MOBA
Minecraft

Minecraft

Jeśli lubisz gry strategiczne, musisz spróbować, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, Minecraft, w którym jesteś sprytny, a inteligencja będzie niezbędna, aby wyłonić zwycięski sposób grania w tę grę. Zapewni przestrzeń do wyobraźni i budowania umiejętności, które zostaną pokazane w tym wielkim świecie komputerowym.


PUBG Game

PUBG Game

PUBG MOBILE to mobilna adaptacja jednego z najpopularniejszych tytułów firmy Tencent Games. W przypadku gier trwających około 30 minut celem jest przetrwanie w bitwie online 100 graczy walczących ze sobą, aby być jedynymi żyjącymi na końcu gry.


Apex Legends

Apex Legends

Jeśli szukasz nowej gry do bitwy królewskiej, zdecydowanie powinieneś pobrać Apex Legends. Jedna z najlepszych gier w 2019 roku, która osiągnęła 50 milionów graczy w ciągu jednego miesiąca! W tym przewodniku wyjaśnię, jakie są legendy Apex i główne cechy gry.


League of Legends

League of Legends

Leauge of Legends jest znakomitą grą zespołową pełną taktyki oraz podejmowania decyzji. Jeżeli zrozumiesz podstawy gry i znajdziesz spośród 100 bohaterów swojego ulubionego, to nie ma opcji żebyś nie wciągnął się w tą kozacką rozgrywkę!.


Dota 2

Dota 2

Dota 2 to darmowa gra do pobrania opracowana przez Valve Corporation we współpracy z IceFrog. Odtwórz atmosferę i rozgrywkę w Warcraft III i zaproponuj konfrontację dwóch drużyn po 5 bohaterów w czasie rzeczywistym. Wszystkie postacie są odblokowywane i rozpoczynają bitwy w tych samych warunkach.


Mobile Legends

Mobile Legends

Mobile Legeds to bezpłatna aplikacja do pobrania opracowana przez firmę Moonton. Gra przenosi całą adrenalinę, strategię i emocje z gatunku MOBA na telefony komórkowe. Dobrze skoordynuj swoją strategię z kolegami z drużyny, aby zdobyć złoto i doświadczenie w tej wspaniałej odsłonie. Tutaj nie ma znaczenia, czy wydajesz pieniądze, czy nie, ale twoje umiejętności.


Arena of Valor

Arena of Valor

Tencent Games daje nam możliwość grania w MOBA na urządzeniach mobilnych z Arena of Valor. Aplikację można pobrać bezpłatnie i oferuje ponad 40 bohaterów tworzących konkurencyjne zespoły. Klasyczne 3-pasmowe mapy i różnorodne tryby gry w jednej z niezbędnych aplikacji w Twojej bibliotece.


Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn

Far Cry New Dawn twierdzi, że jest kompletną kontynuacją Far Cry 5, ale wywodzi się ze znanej serii Far Cry firmy Ubisoft. Ta strzelanka FPS w otwartym świecie rozgrywa się w fikcyjnym Kraju nadziei, w którym gracz może eksplorować pieszo lub w pojazdach, a także w prequelach. Walczysz z Mickeyem i Lou, znanymi również jako The Twins, którzy terroryzują Kraj Nadziei. Gra jest dostępna na PC, Playstation 4 i Xbox.


Dying Light 2

Dying Light 2

Dying Light 2 to kontynuacja serii stworzonej przez Techland, RPG akcji z gatunku horroru akcji osadzonego w apokalipsie zombie. Jej bohaterem jest Aiden Caldwell, zarażony wirusem i posiadający spektakularne zdolności, co czyni go idealnym kandydatem do uratowania świata.


Gears 5

Gears 5

Gears 5 to strzelanka z perspektywy trzeciej osoby. Opracowany przez The Coalition i opublikowany przez Xbox Game Studios. Jest to piąta część tej sagi i oferuje znacznie więcej zabawy niż wcześniej, z większą swobodą poruszania się po mapie i wieloma trybami gry dla wielu graczy.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje