Bezpłatne pobieranie recenzji Agar.io
Po kliknięciu Pobierz teraz nastąpi przekierowanie do pobrania naszej recenzji PDF Agar.io za darmo. Upewnij się, że każde pobranie jest pobierane z naszych serwerów, więc będziesz bezpieczny. Otrzymasz tylko dokumenty w formacie pdf, które zostaną załadowane w innym formacie.

Borderlands 3

Borderlands 3

Prekursor gatunku FPS plus RPG powraca na ring w trzeciej odsłonie. Borderlands 3 to kolorowa, zabawna i kolorowa propozycja. Akcja to najwyższy punkt produktu opracowanego przez firmę Gearbox Software wspólnie z 2k Games. Dołącz do Amary, FL4K, Moze i Zane'a podczas przygód.


Photo Grid

Photo Grid

Aplikacja do edycji zdjęć, pełna funkcji, takich jak meme, GIF creator, kolaż wideo, kolaż fotograficzny, album, efekty aparatu fotograficznego, instasize dla Instagram, cięcie, filtry twarzy AR, naklejki, wycinki zdjęć, tła, modele, czcionki, pokazy slajdów, rozmycie, retusz, wzory i wiele więcej!.


Twitch

Twitch

Twitch to platforma, na której miłośnicy gier wideo dzielą się swoimi grami. Należący do Amazon jest to sieć społecznościowa, która nie przestaje się rozwijać, będąc jedną z najczęściej odwiedzanych stron internetowych. Chodzi o to, aby zaangażować resztę społeczności w to, co widzisz na ekranie.


Wikipedia

Wikipedia

Wikipedia to największa i najważniejsza encyklopedia w Internecie. Powstał w 2001 roku i jest projektem, w którym współpracują tysiące ludzi. Zawiera artykuły na najróżniejsze tematy we wszystkich językach. Dostęp do jej strony internetowej można uzyskać z komputerów lub telefonów komórkowych do aplikacji na Androida lub iOS.


GTA V

GTA V

GTA V to najnowsze wydanie Rockstar Games ze słynnej serii Gran Theft Auto. Tytuł ukazał się w 2013 roku i od tego roku jest bestsellerem, który nie traci. Jedną z nowości, jakie wprowadza w tej edycji, jest możliwość zabawy trzema różnymi postaciami.


Pokémon Go

Pokémon Go

Jeśli lubisz chodzić na zewnątrz, możesz zainstalować Pokemon Go. Zabawa tam, gdzie ci się podoba. Pokemon Go to gra na urządzenia mobilne, która została wydana w 2016 roku. Celem gry jest złapanie Pokémona, prowadząc cię przez mapę, która zabierze Cię do różnych punktów miasta, im więcej pokemonów, które się nie powtarzają, tym lepiej!.O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje