Recenzję Assassin’s Creed
 Jedna z najważniejszych franczyz dla każdego fana dobrych tytułów 
 Assassin’s Creed recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
5.3
Rozgrywka (4/10)
Historia (7/10)
Grafika (9/10)
Muzyka (2/10)
Wybory (5/10)
Przejrzeć

Nie ma wątpliwości, że lubimy dobre historie. Niezależnie od tego, czy jest to film, książka, serial telewizyjny czy gra, ważne jest, aby produkt się wyróżniał, to to, że jego historia jest mocna, zabawna i pełna pasji.

Jeśli istnieje studio gier wideo, które zrozumiało, jak ważne są dobre historie, to jest nim Ubisoft. Francuska firma powstała w 1986 roku i ma wśród swoich wielkich sukcesów potężne franczyzy, takie jak Prince of Persia, Rainbow Six, Far Cry, Watch Dogs, Tom Clancy's Splinter Cell i Assassin's Creed, o których będziemy mówić w tej recenzji.

Zagranie w Assasin's Creed oznacza wejście w wyjątkową przygodę. I mówimy, że jest wyjątkowy, ponieważ jest naprawdę niewiele franczyz, które mają wszechświat tak dobrze rozwinięty, jak ten, który obraca się wokół morderców z tysiącletniego braterstwa „hashshashin”. Krótko mówiąc, zanurzenie się w tych przygodach Ubisoftu to podróż w czasie przez najważniejsze epoki w historii ludzkości.

Gry Assasin's Creed oferują różnorodne i potężne scenariusze, takie jak bitwy templariuszy, rewolucja przemysłowa, rewolucja francuska, wycieczki statkiem z lat ekspansji kolonialnej, starożytnej Grecji i czasów potężnej cywilizacji egipskiej. .

Wśród zalet gry w Assasin's Creed użytkownicy odkryją, że każda rata rozwija i ulepsza mechanikę ataku, ruchy, scenariusze, grafikę i muzykę. Każdy tytuł misternie rozwija świat, w którym toczą się wydarzenia. Raty tego wielkiego sukcesu Ubisoftu są dostępne na PlayStation, Xbox, Nintendo Switch i komputery; ale ma również wersje do pobrania za darmo Assasin's Creed na Androida na iOS.

Jeśli chcesz cieszyć się doświadczeniem tej wspaniałej serii na swoim telefonie, możesz to zrobić z Assasin's Creed Rebellion. Gra utrzymana jest w stylu RPG i łączy w sobie kilku słynnych zabójców najlepszych tytułów sagi. Celem, jaki będziesz miał tym razem, jest zebranie jak największej liczby zabójców, w tym tradycyjnych z poprzednich części i nowych postaci, które zostały opracowane wyłącznie dla tego produktu. Będziesz miał kwaterę główną, którą musisz zarządzać, aby szkolić tam swoje postacie. Będziesz miał szansę poprawić swoje umiejętności, moc i umiejętności, a także możliwość konstruowania budynków w celu uzyskania ulepszeń. Gdy Twoja gildia będzie już gotowa i wyszkolona, ​​zmierz się z innymi graczami w zabawnych i epickich bitwach.

Jeśli szukasz innego, pełniejszego i bardziej rozbudowanego doświadczenia, możesz pobrać Assasin's Creed na jedną ze swoich ulubionych konsol. Historie tych zabójców dostarczyły wielu różnych tytułów, ale wspomnimy o niektórych najlepszych z serii, która rozpoczęła się w 2007 roku wraz z pierwszym wydaniem.

Na początek zalecamy, aby nie przegapić tej gry z końca 2000. Pierwszą odsłoną sagi firmy Ubisoft było Assassin's Creed i poprowadzi Cię ona przez miasta Acre, Damaszek i Jerozolimę podczas Świętej Wojny.

W 2014 roku, wraz z pojawieniem się nowych konsol Sony i Microsoft, Ubisoft zaprezentował Assassin's Creed Unity. Z tej okazji historia przeniesie nas do konwulsyjnego świata rewolucji francuskiej.

Ostatnim z tytułów zabójców w całym okresie, którego nie można przegapić, jest Assassin's Creed Odyssey. To premiera roku 2018, która opiera swoje fakty na ekscytującym uniwersum starożytnej Grecji i dodaje do sagi ciekawą i oryginalną mechanikę gry.

Come 2020 Ubisoft zapowiedział i pokazał zapowiedzi tego, co będzie produktem serii w konsolach nowej generacji, które pojawią się pod koniec roku. Mowa tu o PlayStation 5 i Xbox Series X. Ta część będzie nosiła nazwę Valhalla i zostanie osadzona w brutalnym rozwoju społeczeństw wikingów.

Dla wszystkich graczy, którzy lubią akcję, dobre historie i kompletne gry, Assassin's Creed jest bez wątpienia koniecznością. Jej fabuła jest na tyle interesująca, że ​​doprowadziła do premiery książek, filmów i komiksów, oprócz jej części na konsole.

 
Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Assassin’s Creed

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Wspaniała historia

- Akcja w ważnych momentach historii

- Dobra rozgrywka

- Ciekawe postacie
CONS
- Niektóre mechanizmy gry powtarzają się zbyt często

- Nie ma świetnego trybu dla wielu graczy

- Niektóre tytuły komputerowe są bardzo wymagające

- Dla niektórych historia może być nieprawdziwa

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje