne nowe treści i premiery. Ma bardzo niski miesięczny koszt, który obejmuje połączenie w 4 różnych urządzeniach.


Hulu

Hulu

Hulu to usługa wideo na żądanie, w której możesz oglądać treści przesyłane strumieniowo. Koncentrując się na retransmisji programów telewizyjnych bezpośrednio po ich premierze, oferuje swoim użytkownikom katalog z najpopularniejszymi serialami i oryginalnymi produkcjami własnymi, zwłaszcza filmami i dokumentami.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje