Puzzle
Ads
Minecraft

Minecraft

Jeśli lubisz gry strategiczne, musisz spróbować, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, Minecraft, w którym jesteś sprytny, a inteligencja będzie niezbędna, aby wyłonić zwycięski sposób grania w tę grę. Zapewni przestrzeń do wyobraźni i budowania umiejętności, które zostaną pokazane w tym wielkim świecie komputerowym.


Helix Jump

Helix Jump

Helix Jump jest obecnie jedną z najlepszych gier i przez ostatnie kilka lat, dzięki zabawie, którą oferuje w dużych dawkach, ale przede wszystkim ze względu na ogromną prostotę, dzięki czemu jest odpowiedni dla każdego gracza. Musisz kontrolować wieżę i w ten pośredni sposób wskazywać piłkę, a także unikać kolorowych części otoczenia.


Love Balls

Love Balls

Aplikacja Love Balls firmy Super Tapx Limited oferuje nam zabawne wyzwanie, w którym będziemy musieli połączyć dwie piłki, rysując jak najmniej linii. Dzięki bardzo prostej mechanice ta przyjemna gra pozwala nam rozwijać pomysłowość pokonywania coraz trudniejszych poziomów.


ROBLOX

ROBLOX

ROBLOX to jedna z gier o modzie, w której wyobraźnia wyznacza granice budowania wszystkiego, o czym marzyłeś. Wyróżnia się jako gra społecznościowa online, w której gracze mogą tworzyć i publikować własne wirtualne światy za pomocą narzędzi konstrukcyjnych.


Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

Candy Crush Saga to jedna z najpopularniejszych gier w historii, z milionami graczy na całym świecie, która sprawi, że oszalejesz na punkcie słodyczy.


LudoClub

LudoClub

Ludo Club pozwala ponownie przeżyć zabawę, prostotę i zwinność tradycyjnej gry Ludo. Propozycja ma tysiące lat i była częścią rozrywki cywilizacji wszechczasów. Aplikacja umożliwia połączenie konta z sieciami społecznościowymi, konkurowanie z innymi użytkownikami oraz dostosowywanie tablic, kości i żetonów.


Piano Tiles

Piano Tiles

Dzięki płytom fortepianowym będziesz miał okazję cieszyć się najlepszymi i najbardziej relaksującymi melodiami w telefonie komórkowym. Zagraj w jedną z najpopularniejszych aplikacji na rynku z przyjazną, łatwą i dynamiczną propozycją. Gra poprowadzi nas przez różne poziomy, na których znajdują się nasze ulubione piosenki.


SandBox

SandBox

Sandbox pozwoli Ci się zrelaksować, uczyć i ponownie przeżyć całą magię sztuki pikselowej. Aplikację opracowaną przez Alexeya Grigorkina można pobrać bezpłatnie i oferuje możliwość kolorowania wszelkiego rodzaju pięknych obrazów z różnymi postaciami. Możesz nawet znaleźć popularne postacie z seriali telewizyjnych i animacji.


Pet Rescue

Pet Rescue

Pet Rescue Saga to łatwa i przyjemna gra logiczna. Musisz uratować zwierzęta, tworząc kombinacje kostek. Wszystkie mecze muszą być tego samego koloru, wymaga to logicznego myślenia i dobrej zdolności planowania, ponieważ nie masz niezliczonych ruchów. Dla graczy, którzy chcą opanować tę grę, istnieje wiele interesujących poziomów.


Portal 2

Portal 2

Portal 2 to gra logiczna z perspektywy pierwszoosobowej postaci opracowana przez Velve, która zostanie wydana w 2011 roku. Gra jest kontynuacją oryginalnego portalu z 2007 roku.


Fruit Ninja

Fruit Ninja

Fruit Ninja to latająca gra o wycinaniu owoców, która ma kilka różnych trybów gry. Bardzo fajna i popularna gra. Ta gra może być grą na wielu platformach i różnych systemach operacyjnych.


Pokémon Sword and Shield

Pokémon Sword and Shield

Pokémon Sword and Shield to premiera popularnej japońskiej serii na Nintendo Switch. Game Freak przedstawia nam nową odsłonę bitew przyjaznych i ujmujących stworzeń, które urodziły się w połowie lat dziewięćdziesiątych. Historia, która się powtarza, ale nie wychodzi z mody.


Toon Blast

Toon Blast

Gra na telefon komórkowy, którą możesz cieszyć się ze znajomymi. Gra przygodowa i logiczna w stylu kreskówkowym. Jeśli szukasz sposobu na zabawę, możesz dołączyć do grup lub tworzyć własne zespoły, gra ma wiele prostych zasad i dostępnych jest wiele poziomów.


Google Play Games

Google Play Games

Gry Google Play to aplikacja opracowana przez Google, która pozwala ludziom, którzy lubią grać, założyć konto, udostępniać gry i wyniki innym. Aplikacja ma kilka wbudowanych tytułów i łatwą do uporządkowania kolekcję. Ponadto pomaga odkryć dużą liczbę nowych propozycji.


Colorea y Aprende

Colorea y Aprende

Jeśli twój koloruje, przyjdź i poznaj tę wspaniałą aplikację! Masz różne rysunki, kształty i kolory, dzięki którym możesz puścić wodze fantazji i stworzyć świat, który najbardziej ci się podoba. Uwolnij swoją wyobraźnię z dowolnego miejsca za darmo.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje