Bezpłatne pobieranie recenzji Word with Friends
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Word with Friends za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Friv

Friv

Friv to witryna z grami online dla dzieci i dorosłych. Posiada własną aplikację, która oferuje katalog ponad 300 gier, w tym kilka znanych na całym świecie, takich jak Angry Birds. Nie trać już czasu na nudne gry. Zacznij odkrywać platformę!.


Undertale

Undertale

Undertale to propozycja tak prosta, jak głęboka. Gra stworzona przez młodego Toby'ego Foxa stała się, po prostu wspaniałą historią, punktem odniesienia dla gatunku. Fox opiera się na estetyce retro, aby opowiedzieć piękną historię między potworami, ludźmi i miłą postacią.


HotSchedules

HotSchedules

HotSchedules to program, który pomoże Ci w zarządzaniu, produktywności i ogólnej obsłudze Twojej firmy. Jest dostępny na Androida i iOS, a jego funkcje są ukierunkowane na współpracę z firmami o charakterze usługowym, zwłaszcza gastronomicznym. Nie wahaj się go wypróbować i popraw komunikację i produktywność swojego zespołu.


Pokémon Sword and Shield

Pokémon Sword and Shield

Pokémon Sword and Shield to premiera popularnej japońskiej serii na Nintendo Switch. Game Freak przedstawia nam nową odsłonę bitew przyjaznych i ujmujących stworzeń, które urodziły się w połowie lat dziewięćdziesiątych. Historia, która się powtarza, ale nie wychodzi z mody.


HBO Max

HBO Max

Widząc, czego chcesz bez reklam, to koncepcja HBO Max, nowej platformy strumieniowej, która korzysta z modelu pay-as-you-go i będziesz mieć dostęp do oryginalnych treści, w tym programów telewizyjnych, filmów itp. Możesz także cieszyć się całym portfolio produkcji Warner Media.


Ecosia

Ecosia

Przeglądarka internetowa, która sadzi drzewa przy każdym wyszukiwaniu. Ecosia przeznacza 80% zysków z reklamy na ponowne zalesianie najbardziej zniszczonych obszarów, pomagając społecznościom znajdującym się w najbardziej niekorzystnej sytuacji i zmniejszając zanieczyszczenie powietrza, dążąc do osiągnięcia lepszego świata.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje