Bezpłatne pobieranie recenzji Paper’s Grade, Please!
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Paper’s Grade, Please! za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Plants Vs Zombies 2

Plants Vs Zombies 2

Plants vs Zombies 2 to druga odsłona sukcesu PopCap Games z Electronic Arts. Poznaj niesamowite światy i setki postaci, które musisz ulepszyć, aby niebezpieczne zombie nie zaatakowały cię. Graj w trybie dla wielu graczy i ciesz się grą, w której utkniesz na wiele godzin.


Last of Us Part II

Last of Us Part II

The Last of Us Part II to kontynuacja wielkiego sukcesu Naughty Dog z 2013 roku. W tej odsłonie główną bohaterką jest Ellie i po raz kolejny wkroczymy w apokaliptyczny świat pełen niebezpieczeństw. Grafika jest jedną z najlepszych, jakie gra PlayStation 4 zaprezentowała do tej pory.


The Weather Channel

The Weather Channel

Weather Channel to prawdopodobnie najlepsza aplikacja pogodowa, którą możesz pobrać dzisiaj za darmo na urządzenie mobilne. Dzięki tej aplikacji możesz przeglądać wiarygodne informacje o pogodzie, dzięki czemu możesz robić dokładniejsze plany na swoje dni.


Control

Control

Control to trzecioosobowa gra przygodowa z dużą ilością akcji. Gra została opracowana przez Remedy Entertainment i wydana przez 505 gier. Główną bohaterką jest Jesse Faden, kobieta szukająca odpowiedzi i jej zaginiony brat. Jeśli jesteś fanem technicznych rzeczy i ładnej grafiki, na pewno tak będzie. Twórcy stworzyli tę grę na PlayStation 4, Xbox One i Microsoft Windows.


Helix Jump

Helix Jump

Helix Jump jest obecnie jedną z najlepszych gier i przez ostatnie kilka lat, dzięki zabawie, którą oferuje w dużych dawkach, ale przede wszystkim ze względu na ogromną prostotę, dzięki czemu jest odpowiedni dla każdego gracza. Musisz kontrolować wieżę i w ten pośredni sposób wskazywać piłkę, a także unikać kolorowych części otoczenia.


ES File Explorer

ES File Explorer

ES File Explorer pomoże użytkownikowi zarządzać plikami i aplikacjami, jednym z najbardziej złożonych zadań prezentowanych przez systemy operacyjne Android. Ponadto aplikacja umożliwia pracę z pamięcią zewnętrzną, systemami przechowywania w chmurze i komputerami. Prezentuje prosty, intuicyjny interfejs z opcjami dla początkujących lub użytkowników z zaawansowaną wiedzą.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje