Bezpłatne pobieranie recenzji Microsoft Edge
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Microsoft Edge za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Paper.io 2

Paper.io 2

Paper.io.2 to zabawna gra kształtów i kolorów, w której będziesz musiał rysować, aby wygrać. Rozszerz swój obszar i zdominuj całą planszę, reszta graczy będzie musiała unikać twojego koloru, jeśli nie chcą zostać wyeliminowani, tak jak ty z ich.


Mario Kart

Mario Kart

Mario Kart to niesamowita gra, która ma 42 nowe postacie. Masz możliwość kwestionowania wyścigów i wygrywania wielu bitew. Posiada szeroką gamę opcji i aktualizacji. Popularność gry rośnie.


Amazon Alexa

Amazon Alexa

Alexa to wirtualny asystent zaprojektowany przez Amazon, rozpoznaje polecenia głosowe i automatycznie komunikuje się z innymi urządzeniami za pomocą technologii bezprzewodowych. Pierwotnie zainstalowany na inteligentnych głośnikach stał się niezbędny w domu i podczas codziennych zadań.


Clash of Kings

Clash of Kings

Clash of Kings to wieloosobowa gra fabularna do bitew online w czasie rzeczywistym. Staniemy na czele zamku, jego zabudowań i mieszkańców miasta. Możemy toczyć epickie bitwy i poświęcić się wyrównywaniu konstrukcji w naszym królestwie.


Clube Extra

Clube Extra

Clube Extra to karta rabatowa do linii supermarketów Extra. W nim możesz mieć ekskluzywne rabaty i spersonalizowane oferty, które znajdziesz tylko na swoim koncie, a także co miesiąc możesz wziąć udział w ich specjalnej loterii, dodawać punkty za swoje zakupy i otrzymywać wyjątkowe nagrody.


Stair Run

Stair Run

Stair Run to gra stworzona przez Voodoo na Androida i iOS. Jest to bezpłatna aplikacja do pobrania, która oferuje zintegrowane zakupy w ramach platformy. Musisz przejść przez różne scenariusze, budując platformy i kroki, które zaprowadzą Cię na szczyt. Pobij swój wynik i popraw swoje umiejętności w grze Stair Run.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje