Video
Ads
Netflix

Netflix

Znajdź serię i filmy, o których wszyscy mówią, w najlepszej jakości w serwisie Netflix! Ta usługa rewolucjonizuje sposób, w jaki oglądamy nasze ulubione programy, seriale lub filmy w bardzo przystępnej cenie, którą warto wziąć pod uwagę.


Skype

Skype

Skype to bezpłatna aplikacja komputerowa i mobilna, w której możesz utworzyć konto, nawiązywać połączenia i wysyłać bezpłatne wiadomości tekstowe do osób, które możesz dodać do listy znajomych. Jeśli ktoś nie zna Twojego imienia ani numeru telefonu, nie może znaleźć Twojego profilu. Możesz także zmienić swój status dostępności. W ten sposób Twoi znajomi będą wiedzieć, czy Cię nie ma lub czy nie przeszkadzasz.


Youtube

Youtube

Youtube to darmowa strona, która jest obecnie jedną z najpopularniejszych. Zawiera szeroką gamę treści, w tym filmy, muzykę, najnowsze wiadomości, wiele innych ciekawych i poważnych filmów. Umożliwia bezpłatne posty, transmisje strumieniowe, oceny i komentarze wideo, dzięki czemu jest bardziej towarzyski.


Steam

Steam

Steam, najlepsza platforma dystrybucji cyfrowej do kupowania i grania w gry wideo za darmo. Opracowany przez Valve, ma w swoim katalogu ponad 12 000 gier i ponad 30 milionów graczy na całym świecie. Ma również inne bezpłatne usługi, które odróżniają go od reszty.


HBO

HBO

HBO to jedna z najważniejszych platform do strumieniowego przesyłania treści audiowizualnych. Ma obszerny katalog wysokiej jakości seriali i filmów z ponad 1000 godzin oglądania, ekskluzywną i oryginalną zawartością, zasilaniem pięciu urządzeń i czternastodniowym bezpłatnym okresem próbnym.


Twitch

Twitch

Twitch to platforma, na której miłośnicy gier wideo dzielą się swoimi grami. Należący do Amazon jest to sieć społecznościowa, która nie przestaje się rozwijać, będąc jedną z najczęściej odwiedzanych stron internetowych. Chodzi o to, aby zaangażować resztę społeczności w to, co widzisz na ekranie.


Shazam

Shazam

Jedna z najbardziej oryginalnych aplikacji na rynku. Shazam to narzędzie rozpoznające wszelkiego rodzaju pliki audio i wideo. Może być używany w trybie offline i umożliwia dodawanie ulubionych piosenek do list odtwarzania. Po zidentyfikowaniu melodii można ją otworzyć w Spotify, Apple Music lub Google Play Music.


VLC

VLC

VLC to darmowa aplikacja do odtwarzania plików multimedialnych, takich jak pliki wideo i audio, a także płyt. VLC to wieloplatformowe oprogramowanie, które może być zainstalowane na komputerowych systemach operacyjnych i urządzeniach mobilnych. VLC zawiera wiele bibliotek dekodujących i kodujących i może być używany do przesyłania strumieniowego, co może być bardzo przydatne.


Discord

Discord

Discord umożliwia organizowanie wszystkich ulubionych społeczności i grup społecznych w łatwy, prosty i zorganizowany sposób. Działa na telefonach komórkowych i komputerach. Dzięki przyjaznemu interfejsowi będziesz mógł prowadzić wiele komunikacji audio lub wideo. Usługa jest bezpłatna i oferuje płatne członkostwo z dodatkowymi funkcjami.


Spotify

Spotify

Dzięki aplikacji Spotify możesz słuchać ulubionej muzyki za darmo, ale istnieje również opcja zapłaty za pobranie muzyki. Możesz sprawdzić wiele informacji o artystach, w tym informacje o trasie, zdjęcia, linki i biografie. Możesz także oglądać koncerty w pobliżu Twojej lokalizacji i słuchać list odtwarzania innych osób, które mogą pomóc Ci odkryć nowych artystów lub hity.


TIDAL

TIDAL

TIDAL - nieograniczona muzyka i filmy, bez reklam. Słuchaj swoich ulubionych piosenek i odkryj nowych artystów w najwyższej jakości dźwięku.


TeamSpeak

TeamSpeak

TeamSpeak to narzędzie do komunikacji, które umożliwia wykonywanie połączeń głosowych z innymi użytkownikami w ich pokojach rozmów za pomocą oprogramowania przez IP. Jest najczęściej używany przez graczy online, ale ma wiele narzędzi, które sprawiają, że jest to jedna z najlepszych aplikacji społecznościowych.


iMovie

iMovie

Twórz własne filmy za pomocą iMovie, program Apple ma swoją wersję mobilną, dzięki której możesz oglądać, edytować i eksportować filmy w wielu formatach z ekranu telefonu i pracować nad tym samym projektem na urządzeniach różnych marek bez utraty informacji brak jakości.


TikTok

TikTok

Jest to aplikacja, która pozwala nagrywać krótkie filmy, zazwyczaj z dubbingiem muzycznym, tańcami, klipami lub humorystycznymi scenami. Aplikacja jest bezpłatna i można ją zainstalować na urządzenia z systemem iOS i Android. Jeśli utworzysz konto, możesz wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami, takimi jak obserwuj, polub, komentuj i więcej. Możesz także udostępniać zawartość stamtąd na innych znanych platformach.


Photo Grid

Photo Grid

Aplikacja do edycji zdjęć, pełna funkcji, takich jak meme, GIF creator, kolaż wideo, kolaż fotograficzny, album, efekty aparatu fotograficznego, instasize dla Instagram, cięcie, filtry twarzy AR, naklejki, wycinki zdjęć, tła, modele, czcionki, pokazy slajdów, rozmycie, retusz, wzory i wiele więcej!.


Snaptube

Snaptube

Snaptube jest niesamowitą aplikacją, dzięki której można pobierać aplikacje z wielu różnych witryn strumieniowych. Główną zaletą jest to, że aplikacja jest niezwykle łatwa w użyciu. Jeśli ją pobierzesz, otrzymasz w zamian wysoki poziom afektywności. Jeśli chcesz pobrać za darmo najlepsze filmy za darmo, aplikacja jest dla Ciebie.


Prime Video

Prime Video

Amazon Prime Video znany również jako Prime Video to jedna z najczęściej używanych stron do strumieniowego przesyłania programów telewizyjnych / filmów / seriali, a nawet tworzą oryginalne filmy i seriale. Zarówno Android, jak i IOS można zainstalować, a nawet połączyć z innymi jednostkami. Mają wszelkiego rodzaju gatunki, a także filmy dla dzieci. Miesięczne członkostwo ma swój koszt.


Bytedance

Bytedance

Bytedance to międzynarodowa firma znana głównie z aplikacji informacyjnych, twórca TikTok. Chińskie pochodzenie opiera się na osobistym zainteresowaniu użytkownika, które zyskuje na popularności i inspiruje ponad 800 milionów aktywnych użytkowników każdego dnia. Jej szybki wzrost stawia go wśród najważniejszych.


Douyin

Douyin

Douyin to chińska aplikacja do krótkich filmów, która pozwala edytować i udostępniać krótkie filmy za pośrednictwem konta. Douyin jest również znany jako Tik Tok dla Chin.


Douban

Douban

Ogólnie rzecz biorąc, jest to rodzaj chińskiego forum książek, muzyki, filmów, sztuki i kultury Douban to idealny sposób na naukę czegoś nowego, bądź na bieżąco z najnowszymi krytykami, mediami i zagadnieniami kulturowymi.


Tencent Video

Tencent Video

Tencent Video to chińska aplikacja najczęściej używana do oglądania filmów lub programów telewizyjnych za darmo. Posiada obszerny katalog, dzięki czemu jest jedną z największych platform streamingowych na świecie, z której korzysta ponad 900 milionów aktywnych użytkowników tylko na urządzeniach mobilnych.


Biugo

Biugo

Biugo to darmowa aplikacja, która pozwala tworzyć własne krótkie kompozycje wideo ze wszystkimi zdjęciami, które chcesz. Wybierz wszystkie pliki, które chcesz w nim pojawić i zacznij tworzyć, nie musisz już być wielkim ekspertem, aby udostępniać swoje klipy w sieciach społecznościowych.


Glovo

Glovo

Teraz, aby mieć to, czego potrzebujesz, dzieli Cię tylko krok! Klikając umowę, możesz dostarczyć lub dostarczyć jedzenie, list, paczkę, towar, przedmiot, papier itp. Dzięki tej wspaniałej aplikacji możesz przenosić nieskończoność rzeczy bez wychodzenia z domu!.


Yandex

Yandex

Yandex to najczęściej używana wyszukiwarka w Rosji i czwarta w światowym rankingu. Na szczycie listy znajduje się Google i jeśli mówimy o wyszukiwarkach, to z pewnością pierwsza przychodzi Ci na myśl, ale są też inne przeglądarki, które są równie przydatne i równie skuteczne.


Zoom Cloud Meeting

Zoom Cloud Meeting

Zoom to usługa komunikacyjna, która pozwala nam wykonywać wysokiej jakości rozmowy wideo. Stała się niezbędnym narzędziem w świecie pracy, czyniąc z niej kluczową platformę spotkań roboczych, ponieważ akceptuje większą liczbę uczestników i możliwość nagrywania tych rozmów.


HBO Max

HBO Max

Widząc, czego chcesz bez reklam, to koncepcja HBO Max, nowej platformy strumieniowej, która korzysta z modelu pay-as-you-go i będziesz mieć dostęp do oryginalnych treści, w tym programów telewizyjnych, filmów itp. Możesz także cieszyć się całym portfolio produkcji Warner Media.


DAZN

DAZN

DAZN jest znany jako Sports Netflix, nowa platforma cyfrowa skupiająca się na transmisjach sportowych na żywo. Usługa transmisji, w której można zobaczyć wszystkie wydarzenia sportowe z głównych lig na całym świecie, które będą oferować za pośrednictwem inteligentnych telewizorów, telefonów komórkowych, tabletów, komputerów i konsol.


Google Duo

Google Duo

Google Duo to bezpłatna aplikacja na urządzenia mobilne, komputery i tablety do wykonywania połączeń, która obsługuje dźwięk, obraz i zwykły tekst. Aplikacja wymaga posiadania aktywnego numeru telefonu oraz urządzenia w celu odebrania kodu potwierdzającego SMS-em i rozpoczęcia korzystania z niego.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | _lang_pie_uso Zobacz informacje