Bezpłatne pobieranie recenzji Assassin’s Creed
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Assassin’s Creed za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Resso

Resso

Resso to aplikacja do słuchania muzyki opracowana przez Moon Video i dostępna na Androida i iOS. Za projektem stoi ByteDance, twórcy TikTok. Oprócz tradycyjnych funkcji tego typu programu łączy w sobie elementy sieci społecznościowej. Można go pobrać bezpłatnie i oferuje subskrypcje.


Laplace M

Laplace M

Laplace M to internetowa gra RPG dla wielu graczy. Dostawa opracowana przez ZlongGames to piękny produkt ze świetnym audiowizualnym i estetycznym wykończeniem. Ma ścieżkę dźwiękową wykonaną przez słynnego Motoi Sakuraba. Możesz dostosować swojego bohatera do wielu możliwości i wejść do wyjątkowego świata.


Destiny 2

Destiny 2

Bungie wraz z Activision odpowiada za jeden z najlepszych tytułów dostępnych na konsole i komputery. Destiny 2 to strzelanka RPG i FPS osadzona w uniwersum pięknych planet wypełnionych niebezpiecznymi stworzeniami. Możesz go pobrać za darmo i rozpocząć ekscytującą przygodę.


Doordash

Doordash

DoorDash to aplikacja umożliwiająca dostarczanie jedzenia do domu. Jest najczęściej używany w Stanach Zjednoczonych, stanowi 35% całego rynku. Ponadto z samej platformy możesz być częścią ich zespołu dostawczych, Dasherów lub dodać swoją restaurację do ich katalogu.


Snapchat

Snapchat

Snapchat to aplikacja do obsługi wiadomości, która obsługuje bardzo ładne funkcje multimedialne, takie jak filtry i animowane gify. Możesz pobrać aplikację za darmo i zainstalować na swoim smartfonie. Ludzie wybierają, co udostępniać znajomym i listom znajomych, mają ograniczony czas, a potem stają się niedostępni dla swoich odbiorców.


Relive

Relive

Jeśli jesteś fanem sportów na świeżym powietrzu, takich jak jazda na rowerze, piesze wycieczki lub jogging, Relive to zdecydowanie aplikacja dla Ciebie. Narzędzie pozwala łączyć się z innymi użytkownikami, którzy mają te same zainteresowania, a także rejestrować wszystkie najważniejsze dane z Twoich przygód.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje