Symulacja
ROBLOX

ROBLOX

ROBLOX to jedna z gier o modzie, w której wyobraźnia wyznacza granice budowania wszystkiego, o czym marzyłeś. Wyróżnia się jako gra społecznościowa online, w której gracze mogą tworzyć i publikować własne wirtualne światy za pomocą narzędzi konstrukcyjnych.


CS:GO

CS:GO

Jest to strzelanka stworzona przez Wietnamczyka, w której masz misje indywidualne i grupowe, w których musisz zabić jak najwięcej w jak najkrótszym czasie.


The Sims

The Sims

Jeśli lubisz grać w ludzi, którzy prowadzą spokojne codzienne życie, The Sims to gra stworzona dla Ciebie. Sims to gra symulacyjna życia, która jest bardzo popularna w tym gatunku. Możesz tworzyć swoje postacie i dostosowywać wszystko na podstawie ich cech i wyglądu, a nawet sposobu, w jaki spotka swoich bliskich.


Minecraft Earth

Minecraft Earth

Minecraft Earth to nowa gra rzeczywistości rozszerzonej dla urządzeń mobilnych, która pozwala graczom przenieść Minecraft do prawdziwego świata. Podobnie jak Pokemon Go, gracze mogą cieszyć się ekscytującymi przygodami, budować wspaniałe rzeczy ze swoimi przyjaciółmi, a następnie wstawiać swoje dzieła naturalnej wielkości.


Game of Sultans

Game of Sultans

Game of Sultans to darmowa aplikacja do pobrania, która przeniesie nas do wspaniałego świata Imperium Osmańskiego. Będziemy w stanie zarządzać wszystkimi aspektami naszego królestwa. Będziemy musieli toczyć bitwy i upewnić się, że nasz rodowód będzie trwał. Gra ma świetną sekcję graficzną i dźwiękową.


Fifa 20

Fifa 20

Fifa 20 zapowiada się na najbardziej zaawansowaną i najważniejszą sagę w historii Fifa, ponieważ zapewni grę zgodną z oczekiwaniami i realizmem, których nigdy nie widzieliśmy w symulatorze piłki nożnej.


Portal 2

Portal 2

Portal 2 to kolejne arcydzieło Valve. Osoby odpowiedzialne za takie hity jak Counter-Strike czy Half Lilfe tym razem przynoszą futurystyczną przygodę pełną zagadek, wyzwań i łamigłówek. Postawimy się w roli młodej Chell i będziemy musieli wykorzystać wszystkie nasze zdolności umysłowe, aby pokonać grę, która zapowiada się na długo.


Dr. Driving

Dr. Driving

Dr Driving to darmowa gra samochodowa dostępna do pobrania na telefony komórkowe z systemem Android i iOS. Dzięki prostej i zabawnej propozycji spędzisz wiele godzin z telefonem w poszukiwaniu pierwszego miejsca jako najlepszy kierowca wśród znajomych. Możesz zarejestrować się na Facebooku lub w Google Play Games.


Telling Lies

Telling Lies

Opowiadanie kłamstw to gra wideo z prawdziwymi ludźmi. Historia zaczyna się przed laptopem z bazą danych NSA pełną filmów, które pomagają odkryć prawdę. Twórcami są Sam Barlow i Furious Bee, a gra została wydana przez Annapurna Interactive. Gra jest dostępna w systemach operacyjnych iOS, Microsoft Windows i Macintosh.


Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 to najnowsze wydanie z serii bijatyk. Tytuł opracowany przez NetherRealm Studios wprowadza nową odsłonę pełną elementów i postaci z poprzednich produkcji. Ma tryb fabularny, tryb zręcznościowy i wysokiej jakości alternatywę online. Klasyk, który powraca z jedną ze swoich najlepszych odsłon.
O nas | Warunki | Kontakt | plcoon.com Gowa internet mobile SL VAT ID: B87495891. Todos os direitos reservados. | Zobacz informacje