Bezpłatne pobieranie recenzji Episode
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Episode za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Coolmath Games

Coolmath Games

Jedna z najciekawszych aplikacji na Androida i iOS. Dzięki grom Coolmath będziesz miał okazję dobrze się bawić i uczyć. Narzędzie posiada obszerny katalog gier opartych na znajomości matematyki, logiki i strategii. Może być również używany do celów edukacyjnych.


Void Bastards

Void Bastards

Bardzo oryginalna gra, którą zdecydowanie warto wypróbować. Void Bastards to tytuł dostępny na konsole i komputery, który obiecuje godziny zabawy i przetrwania. Chociaż na początku możemy się trochę zagubić, warto spróbować gry Humble Bundle.


AliExpress

AliExpress

AliExpress to platforma zakupowa należąca do Alibaba Group z siedzibą w Chinach. To nowa koncepcja, która naprawdę pomaga ludziom łączyć się i uzyskiwać dostęp do małych firm. Od momentu uruchomienia w 2010 r. Strona internetowa stale ewoluuje i jest ulepszana.


Microsoft Office

Microsoft Office

Microsoft Office - pakiet aplikacji biurowych wyprodukowany przez firmę Microsoft.


AFK Arena

AFK Arena

AFK Arena to gra RPG i strategia. Propozycja Lilith Games ma piękne animacje i grafikę. Opiera się na motywach z mitologii celtyckiej i jest produktem, z którego mogą korzystać różne typy użytkowników. Możesz przejść dalej, wprowadzając kilka minut dziennie.


FDJ® – Loto, Euromillions, Jeux et résultats

FDJ® – Loto, Euromillions, Jeux et résultats

FDJ® - Loto, Euromillions, Jeux et résultats to ogólnopolska aplikacja, która pozwoli Ci kontrolować wszystkie wyniki najważniejszych loterii i gier losowych. Oprócz bycia na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi wynikami, możesz grać online, śledzić i historię swojej aktywności oraz odkrywać nowe gry.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje