Bezpłatne pobieranie recenzji Shimeji
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Shimeji za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Temple Run 2

Temple Run 2

Temple Run 2 zachowuje jakość, zabawę i rozrywkę swojego poprzednika. Jedna z najpopularniejszych sag na telefony komórkowe powraca z kolejną aplikacją do pobrania za darmo na Androida i iOS. Ta część przynosi nowe i lepsze ustawienia, więcej korytarzy i niebezpiecznych potworów, z których można uciec.


Baidu Tieba

Baidu Tieba

Baidu to chińska wersja Google. Jest to najczęściej używana wyszukiwarka w kraju, a jej cechą charakterystyczną jest to, że stara się skłonić swoich użytkowników do tworzenia własnych publikacji, piszących o interesujących ich tematach, takich jak filmy, muzyka itp. Oraz że mogą tworzyć i uczestniczyć w różnych obszarach.


Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas

Mobilna wersja tego klasyka z sagi GTA, Grand Theft Auto: San Andreas, jest już dostępna. Towarzysz swojemu bohaterowi CJowi po powrocie do rodzinnego miasta, aby pomścić morderstwo swojej matki, w którym odnajdzie przeszłość, o której myślał, że zapomniana.


Oi

Oi

MINHA OI to aplikacja, która pozwala zobaczyć, czego chcesz od zakontraktowanych usług, a także zatrudnić więcej. Możesz naładować swój telefon komórkowy, a saldo zostanie natychmiast zaksięgowane, możesz umieścić plan na swoim telefonie komórkowym lub zmienić obecny, ponieważ dzięki Internetowi możesz wybrać inny plan, który najbardziej Ci odpowiada.


QR Code

QR Code

QR Code Reader to bezpłatna aplikacja na Androida i iOS, która umożliwia szybkie odczytanie tego typu metody informacji, która jest obecnie bardzo popularna. Wykrywanie kodu QR umożliwi dostęp do adresów URL, wizytówek i dużej ilości informacji.


Discord

Discord

Discord umożliwia organizowanie wszystkich ulubionych społeczności i grup społecznych w łatwy, prosty i zorganizowany sposób. Działa na telefonach komórkowych i komputerach. Dzięki przyjaznemu interfejsowi będziesz mógł prowadzić wiele komunikacji audio lub wideo. Usługa jest bezpłatna i oferuje płatne członkostwo z dodatkowymi funkcjami.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje