Recenzję Episode
 Twórz własne historie lub czytaj te, które napisali inni użytkownicy 
 Episode recenzję, wiadomości, wskazówki, oceny i nie tylko 
Nasza stawka
5.6
Rozgrywka (10/10)
Historia (8/10)
Grafika (6/10)
Muzyka (3/10)
Wybory (8/10)
Przejrzeć

Tworzenie własnych historii jest pasją większości z nas. Wszyscy lubimy uwalniać naszą wyobraźnię i wymyślać historie, w których nasi bohaterowie muszą walczyć z potworami w niesamowitych przygodach, z różnymi postaciami i księżniczkami na ratunek. Teraz możesz opowiedzieć wszystkie historie za pomocą aplikacji mobilnej, która daje Ci swobodę samodzielnego wyboru zakończenia.

Mowa o darmowym Episode gry. Mobilna platforma do opowiadania historii, w której zapisywane są historie stworzone przez zespół autorów lub przez użytkowników, którzy są częścią tej bardzo aktywnej społeczności. Nie jest niczym niezwykłym, że stał się bardzo popularnym tytułem wśród młodych ludzi, w swojej bibliotece rejestruje już ponad 100 000 opowieści z ponad tysiącem odwiedzin dziennie, gdzie znajdują miejsce, w którym mogą decydować o przeznaczeniu swoich historii i odnajdować swobodę wyrażania siebie.

Czytelnik odcinka może wybrać gatunek literacki, który najbardziej mu się podoba, jest on różnorodny, od romantyzmu po napięcie, terror lub dramat. Wszystkie elementy narracji można spersonalizować, aby czuć się bardziej komfortowo, na przykład postać twojego awatara, który nada bardzo osobisty wygląd lub zmieni historię w środku narracji, zmieniając ją i uzyskując zwrot akcji na końcu które ustaliłem. Pobierz Episode za darmo, znajdziesz go dostępnego na Android i iOS.

Dzięki interaktywnej narracji gracz wybiera losy postaci w miarę rozwoju historii, wybierając opcję spośród tych, które są Ci pokazywane. W ten sposób nie ma historii takiej jak inna, osiągającej nieoczekiwane zakończenia. Chociaż jest to aplikacja przeznaczona głównie dla młodych odbiorców, ocena tej bezpłatnej aplikacji wynosi 12+ i prawdą jest, że istnieją pewne tematy, które nie są odpowiednie dla dzieci. Dlatego tego typu treści są oznaczone jako nieodpowiednie treści, które możesz zablokować, aby maluchy nie widziały i mogły grać w odcinek bez ryzyka.

Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym czytelnikiem, czy nowym pisarzem, znajdziesz tutaj swoje miejsce. Jedną z zalet Episode jest to, że znajdziesz inne osoby z tymi samymi obawami i chętne do przeczytania nowych rozdziałów Twojej wirtualnej powieści. Aby z niego korzystać i czytać posiadane historie, nie musisz zakładać konta, ale jeśli zamierzasz aktywnie uczestniczyć, dodając własne treści, musisz utworzyć profil, aby nie stracić wszystkich swoich postępów lub chcieć używać go na różnych urządzeniach.

Gdy wejdziesz po raz pierwszy, znajdziesz ekran główny, który pokaże Ci najbardziej niezwykłe historie tygodnia, dzięki czemu nie przegapisz żadnego rozdziału swojej ulubionej historii. Jest to bardzo aktywna społeczność, więc nie jest zaskakujące, że codziennie znajdujesz nowe historie. Aby przeczytać tę, którą wybierzesz, będziesz musiał użyć jednej z posiadanych kart. Za każdym razem, gdy zaczynasz, odcinek daje ci 4 przepustki, a kiedy ich skończą, będziesz musiał poczekać 3 godziny na kolejne cztery i kontynuować czytanie.

Dzięki oryginalnym historiom, które znajdziesz w Episode, będziesz miał okazję dokonać ważnych wyborów, które zmienią bieg wydarzeń, które są z nimi związane, sprawiając, że z czytelnika staniesz się pisarzem. Możesz to osiągnąć dzięki diamentom, które zdobędziesz, gdy będziesz coraz częściej czytać i brać udział.

Stwórz własną listę ulubionych, w ten sposób uporządkujesz wszystkie swoje historie i znajdziesz je łatwo za każdym razem, gdy wejdziesz do tej bezpłatnej aplikacji. Chociaż jest tylko w języku angielskim, istnieje wiele opowiadań napisanych w innych językach, takich jak hiszpański, więc nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem szerokiej różnorodności w swoim własnym języku. Zostań sławnym pisarzem i podziel się swoimi historiami z tą wspaniałą społecznością, za darmo wniesiesz wkład do tej ogromnej biblioteki i zbliżysz się do swojego marzenia o byciu prawdziwym pisarzem.

Czy chcesz bezpłatnie pobrać tę recenzję w formacie PDF?

Episode

Uzyskaj ostatnią recenzję 10.08.2022
Za/Przeciw
Pros
- Duży zbiór opowiadań.

- Dobra grafika.

- Łatwo jest zdobyć nowe przepustki.

- Możesz zdecydować o zakończeniu opowieści.
CONS
- Jest wiele nieodpowiednich treści dla nieletnich.

- Tylko po angielsku.

- Większość jest romantyczna.

- Długi czas oczekiwania na nowe karty.

Wolny
Wyślij nam swoją aplikację!
Wyślij nam swoją aplikację za darmo do naszego sklepu. Bezpłatne statystyki, przegląd, pobieranie ...

Skontaktuj się z nami

Informacje Naszą misją jest umożliwienie ludziom wyświetlania tylko najlepszych wyników wyszukiwania i recenzji. Dlatego oferujemy szeroką gamę najlepszych wyników, recenzji, gier i aplikacji wideo, wiadomości o grach, zakupów i wiele więcej. Należy pamiętać, że nie jesteśmy powiązani z żadnym twórcą gier ani aplikacji, chyba że określono inaczej. Wszystkie gry i aplikacje, które można znaleźć w naszym katalogu lub w wynikach wyszukiwania, są autentyczne i nie zostały w żaden sposób zmodyfikowane.

O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje